kidrauhl
Dołączył/a: lipiec 2013
LA
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co za lama
0
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/s403x403/1468493_10152066114807684_661986503_n.jpg
0
pozdro jak w niedziele idziesz do szkoly
0
costa to taki coffee shop w uk
0
toure niech pokaze yaya i city wygra ;)
0
city zajebiscie wyglada w tych strojach, sa najlepsi i wygraja ta lige, dalej fajny jest arsenal a reszte z anglii to jebac ;)
0
Messiah jak tam chelsea dzisiaj grala bo nie ogladalem? :)
0
tytul troche nieodpowiedni, patrzac na przebieg spotkanie, ale ciesze sie ze mamy 3 pkt, to jest najwazniejsze :)
0
sam jestes problemem
0
moze i najwiekszy, ale nie najlepszy to po pierwsze a po drugie to, a z reszta, nie chce mi sie pisac, bo wszystko zostalo juz powiedziane.
0
a dokladnie 6-4 ;)
0
1-2 messi y neymar ;)
0
co za puta w tym studiu
0
Nie sluchac tego wiesniaka, przeciez to porazka.. dzisiaj liczy sie tylko Barcelona!
0
zagra i w siodmej ;)
0
w sumie nawet sie nie boje bayernu, barca jest w stanie sie zrewanzowac ale jesli daja realowi manchester...............
0
jesli tak bedzie to sie porzygam..
0
moim zdaniem PSG moze rozjebac w tym sezonie, mysle ze to ta druzyna ktora jest w stanie pokonac nawet bayern a takze spokojnie moga dojsc do finalu skoro rok temu dokonala tego borussia
0
jak tak bedzie to sie powiesze..
0
Bayern Monachium - Paris Saint-Germain
Chelsea Londyn - Real Madryt
Atletico Madryt - Manchester United
FC Barcelona - Borussia Dortmund
I w finale z Paris Saint-Germain. Naprzod wielka Barcelono!
0
oddalbym wszystko za chelsea vs real i borussia vs barcelona
0
beka z "najlepszej" ligi czyli angielskiej, jak zawsze z reszta, w 1/4 3 hiszpanskie zespoly, 2 niemieckie i tylko 1 chelsea z tym swoim smiesznym defensywnym futbolem bedzie bronic honoru tej "twardej" ligi;)
0
Alez beda oceny za mecz :3 messi i pique.. brak slow, iniesta.. wielka Barca:)
0
i jeszcze za mascherano znalazlbym lepszego partnera dla pique na srodek obrony (tylko nie tego smiesznego luiza) no i adriano tez sie nie jaram, chociaz czasem sie przyda.
0
hiddink do barcy od przyszlego sezonu :) i wyjebac cala "barce b" z pierwszego zespolu procz bartry i tello a wiec wszystkim montoyom, dos santosom, cuencom, robertom dziekujemy a takze afellayowi, + xavi na lawke. i po co komu ten oier?
0
czasami jest tak chujowo, ze az smiesznie :) tak wlasnie jest w obecnej sytuacji wiec pozostaje nam tylko sie smiac :) a co do xaviego, nie chce mi sie nawet komentowac.
0
Japierdole...
0
to dojebales z ta portugalia jak i najlepszym pilkarzem swiata, beka z typa xd po pierwsze jesli ktos ma wszystko to niemcy, po drugie mundial wygra ktos z czworki argentyna/niemcy/hiszpania/brazylia, a po trzecie najlepszy jest messi i to bedzie jego mundial ;)
0
w barcelonie nie ma miejca dla tych, co nie podaja. poszukaj szczescia np. w realu ;)
0
ale krejzol z taty, takie sklady to i ja bym umial wystawiac ;) wystarczy przeczytac mundo deportivo... pep byl mistrzem w rotacjach, robil co chcial, pamietam jak fenomenalnie ustawil barce na rewanz z chelsea (2-2) wrzucajac tam cuence i tylko cud sprawil ze barcelona wtedy nie awansowala i ogromny pech a zarazem szczescie chelsea, tymczasem tata martino nie potrafi nic sam wykombinowac, masakra ;p