katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie każdy ma prawo do wypowiedzi, dla Was grają dobrze dla Mnie nie
1
Dla Mnie na plus Semedo, Masche, Ney, Alena na minus Rakitic, Alba, Busi za szybko minęła 1 połowa
0
Nie wierzę w ten brak skuteczności, jak teraz Nasze MSN nie może trafić to obawiam się co będzie w 2 połowie :D
1
Z mojego miasta, duma Starachowic, wielki sportowiec :)
1
Vox fm dla Mnie najlepsze ;)
0
Maczynski chłop nawet nie umie zagrać do kolegi na skrzydle, po jego stracie kontra na 3-1
1
Benfico bierz nawet się nie zastanawiaj
14
FC Barcelona dogadana z Coutinho! Pozostała jedynie kwestia kwoty, którą Liverpool ma otrzymać za Brazylijczyka.
Oficjalne ogłoszenie kwestią KILKU DNI.
Informacje te potwierdza dziennikarz, który jako pierwszy donosił o zakontraktowaniu Semedo!
Ciekawie :)
5
Oglądałem sporo seriali i ten z NEYMAREM ciekawy, nieprzewidywalny, dużo zwrotów akcji
0
Fakt Suarez przyszedł do Nas ale teraz trenerem jest Klopp i On stoi na przeszkodzie, choć bardzo bym chciał żeby do Nas przyszedł
0
Wierzycie w to że Coutinho do Nas trafi, przecież Klopp nie sprzeda swojego najlepszego zawodnika, tym bardziej że nie musi
2
akurat Oni są nie do wyciągnięcia ;)
7
Nie do wyciągnięcia, po drugie wolałbym Dembele ;)
4
Osobiście uważam że jak Ney odejdzie do PSG to ani trochę nie będzie Mi go szkoda, fakt robi niesamowita robotę u Nas i jest jednym z najlepszych na świecie ale jak woli pieniądze niż coroczna walka o najważniejsze trofea i gra z jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej to niech odchodzi stąd. Przeżyliśmy odejście Ronaldinho to i Neymara przezyjemy. Dla Mnie wiele straci w moich oczach jak odejdzie.
0
Pytanie nie odnosnie piłki, są tu może trenujacy Street workout (kalistenike) i mogą doradzić jaka gumę zakupić do trenowania podciagniec, bo nie ukrywam chce się nauczyć ale na razie nie jest to moja mocna strona :)
1
Co ma jedno do drugiego, wypisałeś Mi osiągnięcia drużynowe to tak samo możemy napisać o Douglasie że świetny PO bo wygrał Potrójna koronę, Morata zazwyczaj zaczynał z ławki nie przebijając się do podstawowej 11-stki, zobaczymy co pokaże w Chelsea ale zdania nie zmienię że 85 mln za Niego to kpina ;)
0
Raczej Chelsea idioci, dla mnie to średni grajek, nie oszukujmy się w Juve się nie przebił, w Realu to samo, i tyle mln za Niego to żart, myślę że to będzie transferowy niewypał, zobaczymy
4
Jak czytam niektóre komentarze to aż Mnie przeraża jak ludzie mają nasr... we łbach, jak można tak łykac każda plota jak pelikan. Ludzie wyzywaja Neymara jakby odszedł dla pieniędzy a Ney sobie spokojnie trenuje z Leo i Luisito ;)
11
A no każdy ma swojego faworyta do zasilenia pomocy Barcy, a Isco idealnie by się wpasował
1
Aaa tu jutro bomba transferowa ,,Isco jedną nogą w Barcelonie" , każdy by się ucieszył :D
14
Nie ma co się łudzić że Isco do Nas dołączy, fakt że praktycznie każdy z Nas by się ucieszył jakby do Nas odszedł ale nierealne
2
No i pięknie, piłkarz na lata :)
0
My to wiemy ale nasz bardzo nieudolny zarząd tego nie wie wolą wydać na prawie emeryta niż na młodego zawodnika, Real ma pomoc w której najstarszy jest chyba Modric a reszta rocznik 96,95, 90 a u nas chcą Paulinho
0
Ile razy już wydaliśmy niepotrzebnie pieniądze na piłkarzy którzy niewiadomo co robili w Barcelonie
1
No to tak były wymuszone przeprosiny za słowa agenta to teraz pewnie wymusili że ma publicznie podziękować za grę w PSG i powiedzieć że zostaje, nie ma się co nakrecac że odejdzie ;)
3
To prawda z konferencja Verrattiego czy fejk?
0
Cucurella, Palencia, Marlon, Samper, Alena, do tego jest Deulofeu i młody Vitinho choć nie ma co na razie się o Nim wypowiadać
0
Myślę że jeśli nie sprowadzimy topowego pomocnika typu Verratti, Coutinho to grajmy takim składem jak teraz. Mamy świetnych młodych zawodników niech się ogrywaja, można pomyśleć o ściągnięciu Azpilicuety z Chelsea na PO lub Semedo a w następnym okienku powalczyć oczywiście jeśli teraz się nie uda o Verrattiego lub innego świetnego pomocnika, co myślicie? bo z Naszym zarządem średnio widzę by sciagneli jakiegoś świetnego pomocnika a tym bardziej wyciągnęli Marco z PSG?
0
Ja się dziwię, czy Ci kibice nie widzą co Barto robi z tak pięknym klubem, mam nadzieję na jak najszybsze zdjęcie tego pana z fotela prezydenta
0
Ty też jasnowidz jesteś