keistof
Dołączył/a: sierpień 2010
Oświęcim
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8 wracaja z copa wiec nie zagraja
a i rzeczywiscie jeszcze jest puchar kataloni
inny terminarz widzialem i tego meczu nie bylo
a swoja droga to w pucharze katalonii raczej tez nie zagra zbyt wielu z pierwszej 11
0
zdaje sie ze chcieli kupic jakiegos bramkarza z argentyny ale mial real pierwokup i cos nie wyszlo
pep nie ma pierwszego skladu i nie bedzie go mial przed meczem o superpuchar bo tylu ilu mial to wystawil a nie moze ich przemeczyc
zreszta treningi powinny wystarczyc
0
dastinho666
ty zwracasz sie do mnie czy mowisz o mnie bo nie wiem?
jak dla mnie kazdy bez wzgledu na to czy kocha klub,bez wzgledu na to jak bardzo jest do niego przywiazany raczej nie powinien uznawac 1-4 za dobry wynik i kazdy ma prawo wyrazic na ten temat zdanie
a jesli komus nie podaba sie krytyka wyniku czy tego ze porownuje wynik z wynikiem meczu realu z tym samym przeciwnikiem w ostatnim czasie to niech sie odpierdoli, nie wyzywa i nie zwraca do mnie
(pomijajac ze smierdzi to kompleksami)
a co do reszty to czesc moich komentazy byla bardzo ironiczna i skierownan do konkretnej osoby
0
danerin
ale jednak barcelona i to 1-4 co na pewno dobre nie jest
0
Bingoo
jak nie czytasz wszystkich moich postow to sie najlepiej nie wtracaj
bo jeszcze zle strony ocenisz
0
no tak 1-4 wogole niepowinno ruszac
0
oj ludzie po co wy sie tlumaczycie na zapas
wezcie cos ocencie a nie przewidujcie
0
a teraz jesli pan helioNz4RFCB poszedl laskawie spac wypowiem sie na temat meczu
nie ma co myslec o innych meczach bo w tym za malo bylo pierwszej barcelony
sam wynik to wstyd i upokorzenie jak juz mowilem kiedy barca stracila(3) juz 4 gole w meczu?
widac ze barca b bedzie miala ciezko po stracie tylu zawodnikow
0
helioNz4RFCB
ty jestes sarkazm i sezonowiec , nie wolno w wypowiedziach o barcelonie uzywac ironi sarkazmu a tym bardziej krytykowac idz sie lecz a twoja stara to twoj stary
Visca el Barca
0
nie ma co sie martwic guardiola specjalnie ustawil wynik zeby zaskoczyc real idzcie stad WY SEZONOWCY co krytykujecie
mamy najlepsza centere i wszystko najlepsze
0
VeB
swoja droga boisko jest w kiepskim stanie a dziwci z madrytu sa niedouczone i jeszcze spia bo ich mamy nie budza
0
BAN - Ice
0
: Wnuczek92
piqe nie gra
0
Prosze o wybaczenie szanowne grono nie sezonowcow.
Barca jest zaawsze najlepsza,nie wypada krytykowac nawet gdy przegrywa 1-3 ze sredniakiem , i nie mozna NIE MOZNA porownac do meczu realu z tym samym rywalem w ostatnim czasie.
Pójde sie przebadac na wszelakie choroby.
0
danerin
wybacz
pozno jest i szybko pisze bo wiesz mecz ogladam
0
helioNz4RFCB
oj czegos ci gosciu brakuje
0
heheheheh
: helioNz4RFCB
znaczy to ze nie cieszy mnie wynik czy to ze porownuje wynik Barca -Guada. z meczem real- guada czyni mnie sezonowcem?
0
nie wiem co wy z tym realem macie
real wygral 3-0 my przegrywamy 1-3 i to jakos specjalnie dobre nie jest
pomijajac fakt centery to jet BARCA i powinni to wygrac
0
helioNz4RFCB
nie gadaj ze centera i nie prowokuj
wstyd to wynik bo chyba nie powiesz ze 3-1 to dobry wynik
a moze sie cieszysz ze 3-1 albo spokojnie to przyjmujesz
przegrywaja 1-3 z srednim zespolem co dobre nie jest
0
teraz to juz wszyscy sie gubia
0
a real zdaje sie 3 0 ich ogral
wstyd
0
co sie dzieje
kiedy ostatnio barca stracila 3 gole w jednym meczu?
0
heheheh
0
oj, chwile mnie nie ma a tu 1:2
0
jakie zmiany byly?
0
no i jak mowilem
cos bylo nie tak i pep przetrzymal ich i naprawial
0
Hechicero
ja nie mowie ze zle ale nie tak jak zawsze
za malo pewnosci i spokoju co zwyle bylo najwieksza zaleta
0
ciesz gra villi, przyjmuje, drybluje i sporo mu wychodzi
0
strasznie niepewnie graja
srodek pola jakis nie taki jest licze ze guardiola cos naprawi i spokojniej zagraja
0
minitorba
on byl na u19 i nie sadze ze na u20 tez go wzieli