0

Obrona świetne prezenty daje Bayerowi Tragedia

0

WisniaKala nie płacą im za to by grali jakby wycieli im pół mózgu i nawet dobrze podać nie umieli

2

Kaptoum, Munir, Bartra, Adriano

Barca to za wysokie progi dla tych zawodników, są beznadziejni

0

Munir i Adriano powinni odejść są całkowicie bezproduktywni

0

Serio jest tak żałosny, Sandro bije go na głowę, Adriano też aut

0

Brawo Valencia gracie tak fatalnie że pożal się Boże ale pokazujesz naszej jeszcze gorszej Barcy że to nie trening tylko gra o 3 pkt ;/

1

Szczerze to grają jakby byli na treningu i nie chodzi mi tu o ładną klepke tylko o zwykłą bieganine. Messi może i w formie nie jest ale biega jabkby myślał podadzą albo nie, ogólnie każdy jakiś niemrawy, tylko Ney biega jak głupi z jednej na drugą, ale oby wygrali ten senny mecz i bez kontuzji.

0

Witam mam pytanko czy wie ktoś na jakiej stronie mógłbym obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy na tablecie bo niestety nie mam do dyspozycji komputera

0

Witam czy wie ktoś gdzie mógłbym obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy na tablecie bo niestety nie mam kompa do dyspozycji z góry dziękuję

0

I tak na pewno będzie Ronaldo zamiast Suareza

6

Masip, Alves, Bartra, Verma, Adriano, Roberto, Samper, Iniesta, Sandro, Messi, Munir

8

Odpoczynek jakiś musi być

0

gdzie można wykupić eleven i za ile ?

0

Dobrze było hahaa

1

0

0

Ok dzięki wielkie :)

0

Witam czy będzie może jakiś link do meczu który zadzialalby na tablecie, lub gdzie mógłbym znaleźć, kiedyś wiem że był z youtube

0

Padaka jak zwykle w tym sezonie

0

Przepraszam że nie na temat ale gdzie można oglądac mecze La Ligi i Barcy w necie po pl bo Eleven już trzeba wykupić ?

0

Właśnie już nie działa ale debile ;/

0

Działa wam Eleven ?

0

Dla mnie Barca najważniejsza ale On to fan Lewego i dlatego

0

Właśnie o to chodzi że tam LM nie ma ;/

0

Z góry przepraszam za zasmiecanie takim komentarzem ale ma ktos link do meczu który mógłby działać na tablecie bo mój ojciec oglada Bayern i w tv nie mam możliwości obejrzenia

0

Komentarz usunięty

0

0

Kiedy będą mecze ligi hiszpańskiej w tv ??

0

To kogo widzisz za Messiego w ataku i Inieste w pomocy ?

2

Bravo - Alves - Pique - Mascherano - Alba - Roberto - Busi - Rakitic - Sandro - Luisito - Neymar
Taki sklad na Seville, Claudio ma być gotowy na sb więc jest dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?