0

Powtórzyć się na pewno powtórzy, przynajmniej podobny ale najważniejsze aby zwycięskie były ;)

6

Skończ pić i idź spać bo późno

0

Skończ pić i idź spać

0

A z przodu czy w środku lepiej, wszyscy tragedia

4

Wielki powrót MSN w meczu z AM :)

0

Ja nwm co można widzieć w Sandro chłop oprócz tego że nie potrafi strzelić to jeszcze nic nie daje w obronie

0

Skład na jutro mógłby być taki
Ter Stegen
Alves
Pique
Masche
Verma
Rakitic
Busi
Iniesta
Aleix
Arda
Neymar

Messi ewentualnie pod koniec mógłby wejść jeśli będzie powołany ;)

0

Nie powiem ciekawa opcja, zobaczymy ;)

0

Ostrożność przed PK

1

Bartra porażka

2

O której jutro jest wręczenie Złotej Piłki?

1

I dobrze niech leci gdziekolwiek ;)

2

Suarez powinien zejść z boiska bo jest bardzo irytujący ;/

5

Roberto to kot, w pierwszej połowie ma chyba z 15 odbiorów

0

Telewizjada polecam

0

Valencia dno na całej linii

2

Bravo
Alves
Pique
Masche
Alba
Roberto
Busi
Iniesta
MSN

8

Arda czekam z niecierpliwościa na twój debiut :)

0

Ma ktoś transmisje do Realu aby obejrzeć na tablecie

0

Witam czy wie ktoś gdzie mógłbym znaleźć powtórke meczu Real - Barca 0-4 po pl lub ma ktoś link do niego zm góry dziękuję :)

0

Witam czy wie ktoś gdzie mógłbym znaleźć powtórke meczu Real - Barca 0-4 po pl lub ma ktoś link do niego :)

2

Gra porażka i nie ma co się usprawiedliwiac brakiem Messiego i Neya

0

Na TVP Sport leci ;))

0

Nie zagra z powodu kolki nerkowej

0

Ma ktoś link do Realu chodzi mi żeby obejrzeć na tablecie?

0

Macie może link do Realu chodzi mi o youtube aby na tablecie obejrzec

0

Umiesz liczyć

0

Sandro ocena -2

3

Busi to profesor środka pola reszta to uczniowie :)

9

Rakitic jest irytujący gra bez pomysłu, wolny, raz mu wyjdzie mecz życia by później grać piach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?