katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powtórzyć się na pewno powtórzy, przynajmniej podobny ale najważniejsze aby zwycięskie były ;)
6
Skończ pić i idź spać bo późno
0
Skończ pić i idź spać
0
A z przodu czy w środku lepiej, wszyscy tragedia
4
Wielki powrót MSN w meczu z AM :)
0
Ja nwm co można widzieć w Sandro chłop oprócz tego że nie potrafi strzelić to jeszcze nic nie daje w obronie
0
Skład na jutro mógłby być taki
Ter Stegen
Alves
Pique
Masche
Verma
Rakitic
Busi
Iniesta
Aleix
Arda
Neymar
Messi ewentualnie pod koniec mógłby wejść jeśli będzie powołany ;)
0
Nie powiem ciekawa opcja, zobaczymy ;)
0
Ostrożność przed PK
1
Bartra porażka
2
O której jutro jest wręczenie Złotej Piłki?
1
I dobrze niech leci gdziekolwiek ;)
2
Suarez powinien zejść z boiska bo jest bardzo irytujący ;/
5
Roberto to kot, w pierwszej połowie ma chyba z 15 odbiorów
0
Telewizjada polecam
0
Valencia dno na całej linii
2
Bravo
Alves
Pique
Masche
Alba
Roberto
Busi
Iniesta
MSN
8
Arda czekam z niecierpliwościa na twój debiut :)
0
Ma ktoś transmisje do Realu aby obejrzeć na tablecie
0
Witam czy wie ktoś gdzie mógłbym znaleźć powtórke meczu Real - Barca 0-4 po pl lub ma ktoś link do niego zm góry dziękuję :)
0
Witam czy wie ktoś gdzie mógłbym znaleźć powtórke meczu Real - Barca 0-4 po pl lub ma ktoś link do niego :)
2
Gra porażka i nie ma co się usprawiedliwiac brakiem Messiego i Neya
0
Na TVP Sport leci ;))
0
Nie zagra z powodu kolki nerkowej
0
Ma ktoś link do Realu chodzi mi żeby obejrzeć na tablecie?
0
Macie może link do Realu chodzi mi o youtube aby na tablecie obejrzec
0
Umiesz liczyć
0
Sandro ocena -2
3
Busi to profesor środka pola reszta to uczniowie :)
9
Rakitic jest irytujący gra bez pomysłu, wolny, raz mu wyjdzie mecz życia by później grać piach