0

Panowie każdy ma prawo do wypowiedzi, dla Was grają dobrze dla Mnie nie

1

Dla Mnie na plus Semedo, Masche, Ney, Alena na minus Rakitic, Alba, Busi za szybko minęła 1 połowa

0

Nie wierzę w ten brak skuteczności, jak teraz Nasze MSN nie może trafić to obawiam się co będzie w 2 połowie :D

1

Z mojego miasta, duma Starachowic, wielki sportowiec :)

1

Vox fm dla Mnie najlepsze ;)

0

Maczynski chłop nawet nie umie zagrać do kolegi na skrzydle, po jego stracie kontra na 3-1

1

Benfico bierz nawet się nie zastanawiaj

14

FC Barcelona dogadana z Coutinho! Pozostała jedynie kwestia kwoty, którą Liverpool ma otrzymać za Brazylijczyka.
Oficjalne ogłoszenie kwestią KILKU DNI.
Informacje te potwierdza dziennikarz, który jako pierwszy donosił o zakontraktowaniu Semedo!

Ciekawie :)

5

Oglądałem sporo seriali i ten z NEYMAREM ciekawy, nieprzewidywalny, dużo zwrotów akcji

0

Fakt Suarez przyszedł do Nas ale teraz trenerem jest Klopp i On stoi na przeszkodzie, choć bardzo bym chciał żeby do Nas przyszedł

0

Wierzycie w to że Coutinho do Nas trafi, przecież Klopp nie sprzeda swojego najlepszego zawodnika, tym bardziej że nie musi

2

akurat Oni są nie do wyciągnięcia ;)

7

Nie do wyciągnięcia, po drugie wolałbym Dembele ;)

4

Osobiście uważam że jak Ney odejdzie do PSG to ani trochę nie będzie Mi go szkoda, fakt robi niesamowita robotę u Nas i jest jednym z najlepszych na świecie ale jak woli pieniądze niż coroczna walka o najważniejsze trofea i gra z jednym z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej to niech odchodzi stąd. Przeżyliśmy odejście Ronaldinho to i Neymara przezyjemy. Dla Mnie wiele straci w moich oczach jak odejdzie.

0

Pytanie nie odnosnie piłki, są tu może trenujacy Street workout (kalistenike) i mogą doradzić jaka gumę zakupić do trenowania podciagniec, bo nie ukrywam chce się nauczyć ale na razie nie jest to moja mocna strona :)

1

Co ma jedno do drugiego, wypisałeś Mi osiągnięcia drużynowe to tak samo możemy napisać o Douglasie że świetny PO bo wygrał Potrójna koronę, Morata zazwyczaj zaczynał z ławki nie przebijając się do podstawowej 11-stki, zobaczymy co pokaże w Chelsea ale zdania nie zmienię że 85 mln za Niego to kpina ;)

0

Raczej Chelsea idioci, dla mnie to średni grajek, nie oszukujmy się w Juve się nie przebił, w Realu to samo, i tyle mln za Niego to żart, myślę że to będzie transferowy niewypał, zobaczymy

4

Jak czytam niektóre komentarze to aż Mnie przeraża jak ludzie mają nasr... we łbach, jak można tak łykac każda plota jak pelikan. Ludzie wyzywaja Neymara jakby odszedł dla pieniędzy a Ney sobie spokojnie trenuje z Leo i Luisito ;)

11

A no każdy ma swojego faworyta do zasilenia pomocy Barcy, a Isco idealnie by się wpasował

1

Aaa tu jutro bomba transferowa ,,Isco jedną nogą w Barcelonie" , każdy by się ucieszył :D

14

Nie ma co się łudzić że Isco do Nas dołączy, fakt że praktycznie każdy z Nas by się ucieszył jakby do Nas odszedł ale nierealne

2

No i pięknie, piłkarz na lata :)

0

My to wiemy ale nasz bardzo nieudolny zarząd tego nie wie wolą wydać na prawie emeryta niż na młodego zawodnika, Real ma pomoc w której najstarszy jest chyba Modric a reszta rocznik 96,95, 90 a u nas chcą Paulinho

0

Ile razy już wydaliśmy niepotrzebnie pieniądze na piłkarzy którzy niewiadomo co robili w Barcelonie

1

No to tak były wymuszone przeprosiny za słowa agenta to teraz pewnie wymusili że ma publicznie podziękować za grę w PSG i powiedzieć że zostaje, nie ma się co nakrecac że odejdzie ;)

3

To prawda z konferencja Verrattiego czy fejk?

0

Cucurella, Palencia, Marlon, Samper, Alena, do tego jest Deulofeu i młody Vitinho choć nie ma co na razie się o Nim wypowiadać

0

Myślę że jeśli nie sprowadzimy topowego pomocnika typu Verratti, Coutinho to grajmy takim składem jak teraz. Mamy świetnych młodych zawodników niech się ogrywaja, można pomyśleć o ściągnięciu Azpilicuety z Chelsea na PO lub Semedo a w następnym okienku powalczyć oczywiście jeśli teraz się nie uda o Verrattiego lub innego świetnego pomocnika, co myślicie? bo z Naszym zarządem średnio widzę by sciagneli jakiegoś świetnego pomocnika a tym bardziej wyciągnęli Marco z PSG?

0

Ja się dziwię, czy Ci kibice nie widzą co Barto robi z tak pięknym klubem, mam nadzieję na jak najszybsze zdjęcie tego pana z fotela prezydenta

0

Ty też jasnowidz jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?