3

Glik dzisiaj czyścil wszystko

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu Argentyny, chodzi o link aby móc oglądać na telefonie, bo telewizjada nadal nie działa

0

Ale to było nieuniknione że odejdzie, każdy Cules nie chce jego odejścia, ale to było wiadome. Teraz trzeba na prawą obrońcę który zrobi swój odcisk na kartach historii najlepszego klubu świata :)

0

Tego nie da się zapomnieć :D

1

Mam je aktualnie polecam

0

Pewniejszy Real tak Mi się wydaje

0

Antyfinał jak nic obie nic nie grają

1

Wielkie dzięki :)

0

Ma ktoś skrót z wczorajszego meczu po polsku ;)

0

Nie najlepszy jest Pique a potem Andres oraz Ter Stegen

0

Jeszcze bardziej do Leo sam na prawej

19

Śmieszny klubik

3

Najgorsze jest to że nie ma nikogo kto by ruszył tą monotonie

2

Zniknij stąd człowieku

0

Może i Suarez dużo strzela itd ale nie umie wgl kiwac, nie ma żadnego pomysłu żeby przejść rywala zawsze robi to samo

0

Przepraszam z góry za pewnie kolejne takie samo pytanie ale czy ma ktos poratowac linkiem do meczu aby obejrzeć na tablecie bo telewizjada nie chodzi ;)

0

Jak to mówią krytyke też trzeba umieć przyjąć a dzisiaj jak i ostatnio nie zasługują na pochwały

3

Nie tylko Ty :)

1

Powiem tak chciałbym mieć nadzieję na drugą połowę ale niestety Barca Mi tego nie ułatwia. Gra jest po prostu tragiczna jedyny Rafinha który coś próbuje, reszta porażka Messi człapie i nawet nie stara się tak jakby mistrzostwo było zapewnione, Munir nie wiem czy jest na boisku, obrona w sumie nie lepsza bo te kontry Realu są za dużym zagrożeniem, Arda to już nieporozumienie totalne w tym składzie. Zostało drugie 45 minut jeśli nie opier...i ich Lucho to nie widzę tego zwycięstwa Barcy dzisiaj, czekam na hejty ale niestety taka jest prawda, że nie widac zaangażowania, dlatego podziwiam drużynę Leicester która w każdym meczu oddaje serce na boisku. Liczę że w 2 połowie się otrząsną Dalej Barca tylko ZWYCIĘSTWO :)

0

Ja też nwm co się dzieje że przez 45 min jeden strzał

0

Ale nawet nie widać zaangażowania. Suarez więcej fauli, Ney same straty, a Leo nic nie widoczny

0

Dzisiaj Magiczne MSN nie istnieje tylko same faule

0

Ma ktoś dobry link do meczu?

0

ma ktoś link dobry?

0

Szczerze nie żeby hejt czy coś ale Ney słabo gra jeden na jeden przynajmniej dzisiaj same przegrane pojedynki

0

Witam czy ma ktoś z was kanały eleven, chodzi mi czy Wy też macie jeden zablokowany bo Eleven zablokowany a Eleven Sports mam dziwne to i nie powiem denerwujące ze względu na jutrzejsze El Clasico

0

Ten już zaczyna, idź oglądaj mecz a nie odpowiadaj, Roberto pomocnik lepiej gra niż podstawowy prawy obrońca

2

Alves to powinien być zawieszony za taką gre ;/

1

Messi mógłby wziąć się w garść ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?