0

Smutek

widze ze pan jest kolejnym z tych co wystawil by 18 latkow byle by sie ogrywali a nie widzi tego ze barcelona musi juz teraz wygrywac i ze kazdy mecz jest ze znaczkiem "musimy wygrac"

tylko nie wiem po co tyle o tym pisac

0

constantine16

tyle ze ty rozumiesz wprowadzenie keity jako taktyke defensywna a keita jest tylko i wylacznie zmiennikiem xaviego i kazdy inny klasowy pomocnik robilby to samo co keita plus bardziej kreatywne zagrania a w meczach w ktorych xavi gral do oporu zdobywali pkt i gdyby nie gral nie mielibysmy ligi a jesli bedzie fabragas, xavi bedzie mogl odpoczac a zastepca nie bedzie koncentrowal sie wylacznie na odbiorze i ustawianiu sie do podan ale rowniez rozegra pilke i popisze sie kilkoma ostatnimi podaniami

0

cesc jest sciagany tak jak pisal autor po to aby dac alternatywe dla xaviego/iniesty gdy potrzebuja odpoczynku a nie jako dzoker ktory ma rozwiazac sytuacje typu autobus na autobusy jedynym i sprawdzonym lekiem jest dobrze zmotywowana pierwsza jedenastka lub messi do wyboru

0

watpie by poszedl ktos w rozliczenie co najwyzej jefren albo keita zostana sprzedani i kasa z nich pojdzie na ceska jak juz wczesniej pisalo kasa ze sprzedazy pojdzie na transfery a co by tu duzo mowic cesk i tiago moga spokojnie zastapic keite wystarczy by nad kondycja popracowali bo jesli przyjdzie to dla keity miejsca nie ma a ponoc 20 mln za niego daja, oczywiscie keita sie przyda ale w rozrachunku lepiej sciagnac fabregasa i sprzedac keite bo kasy nie ma skad wziac

0

cieszyc sie zaczne jak zobacze 4 bordowogranatowa a na razie to nic ponad spekulacje i plotki

0

nie wiem na jakiej zasadzie to dziala czy moga czy nie moga go sprzedac

watpie aby ibra sie ruszal z milanu ktory po odpowiednich wzmocnieniach moze cos osiagnac

ale jesliby przeszedl do realu to raczej wyszlo by nam to na dobre

0

Bingoo

messi ma 169 cm zlatan 195 i wazy 100 kilo ciekawe ktory student 5 roku by do niego startowal

0

ludzie tiago(na razie) nie umywa sie do fabregasa na palcach jednej reki mozna policzyc rozegrane spotkania jest tylko xavi i iniesta w pomocy by walczyc w najwazniejszych meczach juz nawet guardiola sie przekonal ze nie mozna walczyc na 3 frontach majac 12 zawodnikow i keite(zadaniowiec) i niech transfer masherano bedzie przykladem wyobrazcie sobie ze go w ubieglym sezonie nie sprowadzili ciekawe kto by go zastapil? zapewne keita albo jakis 18 latek, jak na najlepszy klub na swiecie cos duzo improwizacji

0

no na superpuchary przydal by sie bez niego bedzie ciezko

co tam sezon puyol i tak juz zbyt wielu meczy nie zagra ale jest potrzebny na pojedyncze i nie tak prosto go bedzie zastapic

starosc nie radosc a on ma 33 lata ludzie w tym wieku dopiero zyc zaczynaja

0

katallonczyk16

Mascherano nie strzela goli?

ja sie nie spotkalem z opiniami na ten temat

0

Armandi

ale nie pasuje do barcy jako do druzyny

napastnikiem moze i jest swietnym i troche psychicznie odciazal messiego ale nie pasowal

moglby grac na rezerwie jako dzoker ale nie zagra

0

neymar jest przereklamowany a forlan no bez jaj nam potrzeba kogos kto moze cos strzelic a forlan to gwiazdka i to slaba

rossi swoje moze pograc i najwazniejsze aby pare bramek strzelil

0

on odszedl? przeciez on chcial zostac a go nie chcieli

0

i dobrze przyda sie jeszcze ktos pewnie strzelajacy bramki

a niektorzy chyba nie rozumieja ze na ibrze barca tracila rocznie blisko 11 mln chyba euro jakby nie patrzec dla rosela to zysk bo ibra nie gral pod koniec sezonu w barcie wiec skoro nie gral nie trzeba bedzie mu placic, dostaniemy 24 mln i sa problemy z agentem to niech se idzie do milanu se rosel pomyslal i na dodatek nie on go kupowal a on ma zysk na sprzedazy a i nigdzie nie pisze ile za rossiego barca dala na razie potwierdzenia ceny nie ma

0

soy17

wszystkie przypisane do danego roku i w danym roku zdobyte

super puchary naleza teoretycznie do sezonu 2008/09 i kms rowniez

gdyz byly przedluzeniem zdobycia CL za sezon 08/09

tyle ze odbywaly sie pozniej

0

jest gdzies jakis plan kolejnych meczy?

kiedy super puchary i towarzyskie mecze?

