0

co za lama

0

pozdro jak w niedziele idziesz do szkoly

0

costa to taki coffee shop w uk

0

toure niech pokaze yaya i city wygra ;)

0

city zajebiscie wyglada w tych strojach, sa najlepsi i wygraja ta lige, dalej fajny jest arsenal a reszte z anglii to jebac ;)

0

Messiah jak tam chelsea dzisiaj grala bo nie ogladalem? :)

0

tytul troche nieodpowiedni, patrzac na przebieg spotkanie, ale ciesze sie ze mamy 3 pkt, to jest najwazniejsze :)

0

sam jestes problemem

0

moze i najwiekszy, ale nie najlepszy to po pierwsze a po drugie to, a z reszta, nie chce mi sie pisac, bo wszystko zostalo juz powiedziane.

0

a dokladnie 6-4 ;)

0

1-2 messi y neymar ;)

0

co za puta w tym studiu

0

Nie sluchac tego wiesniaka, przeciez to porazka.. dzisiaj liczy sie tylko Barcelona!

0

zagra i w siodmej ;)

0

w sumie nawet sie nie boje bayernu, barca jest w stanie sie zrewanzowac ale jesli daja realowi manchester...............

0

jesli tak bedzie to sie porzygam..

0

moim zdaniem PSG moze rozjebac w tym sezonie, mysle ze to ta druzyna ktora jest w stanie pokonac nawet bayern a takze spokojnie moga dojsc do finalu skoro rok temu dokonala tego borussia

0

jak tak bedzie to sie powiesze..

0

Bayern Monachium - Paris Saint-Germain
Chelsea Londyn - Real Madryt
Atletico Madryt - Manchester United
FC Barcelona - Borussia Dortmund

I w finale z Paris Saint-Germain. Naprzod wielka Barcelono!

0

oddalbym wszystko za chelsea vs real i borussia vs barcelona

0

beka z "najlepszej" ligi czyli angielskiej, jak zawsze z reszta, w 1/4 3 hiszpanskie zespoly, 2 niemieckie i tylko 1 chelsea z tym swoim smiesznym defensywnym futbolem bedzie bronic honoru tej "twardej" ligi;)

0

Alez beda oceny za mecz :3 messi i pique.. brak slow, iniesta.. wielka Barca:)

0

i jeszcze za mascherano znalazlbym lepszego partnera dla pique na srodek obrony (tylko nie tego smiesznego luiza) no i adriano tez sie nie jaram, chociaz czasem sie przyda.

0

hiddink do barcy od przyszlego sezonu :) i wyjebac cala "barce b" z pierwszego zespolu procz bartry i tello a wiec wszystkim montoyom, dos santosom, cuencom, robertom dziekujemy a takze afellayowi, + xavi na lawke. i po co komu ten oier?

0

czasami jest tak chujowo, ze az smiesznie :) tak wlasnie jest w obecnej sytuacji wiec pozostaje nam tylko sie smiac :) a co do xaviego, nie chce mi sie nawet komentowac.

0

Japierdole...

0

to dojebales z ta portugalia jak i najlepszym pilkarzem swiata, beka z typa xd po pierwsze jesli ktos ma wszystko to niemcy, po drugie mundial wygra ktos z czworki argentyna/niemcy/hiszpania/brazylia, a po trzecie najlepszy jest messi i to bedzie jego mundial ;)

0

w barcelonie nie ma miejca dla tych, co nie podaja. poszukaj szczescia np. w realu ;)

0

ale krejzol z taty, takie sklady to i ja bym umial wystawiac ;) wystarczy przeczytac mundo deportivo... pep byl mistrzem w rotacjach, robil co chcial, pamietam jak fenomenalnie ustawil barce na rewanz z chelsea (2-2) wrzucajac tam cuence i tylko cud sprawil ze barcelona wtedy nie awansowala i ogromny pech a zarazem szczescie chelsea, tymczasem tata martino nie potrafi nic sam wykombinowac, masakra ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?