katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kto został Królem strzelców bo Messi, Ney i Cristina mają po 10 ale liczą się chyba też asysty a w tym liderem jest Leos ?
0
Dołączam się do pytania :)
1
A tylko Cypru, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Anglii, Niemiec, Francji :D
0
I tak królem strzelców został ;)
0
to już wolę TVP a nie tych idiotów co są za Realem chodz Żewłakow kolejny Madridistas
1
Wie ktoś kto będzie komentował dzisiejszy finał ?
2
Też czytałem lecz póki nie będzie oficjalnej info to dla mnie nie ma Vidala u Nas :)
0
Grand Hyatt Hotel tam się zatrzymają
0
Jakby LS miał taką formę jak w LFC to by był nie tylko kosmos bo wydaje Mi się że stracił ten instynkt zabójcy w polu karnym i trochę zbyt wolny się zrobił ale mam nadzieję że w nowym sezonie wróci na 100% stary Luisito
0
Ogólnie nie tylko PD
0
Wiecie gdzie mogę znaleźć cały mecz Barca - United 2-0 z Finału LM po pl z góry dzięki
1
Ma ktoś może link z Finału LM 2009 Barca - United po pl ;)
0
Wie ktoś może kiedy będzie mistrzowski przejazd autokarem przez miasto zawodników Barcy
1
Wie ktoś kiedy będzie mistrzowski przejazd autokarem przez miasto ?
0
Messi nie zrównał się tylko go pobil
0
117 a rekord Realu 118
0
Wie ktoś kiedy będzie przejazd autokarem przez miasto graczy Barcy :)
2
Nie miał za dużo roboty ale źle nie było ;)
0
Wie ktoś kiedy będzie przejazd autokarem przez miasto graczy Barcy :)
0
Jak się nie myle to jutro tak pisali
0
Jutro podobno jak się nie myle
0
Kiedy przejazd autobusem przez miasto ?
1
Tak jest VeB :)
5
Ludzie co nas obchodzi pływak żółtodziobak z Madrytu niech się cieszy Pichichi Hiszpanii bo tylko z tego może i tak nic mu to nie da, złota piłka jest rozstrzygnięta Messi ją zdobędzie został królem strzelców LM chodź ma tyle samo bramek co CR11 i nawet jak nie strzeli w FINALE to i tak ma króla bo ma o jedną asyste więcej do tego zdobył MISTRZOSTWO HISZPANII a może zdobyć LM i PK do tego możliwe Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwo więc niech Kristiano pobija 50 goli Messiego i niech się cieszy, dzisiaj jest nas dzień radości oraz smutku bo żegnamy wspaniałego zawodnika i wspaniała osobę Xavi będzie Nam Cię brakowało, powodzenia Mistrzu w Katarze
Visca el Barca i Visca Catalunya ❤
0
Akurat króla strzelców LM ma Messi bo maja tyle samo ale liczą się asysty przy takiej sytuacji
0
Taka prawda Messi od dawna jest o wiele poziomów wyżej od CR11 i Leo spuscil trochę by Ronaldo miał chociaż Króla strzelców w tym sezonie bo tylko to mu zostało
0
Ma ktoś link do fety np na Youtube lub inny ?
1
Dołączam się do pytania
0
Są niektóre linki, nie raz ogladalem ale nie wiem jak szukać, ktoś kiedyś podrzucil w meczu z Sevilla
0
Ma ktoś podrzucić link z youtube do Barca - Getafe z góry dzięki