katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma szans, zaraz Real wciśnie
1
Jak Real zdobędzie Mistrza to sami sobie winni, w takich meczach zdobycie 3 pkt to konieczność
2
Aż człowieka chwyta za serce ❤
0
Oglądałem wczoraj czalutkie spotkanie ale trzeba wrócić do tego jeszcze raz
0
Ma ktoś skrót wczorajszego meczu po polsku?
0
I proszę bardzo kibicu ;)
0
Idealnie trafiłem, dziękuję ❤
0
Najgorszy to upływający czas ;(
13
Walentynki PSG gromi Barce 4-0
Dzień Kobiet Barca gromi PSG 5-0 lub 6-1 i przechodzi dalej :D
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1182915211825322&id=113652142084973
Trening PSG przed rewanżem
0
Obyś się zdziwił dzisiaj :)
8
Najlepszy widok od czasu podniesienia przez Erica Pucharu LM byłby jakby Masche strzelił dziś bramkę która dałaby Nam awans do dalszej rundy :D
4
Ja tam wierzę że dziś Barca przejdzie do historii i awansuje a jeśli nie to trudno, najważniejsze żeby dziś Nasi zawodnicy zostawili płuca i serca na boisku, walka do samego końca VeB :))
1
Jutro najważniejszy wieczór, oraz najważniejsze spotkanie ostatnich lat dla Dumy Katalonii, oby jutro Barca przeszła do historii :)
0
Z innej beczki, jakie polecacie radio samochodowe z mocnym brzmieniem do 250 zł?
0
Jaki klub nieważne z której ligi miał najdłuższa serię bez porażki w lidze?
0
Będzie cholernie ciężko
0
Jaka była najdłuższa passa nie przegranych spotkań w lidze i kogo?
8
W czwartek światowe okładki będą pisać ,, Barca niszczy księży z Paryża i przechodzi do kolejnej rundy LM " oj jakbyśmy tego chcieli, WIERZYMY :))
0
Ale Ja nie pisze ze jest słaby bo nie raz nam sprawił trudności, tylko że bez Ronaldo wie jak strzelać i że CR7 jest kula u nogi
14
Jednak Ronaldo to kula u nogi w Realu, jak on nie gra to nawet Benzyna wie jak trafić do bramki
0
Szkoda ze Lucho odchodzi, widać że praca w Barcelonie wykańcza, ale rodzina najważniejsza, nie samą praca żyje człowiek. Dziękujemy Lucho i miejmy nadzieję że po meczu z PSG słowa (Potrójna Korona) nabiorą nowego znaczenia :)
0
Lucho dziękuję za wszystko co zrobiłeś z Barca i co możesz jeszcze zrobić w ostatnich miesiącach. Nigdy nie zapomnę twoich wypowiedzi na konferencjach :D
0
Real wiecznie nie będzie miał farta, a Real aktualnie swoją grą może dać Barcelonie Mistrza i nie będzie trzeba czekać na el classico, tym bardziej z kapitanem grzmotem na czele ;)
1
Lucho wariat, tym razem najprawdopodobniej Rafinha lub Rakieta na PO :D
7
Na ewentualne odejście LE z Barcy chciałbym w jego miejsce Jorge. Sampaoli to chłop z charakterem, On się nie pitoli, a i może mieć dobra motywację dla piłkarzy, a sam podkreśla że jego marzeniem jest trenowaniu Leo, więc zobaczymy co czas pokaże
0
Obawiam się Villarreal, fakt że Villarreal ładnie gra ale Osa jest u sb nieprzewidywalna, z kolei City z Hudd też ciężko może być o tyle bramek, Hudd ładnie gra jak na drużynę z niższej ligi, a Monaco jak kolega wyżej nie wiadomo jak na tyg
12
Zidane ,, Moi zawodnicy szanują sędziów " no nie dziwne, przyjaciół (braci) w żółtych strojach trzeba szanować, pewnie Perez już zamówił kolejne torebki z logiem klubu :D
0
Oni nawet jakby byli poszukiwani listem gończym to i tak by dostali pozwolenie na gre
0
Dzisiaj Pan Lahoz mecz życia, aż ciężko w to uwierzyć:D