kidrauhl
Dołączył/a: lipiec 2013
LA
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no przepraszam ale Alexis nie bedzie grzal lawy
0
o, cos dla mikiego :p zajebisty zawodnik ale gdzie mialby grac? zbyt ofensywny na pozycje Xaviego, Iniesty nie wygryzie a przod mamy nie do ruszenia, zmiennikiem tez byc nie moze, bylby drugi Fabregas
0
brak mexesa to nieporozumienie, jesli chodzi o te przewrotki: mexes > zlatan
0
bramki sa fenomenalne jednak moim zdaniem zla nominacja zlatana, ferenc puskas to ta piz*a zlatana na 3:0 z anderlechtem, bez dwoch zdan
0
"piłkarz doznał kontuzji mięśnia dwugłowego lewego uda" nie no to chyba jakis zart, toz to zmora w barcelonie, nie wiem jak to mozliwe, standard w poniedzialek pojawi sie news 2-3 tyg przerwy messiego
0
za to ja wole ta "piłkę ocierającą się o perfekcję", piekno futbolu, spokoj, finezja nie zapasy i to jak wielka barcelona demoluje rywali wlasnie po 5:0 czy 6:0, dla mnie to nie nuda, dla mnie to jest piekne dlatego juz wiemy, ze ten pan nie mialby tu czego szukac
0
powiem krotko... poje*alo
0
2-3 tyg adriano jak w banku, swietnie przyjal pedro ale cesc spartaczyl to wzorowo, nie wiem co sie z nim dzieje :c
0
*dzisiaj
0
To zaszczyt moc ogladac go w akcji, zaszczyt ktorego byc moze wszyscy jutro dostapimy
0
Az chce sie zyc wiedzac ze sa na swiecie takie osoby, tak wielki czlowiek ze nie bylbym godzien nawet podac mu wody
Najtwardszy z najtwardszych, najwaleczniejszy pilkarz na ziemi, lwie serce, milosc do klubu ktorej nie mozna by opisac slowami
Tyle bolu ile przezyl, tony potu, krwi, jego zazartosc nieustepliwosc
Kapitan, wojownik, wzor
Co za gosc!!!
0
czyli wroci na Milan, a Neymar w najblizszych meczach moze byc postacia pierwszoplanowa :)
0
ogladamy dzis najlepsza wersje genialnego Iniesty!
0
co to jest za rzeznia
0
a wiec once de gala ;)
dos santos na trybunach? kocham cie tata
z przodu nemessis
0
Iniesta to geniusz, geniusz w najczystszej postaci, jest bogiem futbolu
0
polac mu!
0
0
ma calkowita racje... barcelony na niego nie stac dlatego u nas nie zagra jednakze z ta rodzina przesadzil i to ostro :d
0
a ja sie pytam gdzie jest teraz ten maly zjeb NeymerJr ?
0
SKY SPORTS: ARSENAL SIGN MESUT OZIL FROM REAL MADRID
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=579792378734366&set=a.154280884618853.29291.149547611758847&type=1&relevant_count=1&ref=nf
0
http://en.wikipedia.org/wiki/Mesut_%C3%96zil
0
a ty jestes glabem i nie lubisz ich bo nam wkopali a po prostu byli lepsi i trzeba to docenic...
0
glupi serbski drwal podeptal javiego... a ten murzyn z brazylii do gotzusia i dobrze mu tak czerwo jak nic! NEUER krol!
0
dawac bawaria! rozjebcie ich! smerfy jedne farciarskie w dodatku autobusy a jedna akcja od razu gol... jeszcze ten buc tam na lawce nie ma co!
0
chce BVB :)
0
ma racje ale cena Neya to samo podobnie jak wielu innych pilkarzy
0
nie chcialbym zapeszac ale tata martino moze okazac sie najlepszym transferem ostatnich lat, najlepsze co moglo spotkac ten klub ta druzyne, pachnie wielkim futbolem
0
co wy z ta pozna pora? ja sie jaram wielki mecz wielka noc futbolu z czolowka la liga to bedzie prawdziwa uczta