0

8 wracaja z copa wiec nie zagraja

a i rzeczywiscie jeszcze jest puchar kataloni

inny terminarz widzialem i tego meczu nie bylo

a swoja droga to w pucharze katalonii raczej tez nie zagra zbyt wielu z pierwszej 11

0

zdaje sie ze chcieli kupic jakiegos bramkarza z argentyny ale mial real pierwokup i cos nie wyszlo

pep nie ma pierwszego skladu i nie bedzie go mial przed meczem o superpuchar bo tylu ilu mial to wystawil a nie moze ich przemeczyc

zreszta treningi powinny wystarczyc

0

dastinho666

ty zwracasz sie do mnie czy mowisz o mnie bo nie wiem?

jak dla mnie kazdy bez wzgledu na to czy kocha klub,bez wzgledu na to jak bardzo jest do niego przywiazany raczej nie powinien uznawac 1-4 za dobry wynik i kazdy ma prawo wyrazic na ten temat zdanie

a jesli komus nie podaba sie krytyka wyniku czy tego ze porownuje wynik z wynikiem meczu realu z tym samym przeciwnikiem w ostatnim czasie to niech sie odpierdoli, nie wyzywa i nie zwraca do mnie

(pomijajac ze smierdzi to kompleksami)

a co do reszty to czesc moich komentazy byla bardzo ironiczna i skierownan do konkretnej osoby

0

danerin

ale jednak barcelona i to 1-4 co na pewno dobre nie jest

0

Bingoo

jak nie czytasz wszystkich moich postow to sie najlepiej nie wtracaj

bo jeszcze zle strony ocenisz

0

no tak 1-4 wogole niepowinno ruszac

0

oj ludzie po co wy sie tlumaczycie na zapas

wezcie cos ocencie a nie przewidujcie

0

a teraz jesli pan helioNz4RFCB poszedl laskawie spac wypowiem sie na temat meczu

nie ma co myslec o innych meczach bo w tym za malo bylo pierwszej barcelony

sam wynik to wstyd i upokorzenie jak juz mowilem kiedy barca stracila(3) juz 4 gole w meczu?

widac ze barca b bedzie miala ciezko po stracie tylu zawodnikow

0

helioNz4RFCB

ty jestes sarkazm i sezonowiec , nie wolno w wypowiedziach o barcelonie uzywac ironi sarkazmu a tym bardziej krytykowac idz sie lecz a twoja stara to twoj stary

Visca el Barca

0

nie ma co sie martwic guardiola specjalnie ustawil wynik zeby zaskoczyc real idzcie stad WY SEZONOWCY co krytykujecie

mamy najlepsza centere i wszystko najlepsze

0

VeB

swoja droga boisko jest w kiepskim stanie a dziwci z madrytu sa niedouczone i jeszcze spia bo ich mamy nie budza

0

BAN - Ice

0

: Wnuczek92

piqe nie gra

0

Prosze o wybaczenie szanowne grono nie sezonowcow.

Barca jest zaawsze najlepsza,nie wypada krytykowac nawet gdy przegrywa 1-3 ze sredniakiem , i nie mozna NIE MOZNA porownac do meczu realu z tym samym rywalem w ostatnim czasie.

Pójde sie przebadac na wszelakie choroby.

0

danerin

wybacz

pozno jest i szybko pisze bo wiesz mecz ogladam

0

helioNz4RFCB

oj czegos ci gosciu brakuje

0

heheheheh

: helioNz4RFCB

znaczy to ze nie cieszy mnie wynik czy to ze porownuje wynik Barca -Guada. z meczem real- guada czyni mnie sezonowcem?

0

nie wiem co wy z tym realem macie

real wygral 3-0 my przegrywamy 1-3 i to jakos specjalnie dobre nie jest

pomijajac fakt centery to jet BARCA i powinni to wygrac

0

helioNz4RFCB

nie gadaj ze centera i nie prowokuj

wstyd to wynik bo chyba nie powiesz ze 3-1 to dobry wynik

a moze sie cieszysz ze 3-1 albo spokojnie to przyjmujesz

przegrywaja 1-3 z srednim zespolem co dobre nie jest

0

teraz to juz wszyscy sie gubia

0

a real zdaje sie 3 0 ich ogral

wstyd

0

co sie dzieje

kiedy ostatnio barca stracila 3 gole w jednym meczu?

0

heheheh

0

oj, chwile mnie nie ma a tu 1:2

0

jakie zmiany byly?

0

no i jak mowilem

cos bylo nie tak i pep przetrzymal ich i naprawial

0

Hechicero

ja nie mowie ze zle ale nie tak jak zawsze

za malo pewnosci i spokoju co zwyle bylo najwieksza zaleta

0

ciesz gra villi, przyjmuje, drybluje i sporo mu wychodzi

0

strasznie niepewnie graja

srodek pola jakis nie taki jest licze ze guardiola cos naprawi i spokojniej zagraja

0

minitorba

on byl na u19 i nie sadze ze na u20 tez go wzieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?