1

Nie ma szans, zaraz Real wciśnie

1

Jak Real zdobędzie Mistrza to sami sobie winni, w takich meczach zdobycie 3 pkt to konieczność

2



Aż człowieka chwyta za serce ❤

0

Oglądałem wczoraj czalutkie spotkanie ale trzeba wrócić do tego jeszcze raz

0

Ma ktoś skrót wczorajszego meczu po polsku?

0

I proszę bardzo kibicu ;)

0

Idealnie trafiłem, dziękuję ❤

0

Najgorszy to upływający czas ;(

13

Walentynki PSG gromi Barce 4-0

Dzień Kobiet Barca gromi PSG 5-0 lub 6-1 i przechodzi dalej :D

0

Obyś się zdziwił dzisiaj :)

8

Najlepszy widok od czasu podniesienia przez Erica Pucharu LM byłby jakby Masche strzelił dziś bramkę która dałaby Nam awans do dalszej rundy :D

4

Ja tam wierzę że dziś Barca przejdzie do historii i awansuje a jeśli nie to trudno, najważniejsze żeby dziś Nasi zawodnicy zostawili płuca i serca na boisku, walka do samego końca VeB :))

1

Jutro najważniejszy wieczór, oraz najważniejsze spotkanie ostatnich lat dla Dumy Katalonii, oby jutro Barca przeszła do historii :)

0

Z innej beczki, jakie polecacie radio samochodowe z mocnym brzmieniem do 250 zł?

0

Jaki klub nieważne z której ligi miał najdłuższa serię bez porażki w lidze?

0

Będzie cholernie ciężko

0

Jaka była najdłuższa passa nie przegranych spotkań w lidze i kogo?

8

W czwartek światowe okładki będą pisać ,, Barca niszczy księży z Paryża i przechodzi do kolejnej rundy LM " oj jakbyśmy tego chcieli, WIERZYMY :))

0

Ale Ja nie pisze ze jest słaby bo nie raz nam sprawił trudności, tylko że bez Ronaldo wie jak strzelać i że CR7 jest kula u nogi

14

Jednak Ronaldo to kula u nogi w Realu, jak on nie gra to nawet Benzyna wie jak trafić do bramki

0

Szkoda ze Lucho odchodzi, widać że praca w Barcelonie wykańcza, ale rodzina najważniejsza, nie samą praca żyje człowiek. Dziękujemy Lucho i miejmy nadzieję że po meczu z PSG słowa (Potrójna Korona) nabiorą nowego znaczenia :)

0

Lucho dziękuję za wszystko co zrobiłeś z Barca i co możesz jeszcze zrobić w ostatnich miesiącach. Nigdy nie zapomnę twoich wypowiedzi na konferencjach :D

0

Real wiecznie nie będzie miał farta, a Real aktualnie swoją grą może dać Barcelonie Mistrza i nie będzie trzeba czekać na el classico, tym bardziej z kapitanem grzmotem na czele ;)

1

Lucho wariat, tym razem najprawdopodobniej Rafinha lub Rakieta na PO :D

7

Na ewentualne odejście LE z Barcy chciałbym w jego miejsce Jorge. Sampaoli to chłop z charakterem, On się nie pitoli, a i może mieć dobra motywację dla piłkarzy, a sam podkreśla że jego marzeniem jest trenowaniu Leo, więc zobaczymy co czas pokaże

0

Obawiam się Villarreal, fakt że Villarreal ładnie gra ale Osa jest u sb nieprzewidywalna, z kolei City z Hudd też ciężko może być o tyle bramek, Hudd ładnie gra jak na drużynę z niższej ligi, a Monaco jak kolega wyżej nie wiadomo jak na tyg

12

Zidane ,, Moi zawodnicy szanują sędziów " no nie dziwne, przyjaciół (braci) w żółtych strojach trzeba szanować, pewnie Perez już zamówił kolejne torebki z logiem klubu :D

0

Oni nawet jakby byli poszukiwani listem gończym to i tak by dostali pozwolenie na gre

0

Dzisiaj Pan Lahoz mecz życia, aż ciężko w to uwierzyć:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?