keistof
Dołączył/a: sierpień 2010
Oświęcim
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wie ktos jak z posiadaniem?
bo niskie sie wydaje (jak na barce)
0
dziwny mecz
ale dobrze ze chociaz duzo okazji jest
0
oj piqe slabo a keita tez nie najlepiej za malo w srodku pola sie udziela
a xavi ustapil miejsce thiago co jest dziwne
0
moze mi ktos podac sklad barcy?
0
pytanie
czy na espn deportes bedzie?
0
OSTATNIO messi jest mniej lubiany!!!(bo kopnal pilke w strone kibicow realu)
to jest to
jaki tu farmazony piszecie (turysci)
jesli gosc jest jaki jest to stwierdzenie faktu jest nieobiektywne?
Tonyy Montanaa
jak moze kibic realu przyjsc na strone barcy i pierdzielic o obiektywizmie skoro sam za grosz go nie posiada
0
a teraz ze tak spytam to dlaczego sklad realu jest lepszy niz przed dwoma miesiacami?
bo zdaje sie dotyka wielu (kibicow realu) ta sama arogancja co niektorych z tad
specjalnie sprawdzilem kogo to nakupowali i to takie sobie grajki co malo sie nagrali bardziej na rezerwe a w pojedynczym meczu wygrywa pierwszy sklad, ktory jest taki sam jak wczesniej
0
Tonyy Montanaa
jesli chcesz analogicznie wszystko robic wez zdjecie z messim lub xavim z sesji zdjeciowej ciuchow
lub gdy ujfalussi mu w nogi wchodzi
tu wieksze kompleksy maja goscie niz gospodarze
0
soy17
zdaje sie ze do mnie mowisz wiec powiem ze n ie chodzi o to ze ramos go upuscil , moga se z nim robic co chca
chodzi o to ze na rm.pl pisali ze upuscil replike
0
constantine16
pedantem to jest monk ronaldo jest metroseksualny
http://pl.wikipedia.org/wiki/Metroseksualizm
0
no na rm.pl to ludzie nadal wierza ze ramos upuscil replike
0
niektorzy nie rozumieja co to metroseksualizm
a co do ronaldo to zawsze uchodzil za aroganta
a to ze po przegranych przede wszystkim z barca spokornial to inna sprawa
0
Panucci
przykladu nie podam gdyz nie zapisuje daty i miejsca ale uwierz ze tak sie zdaza
0
Panucci
na przyklad dlatego ze musi liczyc sie z opinia ludzi odwiedzajacych te strone
inaczej naraza sie na to ze niktorzy mogli by ja opuscic (przypuscmy)
0
barcaclue97
wirus fifa juz niejednokrotnie mial swoje odzwierciedlenie w wynikach wlasnie barcy
a zgrania nie da sie oduczyc w 2 miesiace
co sie wypracowalo przez 3 lata za guardioli to sie nie zmaze
0
zas nie przesadzajcie bo nie tylko barca ma takich kibicow
a urok bycia najlepszym sprawia ze ma ich najwiecej
zwykle sie takie gadanie/pisanie powinno ignorowac
0
leser
a stwierdzasz to po ogladaniu meczow z 5 podstawowymi zawodnikami na dodatek gdy przebywali na boisku w roznym czasie?
akurat o forme na superpuchar nie ma co sie martwic
bardziej martwi tak zwany wirus fifa bo zdaje sie reprezentacje beda
a co do meczu to bedzie powtorka z ligi mistrzow bez oszczedzania na kolejne gran derbi i 2 mecze, scenariusz prawie taki sam tylko waga pucharu inna, real nie ma raczej mozliwosci czegokolwiek zmieniac bo lepszego skladu nie znajda
0
zas tez nie ma co tak plakac
jesli thiago jest odpowiednia osoba dla barcelony to spokornieje i naprostuje tate
w druzynie moze byc tylko jedna gwiazda a nikt messiego z thiago nie zamieni
do tego messi nie korzysta z przywilejow nadanych przez guardiole a spelnia obowiazki co wyroznia go jeszcze bardziej
0
emeu
no tak xavi niech nie gra bo kontuzje moze kolejna zlapac!!!!!
i niech messi nie gra do maja bo nie daj boze se nogi polamie i w finale cl nie wystapi, a iniesta to juz wogole
0
Harpagan
przytoczylem ibrahimovica bo to sprawy nie dawne i w jego sprawie jego agent szczycil sie nietykalnoscia ibrahimovica w barcelonie
0
saskin
ronaldinho, eto, deco, ibrahimovic tez szefom podpadli i okazalo sie ze sa tykalni
0
no wlasnie on "odgrzewa kotleta" w momencie gdy cesc jest coraz blizej
a wszyscy wiedza co sie stalo z ibrahimovicem ktory agenta nie ustawil
saskin
0
i nie gadajcie o Mazinho ze raiola
on nie ma przywiazania do barcy, dla niego barca to miejsce pracy syna dlatego tez probuje wywrzec presje na szefach by nie sciagali zawodnika na pozycje syna nic w tym dziwnego, troszczy sie o swoje interesy
problem w tym ze jak juz mowilem w u nas liczy sie klub i nie mozna dyktowac szefom co maja robic
i albo thiago ustawi ojca i pokaze swoja lojalnosc albo zostanie sprzedany
0
nie rozumie z czego ta panika o napastnika
jest 5 npastnikow do tego chlopcy z barcy b
a soriano nie jest wcale taki swietny ma 26 lat nie przebil sie w espanyolu, egunda nie jest jego szczytem marzen a na ierwsza barce jest za slaby wiec odejdzie gdzie indziej
0
jesli to mowil niedawno to oczywiste ze chodzi o fabregasa
czuje zagrozenie dla tiago
problem w tym ze na takie teksty guardiola ostro reaguje
wiec jesli to wiarygodne to tiago moze nie pograc w najblizszym czasie
0
EL Polaco
i jeszcze dodam ze zostal zakupiony by wzmocnic barce b
watpie by ktokolwiek myslal by zawodnik z segunda b mia wzmacniac barcelone
jefren jest rezerwowym najslabszym w ataku a odnalazlby sie w srednaku PD wiec jak mialby nolito u nas grac?
0
EL Polaco
nolito w wieku 20 lat przyszedl do barcelony
0
tzard
chyba lekko przesadziles w tym komentarzu
a co do tego ze fabregasa polecial na kase bym siem nie zgodzil
w momencie gdy fabregas odchodzil barcelona byla gorsza pilkarsko od arsenalu i zapewne bardziej zalezalo mu na trofeach a jak wyszlo to wiadomo
0
boskii
twoj sklad to nie 3-4-3 tylko 2-5-3 bo cofniecie alvesa do defensywy nie ma za bardzo sensu a zas gdyby zamiast abidala alves zszedl i wszedl sp (tiago lub cesc) to to nie koniecznie bedzie wzmocnienie ofensywy lecz panawania w srodku pola co na camp nou nie ma sensu bo na autobus to sposob nie jest
0
Maniac
to sa tak zwane negocjacje a to ze zawodnicy doplacaja to juz ich wola
klocek12355
jesli barcelona nie ma wiecej kasy to nie doplaci 5 mln
jak idziesz na zakupy z 20 zl to nie kupujesz za 25 bo ma 20 zl moze ci mama/zona/dziadek/kumpel pozyczyc ale sie zadluzysz