0

ma ktos jakis dobry transfer w hd?

0

heh przez te stroje dwa razy wylaczylem dobre lacze zanim sie skapnalem bo myslalem ze to jakies mecze z ubieglego dzisieciolecia do tego nie rozpoznalem zawodnikow

tak jakos wracaja ze strojami do przeszlosci

0

w sumie to dla nas lepiej ze wroca wczesniej

moze nawet w superpucharze hiszpani zagraja

0

barcelona b jak kazda druzyna segunda d walczy o utrzymanie a wzwiazku tym ze odeszo sporo zawodnikow musza sie wzmocnic co w tym dziwnego?

0

no i jednak ten maradona wiedzial co robi, u niego to przynajmniej rozgrywajacy byl a i potrafil zmobilizowac zawodnikow(chocby i calusem)

a komentarz to jakby trzyma poziom polsatu

0

carlosss

najwiekrzym?

0

jasne bo barcelonie potrzeba kolejnego mlodego talentu

barcelona jesli juz sciagac obronce to doswiadczonego 25-28 lat

choc i tak obrona to przedewszystkim zagadnienia taktyczne,praca i psychika bo warunki fizyczne to oczywiscie podstawa

talentu tyle nie potrzeba choc nie zaszkodzi troche miec wiec la masia wystarczy

0

sanchez raczej po copa america dopiero przyjdzie a przynajmniej po copa america dla chile , bo watpie by dopinali transfer i potwierdzali nim zawodnik bedzie mogl podpisac kontrakt

a cesc dobrze by bylo gdyby przyszedl w tym tygodniu do piatku

0

i sie zastanawiam czy dalej znajda sie tacy co chca neymara u nas

jak dla mnie jesli 5/10 podan nie potrafi przyjac pilki to nie ma czego tu szukaca sam drybling jest dosc pospolity

a co do meczu to robinho lucio i alves jako jedyni na plus

a najlepsze jest to ze alves (prawy obronca)tam najczesciej ROZGRYWAL pilke i akcje ktore szly przez niego sprawialy najwieksze zagrozenie, tyle ze w defensywie dosc chwiejnie

0

karpofros2

znaczy sie co masz nadzieje ze jest prawda?

to ze rosel jest szczesliwy?

0

moze i gwiazdorzy ale prawda jest ze jeszcze nie jest gotow ciagnac reprezentacji

od niego wszyscy oczekuja ze wygra turniej w pojedynke co juz niektorzy osiagali

ale niestety messi moze tego nie osiagnac gdyz musial by to "cwiczyc" w klubie, a w barcelonie tego najzwyczajniej robic nie musi

argentyna jesli wygra to druzyna a nie samym messim, a jesli odpowiednio dobiora srodek to beda mieliidealne warunki na zwyciestwo

0

o ile mi sie zdaje "zatrudnianie" prostytutek to przestepstwo

0

kropasss

nie wiem czy wiesz ale soriano zostal zakupiony do barcy b aby ja wzmocnic nie jest to wychowanek i raczej nik nie ma zludzen ze zostanie zawodnikiem pierwszj druzyny

a pilkarzowi nie mozna zamykac drzwi do rozwoju bo ma zdaje sie 25 lat

i gra w w drugiej lidze

i zas nie przesadzajcie roznica miedzy pd i sd jest dosc znaczna a skoro gosc nie dal rady grac w espanolu to raczej nie przyda sie na rezerwe w barcy

0

to co wystarcza na pierwsza 11 arsenalu nie wystarczy na pierwsza 11 barcy

najlepszy zawodnik arsenalu u nas bedzie 3 na swoja pozycje(na razie)

wiec to dosc logiczne ze poszedl tam grac ale zapewne liczy na sytuacje jaka ma fabregas

nie wszyscy sa jak messi, niektorzy sa jak bojan ktory nie dal rady wskoczyc do 11 za mlodu, wiec trza sie wpierw pokazac gdzie indziej

0

zas nie gadajcie o banedze bo gosc w pierwszej polowie najlepiej sie z obowiazkoew sp wywiazywal a cambiasso niby dp a ciagle pod polem karnym siedzial

nie rozumiem baptisty na sile probuje 3 napastnikami grac no jak barca ale nie potrafi odpowiednich zagadnien taktycznych wcielic w zycie

0

no slabo zagrali

nie istnial srodek pola: mascherano 3ciego stopera gral, cambiasso wogole nie widoczny, banega sie staral ale nie dal rady w momencie gdy obroncy mieli rozegrac nie bylo nikogo w srodku

oni powinni 2 napastnikami grac i jakiegos takiego banege jeszcze jednego do srodka bo nie maja dobrych pomocnikow ktorzy maja zrownowazone walory off. i deff.

a swoja droga hiszpanie zdaje sie pierwszy mecz MŚ przegrali a puchar maja wiec nie ma co na razie krzyzyka stawiac bo da sie to poprawic

