kidrauhl
Dołączył/a: lipiec 2013
LA
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a bym sie jaral Ikerem u nas to bylby banger no ale nic nie wiadomo
0
Ciekawe jak wygladaloby Gran Derbi w Superpucharze pojutrze przy takich dyspozycjach obu druzyn tego jednak sie nie dowiemy :)
0
Marzy mi sie 10-0 to bylby historyczny poczatek sezonu a takze nowej ery Barcelony a zarazem debiut Taty w oficjalnym spotkaniu no ale nie zapeszajmy czekamy na druga polowke :)
0
L'onze de l'estrena
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Fàbregas, Pedro, Alexis i Messi per al FCB
0
Valdés; Alba, Piqué, Mascherano, Alves; Busquets, Iniesta, Fabregas; Neymar, Messi, Alexis - to na ten moment Once de Gala na sezon 2013/14
0
czo ten szczesny
0
oczywiscie ze Argentina :)
0
Marze o Sakho, mlodziutki rocznik 1990, niedrogi, wrecz tani + jeszcze fakt ze chce odejsc, a ponoc Barca juz w zeszlym roku kontaktowala sie z otoczeniem Sakho ale bez konkretow, wysoki dobrze zbudowany duzy czarnuch, idealny partner dla Gerarda Pique, zgraliby sie i bedziemy miec swietna pare stoperow na dlugie lata, perfekcyjne rozwiazanie, a nie zaden Thiago Silva, Luiz, Agger, Hummels czy inny Vertonghen.. Sandro, do dziela!
0
nie no rzeczywiscie, to jest smieszne co robi Xavi
0
tak tez myslalem ze gdy tylko w drugiej polowie wejdzie Iniesta i spolka to bedziemy nieuchronnie zblizac sie do dwucyfrowki
0
swoja droga dzisiaj ciekawy mecz madryt chelsea a wlasciwie to jutro bo o 3 w nocy kibicuje realowi chociaz moga miec ciezko ale i tak
0
Wielka Barça!
0
Bagnack i Ney od poczatku! ;)
0
Katastrofalnie Starke a takze van Buyten
0
Jesli wyjdzie zaraz Barca C to moge spokojnie przelaczyc na PSG a nastepnie Dortmund-Bayern :)
0
Fajnie jakby przypomnieli sobie o Hummelsie, rocznik 88, mlodziutki i mielibysmy 4 swietnych stoperow swiatowej klasy, a nie jakis pajacowaty David Luiz, Thiago Silva niestety niemozliwy i za drogi jak na swoj wiek
0
Paradoksalnie, wcale nie ubolewam nad odejściem Thiago, ponieważ i tak mało szans tutaj dostawał, a gdy już grał to najczęściej zawodził, teraz Fabregas może rozwinąć skrzydła będąc podstawowym zawodnikiem, a miejsce Thiago zajmie Sergi Roberto. Również nie żałuję odejścia Villi, które daje wielką szansę dla Tello, za Abidala mamy Adriano na lewej obronie, a Tito zastąpi nam Tata. Jestem wielkim optymistą w tym momencie!
0
Moja wymarzona jedenastka na ten moment:
VV (Pinto)
Dani Alves (Montoya)
Gerard Pique (Bartra)
Carles Puyol (Mascherano)
Jordi Alba (Adriano)
Sergio Busquets (Alex Song)
Cesc Fabregas (Xavi)
Andres Iniesta (Sergi Roberto)
Alexis Sanchez (Pedro)
Leo Messi
Neymar Jr (Cristian Tello)
Once de Gala, chociaż przydałby się jeszcze jeden obrońca, by kadra była kompletna, a za rok na bramce Ter Stegen (Pepe Reina)
0
Ronaldinho, Iniesta, Fabregas (byl nim juz w Arsenalu) i paru innych, graja w wielkiej Barcelonie, nie zapomne komentarza Szpakowskiego po golu Iniesty przeciwko Chelsea: "co sie dzieje tu, co sie dzieje w Katalonii, co sie dzieje w domach tych, ktorzy kochaja pilkarskich bogow" ciary :)
0
nawet jesli Leo mial wplyw na wybor trenera to co z tego? co w tym dziwnego? ludzie, to jest ikona naszych czasow i najlepszy pilkarz w historii, to tak jak Pele czy Maradona w swoim czasie rowniez wszystko krecilo sie wokol nich ale dzisiaj ludzie nie doceniaja w 100% nie widza tego co wyprawia Leo Messi, on zostanie doceniony za kilkanascie/kilkadziesiat lat kiedy to do wszystkich dotrze czego dokonal!
0
Cruyff to drugi Pele, ich czas juz dawno przeminal ale obaj nie wiedza kiedy ze sceny zejsc, tragedia
0
Cesc - bog futbolu
0
LOL to fajnie sie zna na futbolu, beka z tego typa, ciagle tylko wjezdza na zarzad krytykuje co chwile docina madrytowi, tragedia... jak on mnie irytuje
0
Idiota, przeciez wszyscy ci zawodnicy ktorych wymienilem graja w barcelonie poza Ter Stegenem ale ten to juz jest pewny od przyszlego sezonu, ogar
0
Jezu jak sie jaram, juz czuje ten zapach wielkiego futbolu, pachnie wielka Barca, powiew swiezosci w postaci Taty Martino, trenera z zewnatrz o podobnym stylu gry Barcelony preferujacego utrzymywanie sie przy pilce, atak marzen super duet Neymar-Messi a do tego Alexis Sanchez, w pomocy Iniesta Busquets Cesc/Xavi, obrona Alba Mascherano/Puyol Pique Alves no i w bramce Victor a niedlugo Ter Stegen, wielkie rzeczy przed nami!
0
Trenerem Tata Martino :) wszyscy zgodnie, zarowno rac1 jak i marca a takze mundo deportivo
W szatni piłkarze już wiedzą: nowym trenerem Barcelony będzie Gerardo 'Tata' Martino. [Mundo Deportivo]
0
Dziennikarz radia La Red z Argentyny, Jorge Lopez, donosi, że Gerardo 'Tata' Martino zostanie zaprezentowany we wtorek jako trener FCB.
cos mi sie wydaje ze to wlasnie Tata Martino zostanie naszym nowym szkoleniowcem i mysle ze to moze sie okazac bardzo dobrym posunieciem, mily czlowiek sie wydaje i dobrze mu z oczu patrzy, cos nowego no i wiadomo Messi i w ogole, ja jestem za! to moze wypalic, z wszystkich tych kandydatow to wlasnie ten przypadl mi najbardziej do gustu i prosze nie krytykowac bo to tylko moje zdanie :)
0
patrzymy a tu klopp z gündoğanem przychodza do barçy ponadto zapewniamy sobie prawo pierwokupu reusa jako nastepce iniesty :)
0
chcialbym pozdrowic davida de gea'e :)