0

i ten mecz wyjasnil wszystko

cala susza VP sie zwrocila

kazdy zagral swietnie

MAMY LIGE MISTRZÓW!!!!

0

bo niektorzy chyba nie rozumieja ze pep jesli sadzil ze afellayowi i tiago dadza rade zagrac i wygrac ze sredniakami to by na nich stawial a ze nie byl przekonany to wpuszczal ich na koncowki i stad tez potrzeba fabregasa ktory tak jak xavi i iniesta i messi oczywiscie bedzie w stanie przechylic szale meczu a nie jak tiago i afellay(na razie) zapodac ladny drybling i dostac zawyzona ocene (w stosunku do reszty zespolu) na tej stronie i nie mowcie ze nie trzeba pomocnikow bo jest 2 i pol (tiago, masche/busqets jako pol) keita robi tylko przewage

0

zxcvbnmasdqwe

mamy najlepsza choc improwizowana obrone w hiszpani i zdaje sie w europie

do a atak niestety nie

wiec dlaczego sadzisz ze powinnismy wzmacniac przedewszystkim obrone?

obona powinna byc wzmocniona na zasadzie wymiany zawodnikow

np. milito odchodzi ktos przychodzi dla nowego nie bedzie miejsca jesli wszyscy beda zdrowi a skladu nie ustala sie na zapas

a w ataku trzeba cos zmienic aby mial kto strzelac w koncowce sezonu

0

a teraz ze sie tak wtrace to:

na batalie z realem mamy sklad potrzeba zawodnikow ktorzy odciaza podstawawa 11 w reszcie meczy aby nie bylo sytuacji ze pep aby nieryzykowac musi messiego xaviego i puyola wystawiac

a te kilka transferow to do barcy b zawodnicy wiec nie mozna ich jako tako zaliczac a i poza tym to na razie tylko plotki zaden z nich nie musi sie odbyc

0

Mascherano chyba

0

znow ta strefa czasowa to sie tak nie rozni od ich wlasnej

lepiejby bylo gdyby u siebie sie przygotowywali i lecieli dzien wczesniej ale lepsze to niz jazda autokarem

a przystosowywanie do klimatu moze niekoniecznie im na dobre wyjsc

a i tez podczas meczu przy ladnej pogodzie tylko troche chlodniej bedzie

0

ploty i tyle

w tamtym roku fabregas kosztowal 45 mln a teraz jest w duzo nizej na rynku

wenger zadal duzo i zablokowal transfer liczac ze sprzeda ceska gdy zdobedzie 4 puchary... a ze nic nie zdobyl i fabregas ma mniejsze znaczenie dla arsenalu to spokojnie powinien z 40 mln a i nawet nizej

0

lukiiifcb

no nie rozumie mojego toku rozumowania

moze za malo przecinkow wkladam jea nie calosc do ciebie kierowalem, tylko czesc z niskim skladem gdyz ty piszesz ze potrzeba wyzszego tyle ze to by znow nie wypalilo a przy stalych fragmentach sa obroncy

i nie twierdze ze rossi jest idealem sa lepsi ale jesli to nie plotka to tez nie jest zle a na reszte wplywu nie mam tylko komentuje informacje

0

lukiiifcb

sklad jest niski tworzony i tyle, ibra sie nie sprawdzil wiec po co wyzszych brac?barcelona musi sie wzmocnic przynajmniej 1 klasowy zawodnik do formacji napastnik pomocnik obroncachoc tu sie mozna zastanowic jesli wszyscy beda zdrowichyba ze puyol przejdzie na stale na warunkowy bo xavi raczej tez bedzie rzadziej gral a tiago ma jeszcze pare lat zanim osiagnie KLASOWY poziom(ogra sie)jesli wogole takowy osiagnie a jesli jefren odejdzie i bojana zeczywiscie wyporzycza to trza kogos miec by za ville i pedro bramki zdobywal

0

nie jakos wysmienicie ale na pewno sie przyda

jesli to nie plotka

jak strzeli z 10-20 goli to starczy(jako rezerwowy we wszystkich rozgrywkach)

0









tu sa bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?