kidrauhl
Dołączył/a: lipiec 2013
LA
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale ten sterling to jest nurek..
0
http://instagram.com/p/jEnCeDRtj_/
0
nazwiska nie graja ale xavi gra zamiast puscic cesca do pomocy i messiego albo neya do srodka do kurwy nedzy :)
0
ta, jeden pewnie wejdzie w 60 min, drugi na ostatni kwadrans...
0
Jedynym plusem jest brak montoyi w skladzie.. tata martino sprawia wrazenie jakby bal sie podjac jakakolwiek "wlasna" decyzje... za kazdym razem, powtarzam ZA KAZDYM, jedenastka martino jest identyczna jak ta przewidywana wczesniej przez sport/md.
Oczywiscie wciaz mam nadzieje i wierze w to ze wielka barca pokaze wielkie rzeczy, jednak te sklady mnie zalamuja, nie rozumiem tego, ale jednak mam nadzieje, ze tata mimo wszystko wie lepiej...
visca el barca
0
klikasz "do koszyka" ---> "przejdz do koszyka" i ponizej, nad przyciskiem "zamawiam" jest pole "kupon rabatowy", pozdrawiam
0
Morgenstern jest szczery, bije od niego taka radosc i nie tylko ze skakania, to taki Ronaldinho skokow ;)
0
Morgi jest najlepszy ;3
0
Ja to bym wystawil najwieksze dziala na Atletico a wiec Messi Neymar Alexis z przodu, Iniesta z Cesciem i Busquetsem, na obrone Alves Pique Bartra/Puyol Alba i Valdes w bramce z takim skladem mozna ograc kazdego!
0
Barcelona z Messim Neymarem i wszystkimi w formie to wciaz najlepsza druzyna na swiecie, bez dwoch zdan.
0
po komentarzach o marihuanie mozna sie domyslic w jakim wieku sa uzytkownicy tej strony ;)
0
o zesz.. mamy kompletna kadre! z calym szacunkiem dla jonathana i afellaya, naprzod barcelono po 3 puchary!
0
no coz, prawda... real tylko czeka od okienka do okienka interesujac sie kazdym kto tylko troche "zablysnie", a barcelona to, jak stwierdzil sam mourinho, "produkt skonczony", druzyna ktora gra i kupuja tylko gdy jest to konieczne, real zas nigdy nie jest w 100% "gotowy", zawsze kogos chca...
0
Prowadzona przez Messiego Argentyna pokonuje w finale Brazylię, Neymar płacze jak dziecko w objęciach Leo, który zostaje okrzyknięty wszem wobec najlepszym piłkarzem w dziejach ludzkości. Neymar zostaje MVP turnieju, Złotą Piłkę po raz szósty z rzędu zdobywa Leo Messi, drugi Neymar, trzeci Götze, następnie Iniesta i Cristiano...
Jeśli dojdzie do takiego scenariuszu to przysięgam, pójdę na kolanach do Częstochowy, a mam tam niecałe 100 km. :)
0
chyba literowka z tym alba, pewnie chodzilo o alabe ;) poza tym jedenastka smieszna (ramos, schweinsteiger, ozil) bardziej reus zasluzyl od mesuta
0
Potencjalna prawdziwa grupa śmierci: Brazylia/Hiszpania/Niemcy/Argentyna/Urugwaj - Chile/Wybrzeże Kości Słoniowej - Meksyk - Holandia/Włochy/Anglia/Portugalia/Francja Oczywiście grupą śmierci zostanie ogłoszona teoretycznie najsilniejsza z rozlosowanych grup, która może składać się z zespołów słabszych od tych przeze mnie wymienionych.
0
Exclusiva AgenciaNews: FC Barcelona maneja desde varias semanas el fichaje de Guus Hiddink como nuevo entrenador del primer equipo para 2014
FC Barcelona zarządza kilka tygodni na podpisanie nowego menedżera pierwszego zespołu Guus Hiddink na 2014 r.
0
no rap to taki synonim czegos co jest zajebiste, wszystko co jest fajne mozesz nazywac rapem :D albo na rapie:D
0
chelsea to sa takie pusiaki, nie wiem jak mozna ich lubic, w anglii tylko arsenal i city, city to jest teraz rap, maja taka pake ;)
0
no to chyba jednak twoj
0
do realu by pasowal a ty @Patryk145 lepiej wymysl cos swojego, za duzo tego gownianego kwejka ogladasz
0
0
Najlepsza jedenastka:
Neuer; Lahm, Thiago Silva, Dante, Alaba; Yaya Touré, Reus, Ribéry; Cristiano, Messi, Ibrahimović
Ulubiona jedenastka (z tych, którzy są dostępni):
Neuer; Thiago Silva, Pique, Dante, Alaba; Yaya Touré, Pogba, Gündoğan, Reus; Müller, Messi
Oczywiście braku Iniesty najlepiej nawet bym nie skomentował, bo to żarty (nawet nie śmieszne)
0
Tak, David Luiz, za którym nie przepadam ale nie widzę innego kandydata obok Thiago Silvy na jego pozycji. Jest Casillas, a więc ZP spokojnie powędruje do Messiego, nie ma co się łudzić. To ta sama AgenciaNews, która w zeszłym roku również poprawnie wytypowała zwycięzców. Ja osobiście się cieszę, gdyż uważam go za najlepszego w historii i życzę mu pobicia wszelkich rekordów, chociaż w tym roku ze zwycięstwem Messiego chyba można by polemizować.
0
Neuer; Lahm, Thiago Silva, David Luiz, Alaba; Yaya Touré, Iniesta, Ribéry; Cristiano, Messi, Ibrahimović
ZP jak już wiadomo: 1. Messi 2. Cristiano 3. Ribéry 4. Iniesta 5. Ibrahimović, a więc każdy z ww. piątki powinien znaleźć się w 11.
0
Neuer
0
agencianews na twitterze ze zlota pilke wygra messi, ci sami ktorzy informowali o transferze neymara, w szoku
https://x.com/AgenciaNews
Clasificación final para el Balón de Oro 2013: 1/Messi, 2/Cristiano Ronaldo 3/ Ribery, 4/Iniesta, 5/Zlatan Ibrahimović
Exclusiva AgenciaNews: Ganador Balón de Oro 2013 es Lionel Messi
0
nie ma slow zeby opisac dzisiaj navasa negredo aguero nasri yaya toure
0
Paul Pogba
0
no to tymbardziej, Neymar hehe