0

tyle ze rosel do argentyny pojedzie jeszcze negocjowac wiec mga jeszcze sie sprawy skaplikowac choc licze ze sie dogadaja

a byla mowa ze 2 graczy podpisze a nie koniecznie sanchez i fabregas

za to w poniedzialek ponoc arsenal ma potwierdzic zaakceptowanie oferty tyle ze to takie gadanie a pewnie sie bedzie ciagnelo jeszcze troche

0

no i piatek sie konczy

tak to jest jak sie wierzy zaufanym zrodlom dziennikarzy

a mogli chociaz tego kiko i sancheza potwierdzic

0

no keita najlepiej jak odejdzie bo pep moze miec do niego dziwny sentyment ze watpie by 3 rezerwowym op by byl

nie to ze o niedoceniam ale fabregas badz tiago za pare lat moga robic to samo co on a do tego bardziej kreatywnie

0

zas ta dziwna arogancja

jesli w druzynie z segunda division jest na rezerwie to graczem zas takim swietnym nie jest

w pierwszej 11 barcy b jest kilku graczy ktorzy moga sie nadac na rezerwe barcy a ze 2 ktorzy pograja wiecej, a to ze szkolil sie w la masia nie oznacza automatycznie wyjatkowego talentu

w ostatnich latach taka moda na to wychwalanie wszystkich wychowankow nastala, zawsze tak bylo ze odchodzili i zapewne nadal tak bedzie

0

*2 razy wiecej straconych goli ma 3 zespol laliga

0

po co wzmacniac obrone?

barcelona ma najlepsza obrone w lidze2 razy wiecej ma 3 zespol laliga!!

i tylu zawodnikow ze JESLI KTOS NIE ODEJDZIE to nie ma co martwic sie na zapas do tego moze dojsc montoya (8 obroncow plus montaya fontas i bartra nawet) a jako ze byly kontuzje to trza bylo improwizowac z rezerwami i to jak najbardziej do tego sluzy, inna sprawa ze pep postawil na mashe a nie na milito a to byla jego decyzja

0

kavulo

przestan pieprzyc

co niby robi ?nie negocjuje z innymi? jesli by mu szef udinese nie pozwalal nic by nie zrobil a ze jest w takim udinese to ulatwia sprawe

a fabregas zapowiadal niejednokrotnie ze tylko barce jesli ma sie przeniesc a ze barca niestety ma kasy malo to blokuje sie droga

0

niektorzy chyba dalej nie rozumieja ze talenty i nieoszlifowane diamenty nie oznaczaja klasowy pilkarz

a jak w lutym przyjdzie spadek to pierwsi narzekaja na krotka lawke

tak sie zastanawiam gdzie sa nasze talenty w lutym gdzie geniusz messiego niejednokrotnie wygrywal mecz?co sie stanie jak akurat jego geniusz sie nie pojawi? wejdzie tiago za xaviego i wszyscy widza tylko jakas dziwna arogancja sprawia ze dalej twierdza to samo

wszyscy mowia dajcie szanse mlodym tyle ze jak dostana wicej szans barcelona bedzie tracic punkty czy to tak trudno zrozumiec?

0

zastanawiam sie kiedy pojawi sie ktos grajacy tak jak messi bo iniesta juz jest xavi raczej tez, brakuje mi messiegoII i puyola

0

jak juz jestesmy przy marnych? podrobkach to komu i kogo on przypomina? tym golem i stylem gry

0

a co do: kupic kogos innego

ZADEN INNY(procz fabregasa) zawodnik nie bedzie lepszym wzmocnieniem niz obecnie jest tiago biorac pod uwage czas i talent

a jesli kupia go za 40 mln to watpie by znalezli pomocnika rownego klasa fabregasowi a do tego nie bedzie juz zgrany z zawodnikami

aha i najlepszy jest pomysl sprzedazy keity by zrobil miejsce tiago albo jesli sie zgodzi na trzeciego rezerwowego pomocnika

0

ja sie tak zastanawiam czy niektorzy na serio nie widza ze wlasnie pomoc najbardziej kuleje w barcelonie i to wlasnie pomoc nalezy wzmacniac? w zwiazku ze stylem trzeba znalezc kogos kto wchodzac nie zmniejszal by potencjalu druzyny a taki keitea i tiago raczej ten potencjal zmniejszaja i ukierunkowywuja sie w dwie rozne strony tiago slabo broni i gorzej wspolpracuje(co da sie wypracowac) no i kazdy wie jak gra keita dlatego cesc jest potrzebny i albo ktos ma 12 lat albo nie zna sie na pilce jesli twierdzi inaczej

0

klocek12355

niezla prowokacja

Montoya podobno nie chcial podpisac nowego kontraktu

czy jest ktos kto wie cos wiecej na ten temat?

wiec jesli nie interesuje go gra w barcelonie ze wzgledu na male zarobki np to nie bardzo sie nadaje skoro jest wychowankiem, z "talentem" jakich ostatnio pod dostatkiem

inna sprawa ze rosel moze oszczedzac na wszystkim co bedzie skutkowalo czyms takim coraz czesciej

0

gdzies czytalem ze (chyba) montoya nie chcial nowego kontraktu wiec jedynym wyjsciem jest wziac go jako karte przetargowa bo za talent za duzo kasy ze sprzedazy nie bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?