kidrauhl
Dołączył/a: lipiec 2013
LA
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
damarcus beasley thats my mothafuckin nigguh
4
Messi do Di Marii i.. pokonany Diego Benaglio, tak? To jest realne! To jest caly futbol! Jest nieprzewidywalny... :DDDD
A teraz GO USA!!!
0
0
strzelil jednego gola i "czemu my go oddalismy?" ,,,
0
nie chcialbym go nawet gdyby valencia miala nam doplacic
0
* Kostaryka, USA
0
argentyna ma podejrzanie latwa zarowno grupe jak i drabinke :D w 1/8 musza rozprawic sie ze szwajcaria/ekwadorem/hondurasem, nastepnie w 1/4 ze zwyciezca pary belgia vs usa/ghana/portugalia no a w polfinale bedzie holandia/meksyk/grecja/kostaryka :D a biorac pod uwage fakt, ze holandia na papierze nie wygladala na tak mocna ekipe, fifa zdecydowanie sprzyja albicelestes :D
0
niech spierdala :d
1
niemcy 4 pkt
usa 4 pkt
ghana 1 pkt
portugalia 1 pkt
a wiec wystarczy tylko remis w ktoryms z nadchodzacych meczow a do 1/8 awansuja niemcy i usa! najlepiej niech sie niemcy ugadaja ze stanami na remis i tamci sie moga pozabijac a i tak odpadna B|
2
beka z WSZYSTKICH, ktorzy chca kupic suareza
1
na pewno chorwat go tam prowokowal, ciekawe ilu znajdzie sie hipokrytow wsrod kibicow realu i byc moze barcelony, ktorzy bronili zidana w 2006.. pepe to co innego bo on co chwie odwala, to jest boiskowy bandyta
5
odpierdolcie sie od songa debile.. wszystkich kupujecie po jednym udanym zagraniu w kazdym meczu tych mistrzostw, kazdego sprzedajecie po jednym bledzie! nagle alex song zawsze byl sredniej klasy pilkarzem a wczesniej to czemu wiecej nie gra tylko gra sergio.. cweluchy z was i tyle!
0
3
ciekawe czy teraz kurwy z realu beda tacy madrzy pisac "ramos is still running" ;)
0
Marquinhos, Laporte i Marco Reus poprosze
1
A juz dzisiaj popoludniu Reus oficjalnie w Barcelonie ;)
0
real rowniez przegrywal z druzynami pokroju granady itp. to nie wina stylu barcelony tylko tego, ze po prostu zagrali wtedy slabo i tyle. owszem real pokonal bayern. nie uderzam w real. napisalem, ze bayern jest sam sobie winien bo zagrali miernie, nie potrafili srzelic bramki. jednak real nie potrafi prowadzic gry z takim przeciwnikiem jak bayern czy barcelona. jest on zmuszony sie im podporzadkowac. skoro chelsea czy real maja swoj styl - defensywny, to dlaczego nie graja w ten sposob ze slabymi przeciwnikami? bayern czy barcelona graja swoj futbol z kazdym rywalem.
0
tak sie sklada, ze hiszpania wygrala 3 turnieje z rzedu, co wydaje sie byc wrecz nieprawdopobnym wyczynem. podobne sukcesy osiagala zreszta barcelona. stara hiszpanka? stary to jest XIX wieczny futbol prezentowany przez takiego mourinho @Jooe
0
sa jednak pewne granice. to tak jakby bokser polozyl sie na ziemi, zakryl twarz i czekal na to co zrobi jego rywal. jaki to ma sens, co za satysfakcja wygrac w ten sposob?
a mourinho to samo robil z interem, bronil 10-cioma zawodnikami. tylko z realem gral troche bardziej ofensywnie ale tam mial takich pilkarzy ze juz sie nie dalo.
teraz tez ma takiego oscara, hazarda, schuerle wiec nie powiesz mi ze nie mozna grac jak czlowiek. nawet atletico, ktore nie ma takich nazwisk potrafi pokonac barcelone bedac jednoczesnie lepsza druzyna i nie broniac sie jak cipki.
0
0
Tak naprawde to 11-stu nietykalnych ze wzgledu na Cesca, Xavi,ego, Pedro, Alexisa i Bartre. Szkoda mi tylko Songa, Tello i Alvesa no ale co poradzic.
0
Nie zartuj, ten koles juz u nas nie wroci na DP. Poza tym, pozycja Busquetsa jest niepodwazalna. Nie ma o czym mowic.
0
A po co nam on? Jest Bartra i Pique, a i tak kupujemy stopera. Mascherano idzie do Napoli.
0
NIE SPRZEDAWAC absolutnie pod zadnym pozorem:
4 Francesc Fàbregas Soler
7 Pedro Rodríguez Ledesma
9 Alexis Alejandro Sánchez
O Xavi'm, Iniescie czy Messim nie bede wspominal bo to smieszne, zadnego z nich nie sprzedaja.
MOZNA SPRZEDAC ale nie koniecznie:
20 Cristian Tello Herrera
22 Daniel Alves da Silva
SPRZEDAC koniecznie:
14 Javier Alejandro Mascherano
SPRZEDAC/wypozyczyc:
12 Jonathan Dos Santos Ramírez
19 Ibrahim Afellay
23 Isaac Cuenca López
24 Sergi Roberto Carnicer
NIE MAM ZDANIA co do:
17 Alexandre Song
0
no to siema
0
nieprawdopodobne.
0
3
http://instagram.com/p/mYMI_Cxtiz/
0
tak jak mowilem, drugi (po messim) najlepszy pilkarz na swiecie, cristiano tylko od niego wiecej goli strzela ale to mnie nie obchodzi.
0
http://www.ghettoradio.co.ke/wp-content/uploads/2013/10/Luis-Suarez2.jpg