katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona świetne prezenty daje Bayerowi Tragedia
0
WisniaKala nie płacą im za to by grali jakby wycieli im pół mózgu i nawet dobrze podać nie umieli
2
Kaptoum, Munir, Bartra, Adriano
Barca to za wysokie progi dla tych zawodników, są beznadziejni
0
Munir i Adriano powinni odejść są całkowicie bezproduktywni
0
Serio jest tak żałosny, Sandro bije go na głowę, Adriano też aut
0
Brawo Valencia gracie tak fatalnie że pożal się Boże ale pokazujesz naszej jeszcze gorszej Barcy że to nie trening tylko gra o 3 pkt ;/
1
Szczerze to grają jakby byli na treningu i nie chodzi mi tu o ładną klepke tylko o zwykłą bieganine. Messi może i w formie nie jest ale biega jabkby myślał podadzą albo nie, ogólnie każdy jakiś niemrawy, tylko Ney biega jak głupi z jednej na drugą, ale oby wygrali ten senny mecz i bez kontuzji.
0
Witam mam pytanko czy wie ktoś na jakiej stronie mógłbym obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy na tablecie bo niestety nie mam do dyspozycji komputera
0
Witam czy wie ktoś gdzie mógłbym obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy na tablecie bo niestety nie mam kompa do dyspozycji z góry dziękuję
0
I tak na pewno będzie Ronaldo zamiast Suareza
6
Masip, Alves, Bartra, Verma, Adriano, Roberto, Samper, Iniesta, Sandro, Messi, Munir
8
Odpoczynek jakiś musi być
0
gdzie można wykupić eleven i za ile ?
0
Dobrze było hahaa
1
http://meczstudio.com/trans10.html
0
http://meczstudio.com/trans10.html polecam :)
0
Ok dzięki wielkie :)
0
Witam czy będzie może jakiś link do meczu który zadzialalby na tablecie, lub gdzie mógłbym znaleźć, kiedyś wiem że był z youtube
0
Padaka jak zwykle w tym sezonie
0
Przepraszam że nie na temat ale gdzie można oglądac mecze La Ligi i Barcy w necie po pl bo Eleven już trzeba wykupić ?
0
Właśnie już nie działa ale debile ;/
0
Działa wam Eleven ?
0
Dla mnie Barca najważniejsza ale On to fan Lewego i dlatego
0
Właśnie o to chodzi że tam LM nie ma ;/
0
Z góry przepraszam za zasmiecanie takim komentarzem ale ma ktos link do meczu który mógłby działać na tablecie bo mój ojciec oglada Bayern i w tv nie mam możliwości obejrzenia
0
Komentarz usunięty
0
0
Kiedy będą mecze ligi hiszpańskiej w tv ??
0
To kogo widzisz za Messiego w ataku i Inieste w pomocy ?
2
Bravo - Alves - Pique - Mascherano - Alba - Roberto - Busi - Rakitic - Sandro - Luisito - Neymar
Taki sklad na Seville, Claudio ma być gotowy na sb więc jest dobrze