0

*

moze kibic chelseago rozrozni,

kibic barcy predzej ramosa

a i serbii mecze tez malo kto oglada

0

stevenson

i okreslenie vidica najlepszym stoperem na swiecie jest nad wyraz subiektywne moze kibic chelseago rozrozni w barcelonie predzej ramosa a i serbii mecze tez malo kto oglada

0

dawid22d

no tak żal.pl i okresliles swoj poziom

0

stevenson

niektorzy moga bardziej cenic barcelone jako klub niz pilke nozna jako sport a zreszta mogl w kiepskiej jakosci na al jazzera* ogladac i blad popelnic

0

Ras White Nigga

bzdura? puyol tez ma zdrowie nastolatka a kontuzja za kontuzja

xavi podobne objawy zaczyna miec i jesli to nie zmeczenie mundialem to czarno sie to maluje

a i nawet pep nie wystawia xaviego w meczach w ktorych grac nie musi wiec majac zastepstwo raczej z niego skorzysta oszczedzajac xaviego i 10 to moze przesada ale raczej mniej niz wiecej

0

stevenson

tyle ze wiesz

nie kazdy kibic barcy ma okazje badz ochote na ogladanie meczow man utd dziwic moze bardziej fakt ze ty mozesz rozroznic busqetsa czy fontasa to bardziej odpowiada profilowi sezonowca

0

tiago dopiero pod koniec po zdobyci bramki zaczal prawdziwego rozgrywajacego grac jak mlodziez weszla

zdaje sie ze go troche starsi tlamsza

0

aaassia

xavi nie pierwszy ma taki przeglad pola ktory zreszta da sie z wiekiem wypracowac

i na pewno ktos sie znajdzie po nim na jego miejsce

0

szkoda tej drogiej bramki

i to ewidentnie po zdobyciu bramki rozluznienie zeby juz nie narzekac za bardzo na obrone czy spalony

0

reventon

bez napinki ale nie wygladalo na zart

tylko na 12 lat i ta arogancje na punkcie barcelony i la masi

ale to tak na szybko czytalem i moze jakis skrot myslowy zle poprowadzil moja percepcje

0

Leppus

i znow pierdzielisz bo tiago jak ma wygryzc fabregasa z zastepstwa xaviego to musi rozgrywac a on jest bardziej ofensywny

a i fabregas nieraz strzelal z dystansu

reventon

czego krolem strzelcow?

0

fabregas febregasem ale w meczach w ktorych nie ma za duzo okazji zdowywac gole to wazna umiejetnosc

0

no i tiago kolejne punkty w rankingu objawien presezonu

0

oj czerwien dla dos santosa powinna byc (2ga zolta)

dobrze ze to sparing

0

i znow tu przesada

nie jeden komentator tak ma

a i brak nie tak bardzo xaviego co messiego(tego z przelacznikiem na atak ustawionym)

0

a komentator jak sie uczpil tego panowania utd to si przyssal

barca rozgrywa utd sie bronia a ten ciagle ze utd panuja

nawet bez strzalu w polowie

0

zas nie mozna tez przesadzac

man utd nie jest wcale duzo lepsze

na razie jest 1-0 i sytuacji tyle wiecej tez nie mieli

a przy pilce my jestesmy dluzej

gorsze druzyny lepszy sklad ogrywaly do przerwy

0

stevenson

a n o i jeszcze dodam ze twoim sposobem abidal tam byl rezerwowym

0

a villa w messiego sie chcial zabawic

chyba tylko iniesta jako tako a i dos santos fajnie sobie radzi (alvesem nie bedzie) a tiago tak sobie, jak juz zaczal to niech pokazuje dalej talent bo jeden mecz to troche malo by byc objawieniem

0

a ze tak spytam w co beda grali?

0

http://sportltv.com/mecze-na-zywo.html

jakosc moze nie hd ale da sie ogladac

0

no nie ma messiego nie ma xaviego i nie ma akcji do konca

caly czas szykuja i nie koncza

a valdes nie takie rzeczy bronil i wymagalo by sie by to obronil

nie mniej jednak Nani gola strzelil

0

nie porownuj sytuacji cesca z z tym ze ktos chcialby xaviego

porownaj to np. z sytuacja suareza czy pastore ktorzy naturalnie nie sa w stanie sie rozwijac wiec zmieniaja klub

nie chce obrazac arsenalu ale nie sa w stanie zdobywac trofeow wiec nic dziwnego ze zawodnicy odchodza

a wenger nie jest w stanie lub jeszcze gorzej nie chce tego zmieniac

i raczej sie nic nie zmieni w najblizszym sezonie nawet mozna przypuszczac ze arsenal zajmie 5-6 m-ce w PL i tylko wenger udaje ze nadal jest to czolowy klub

0

katalon

gdzie fabregas i dm

predzej xavi tam zagra (nie twierdze ze zagra )

i tak juz busqets nie jest rasowym dm

czy tak trudno zrozumiec ze xavi bedzie grac w najwazniejszych meczach fabregas bedzie grac z druzynami od 4 m-ca w dol

i jesli xavi nie bedzie w stanie

0

do tego kazdy inteligentny czlek moze zauwazyc ze xaviemu konczy sie zdrowie a tylko fabregas jest w stanie go zastapic

tak jak i puyol na szczescie piqe juz sciagneli i moze z fontasa lub muniesy cos wyrosnie

gczoo77

na mascherano tez pep nalegal i gdyby nie on nie bylo by 2 trofeow

a gdyby przyszedl rok temu najprawdopodobniej byly by trzy i wypoczety xavi na cdr

0

dlaczego wiekszosc ludzi nie moze pojac ze to iz zawodnik gra w barcelonie nie oznacza ze jest najlepszy do spelnienia danej rol?

affelay jest srednim zawodnikiem i zostal kupiony ze wzgledu na niska cene gdyby ktos mial zaplacic za affellaya 20 mln nik by nie dal

afellay tak jak i keita to wybitni zawodnicy nie sa i jesli przyjdzie wazny mecz gdzie xavi i iniesta nie wystapia to co wtredy? tiago i keita z man utd lub city czy moze affelay i bedzie powtorka z argentyny w copa america,

0

czyli jutro aha

dobrze ze sprawdzilem godzine bo czekalbym do niedzieli

0

tyle ze arsenal sam strzelil sobie w stope jak w tamtym roku wycenili go na 45mln(po MŚ) bo ten sezon mial duzo gorszy wiec okolo 30-35 jest wart i cena ma tendencje spadkowa do konca wakacji

ale w sumie tak jak mowia 27 sanchez a cesc 35 to troche smiesznie wyglada

0

mam wazne pytanie

czy mecz z united jest w nocy z soboty na niedziele czy z niedz. na pon.?

0

czy niektorzy sie spodziewali ze przyjdzie fabregas a tiago zostanie na poziomie z zeszlego sezonu?

normalne jest ze tiago sie rozwija ale bez przesady,

sie staral i gral ale troche mu brakuje do 1 jedenastki ewidentnie widac ze jest mlody i to nie na plus(ale swa gole strzelil)

a i udowadnia ze lepiej mu wychodzi ofensywny pomocnik niz rozgrywajacy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?