3

Kto został Królem strzelców bo Messi, Ney i Cristina mają po 10 ale liczą się chyba też asysty a w tym liderem jest Leos ?

0

Dołączam się do pytania :)

1

A tylko Cypru, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Anglii, Niemiec, Francji :D

0

I tak królem strzelców został ;)

0

to już wolę TVP a nie tych idiotów co są za Realem chodz Żewłakow kolejny Madridistas

1

Wie ktoś kto będzie komentował dzisiejszy finał ?

2

Też czytałem lecz póki nie będzie oficjalnej info to dla mnie nie ma Vidala u Nas :)

0

Grand Hyatt Hotel tam się zatrzymają

0

Jakby LS miał taką formę jak w LFC to by był nie tylko kosmos bo wydaje Mi się że stracił ten instynkt zabójcy w polu karnym i trochę zbyt wolny się zrobił ale mam nadzieję że w nowym sezonie wróci na 100% stary Luisito

0

Ogólnie nie tylko PD

0

Wiecie gdzie mogę znaleźć cały mecz Barca - United 2-0 z Finału LM po pl z góry dzięki

1

Ma ktoś może link z Finału LM 2009 Barca - United po pl ;)

0


Wie ktoś może kiedy będzie mistrzowski przejazd autokarem przez miasto zawodników Barcy

1

Wie ktoś kiedy będzie mistrzowski przejazd autokarem przez miasto ?

0

Messi nie zrównał się tylko go pobil

0

117 a rekord Realu 118

0

Wie ktoś kiedy będzie przejazd autokarem przez miasto graczy Barcy :)

2

Nie miał za dużo roboty ale źle nie było ;)

0

Wie ktoś kiedy będzie przejazd autokarem przez miasto graczy Barcy :)

0

Jak się nie myle to jutro tak pisali

0

Jutro podobno jak się nie myle

0

Kiedy przejazd autobusem przez miasto ?

1

Tak jest VeB :)

5

Ludzie co nas obchodzi pływak żółtodziobak z Madrytu niech się cieszy Pichichi Hiszpanii bo tylko z tego może i tak nic mu to nie da, złota piłka jest rozstrzygnięta Messi ją zdobędzie został królem strzelców LM chodź ma tyle samo bramek co CR11 i nawet jak nie strzeli w FINALE to i tak ma króla bo ma o jedną asyste więcej do tego zdobył MISTRZOSTWO HISZPANII a może zdobyć LM i PK do tego możliwe Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwo więc niech Kristiano pobija 50 goli Messiego i niech się cieszy, dzisiaj jest nas dzień radości oraz smutku bo żegnamy wspaniałego zawodnika i wspaniała osobę Xavi będzie Nam Cię brakowało, powodzenia Mistrzu w Katarze



Visca el Barca i Visca Catalunya ❤

0

Akurat króla strzelców LM ma Messi bo maja tyle samo ale liczą się asysty przy takiej sytuacji

0

Taka prawda Messi od dawna jest o wiele poziomów wyżej od CR11 i Leo spuscil trochę by Ronaldo miał chociaż Króla strzelców w tym sezonie bo tylko to mu zostało

0

Ma ktoś link do fety np na Youtube lub inny ?

1

Dołączam się do pytania

0

Są niektóre linki, nie raz ogladalem ale nie wiem jak szukać, ktoś kiedyś podrzucil w meczu z Sevilla

0

Ma ktoś podrzucić link z youtube do Barca - Getafe z góry dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?