kidrauhl
Dołączył/a: lipiec 2013
LA
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi, Neymar, Alexis - czego chciec wiecej?;)
1
Pep, kochamy cie!
0
To juz nie jest ta barca pepa gurardioli, a nawet tito vilanowy, ktory staral sie kontynuowac jego dzielo, ja to zrozumialem i zdazylem sie juz nawet z tym pogodzic.. Wciaz mamy dwoch najlepszych pilkarzy na swiecie, a wiec messiego i inieste (dodatkowo neymara ;3) i wielu swietnych zawodnikow ale z gerardo to juz nie jest tamta maszyna, mozemy pokonac kazdego (o czym swiadczy fenomenalne zwyciestwo nad man city) ale mozemy tez przegrac z kazdym i przede wszystkim w lidze to juz nie jest tak ze wygrywamy z kazdym i emocje sa tylko w gran derbi a co gorsza nie jest tak ze kiedy przegrywamy to roznica co najwyzej 1 bramki ale taki rsss potrafi nam wsadzic 3... Taka jest roznica miedzy ta, swietna druzyna a tamta, najlepsza w historii.
0
"alves, wchodzi jak w maslo"
- d. szpakowski swego czasu ;p
0
luiz to pajac, wyglada jak klaun sie do cyrku nadaje a nie do barcelony
0
szykuje sie pierwszy news na tej stronie o PORAZCE man city
0
poza neyem i hazardem jest jeszcze gotze ;3 ten to jest geniusz ale raczej nieosiagalny dla kogokolwiek, futbol jest piekny
0
nie zasluzyl na czerwona, chociaz dal sie sprowokowac, dobrze powiedzial komentator, cwaniak z tego typa z bilbao
0
no i czym tutaj sie podniecac (mysle o kibicach realu/hejterach barcy) jesli nawet barcelona spadnie na 3 miejsce, skoro przez kilkadziesiat kolejek to real i atletico okupywali 2 i 3 lokaty, a pozatym to strata 2 pkt wiec wystarczy 1 kolejka i wszystko moze sie zmienic, wielkie mi halo, hipokryci i placzki ;) a wy, kibice barcelony, tez nie wiem o co placzecie, glupie dzieci;)
0
sie ciesza na tej stronie jak by ten gol dawal awans.. no ale adriano ma jebniecie ;d
0
tata sprawdza zawsze md bo nie ma swojego pomyslu jak ich ustawic, przynajmniej takie wrazenie sprawia wystawianymi przez siebie skladami ;p
0
bagnack niezly pojeb ;p obczajcie sobie jego instagram drugi song
0
probujesz kopiowac mikiego? nice try, bro
0
niewazne co rosell, mamy neymara i zawsze bede mu za to wdzieczny i za kilka innych transferow, zawsze staral sie robic dla klubu co najlepsze, pieniadze byly potrzebne wiec podpisal kontrakty dla dobra klubu, nie mam do niego zadnych pretensji!
0
wolalbym taki tytul pod newsem nt wczorajszego meczu z levante:p
0
ja bym zmienil bez wahania gdyby te 350 mln dali od razu a nie w ciagu 30 lat, to pozwoliloby na splate dlugow itd, arsenal tez ma emirates stadium i co z tego;)
0
Takiej akcji nie wykona ZADEN inny pilkarz na swiecie.
0
spokojna glowa, z tata martino zawsze gramy identycznym skladem co przewidywany ;)
0
za jego 40 goli i asysty, powiedz ty mi chlopie kto zrobil wiecej?
0
bo chodzi o ksiazke o neymarze, nt ktorej niedawno byl news na tej stronie ale jak widac nie dla wszystkich to takie oczywiste
0
za ramosa powinien byc dante albo nawet hummels, reszta bylaby w miare ok gdyby riberiego do pomocy za ozila i w jego miejsce messi
0
Hi guys, co z moim neymarem? miala byc wysylka od 14 stycznia a tymczasem dalej nie mam maila ze zmiana statusu zamowienia?
0
bez obrazy ale predzej by barca w tamtej formie odrobila 0-4 z bayernem niz jutro getafe ;d
0
ta lewandowski chyba na sportowca roku w tvp1
0
a gdzie götze?
0
co kretynskie przepisy, jak moze byc gol z listopada 2012?
0
Złota Piłka FIFA 2013: 1. Leo Messi (FC Barcelona), 2. Cristiano Ronaldo (Real Madryt), 3. Franck Ribéry (Bayern Monachium)
0
César Luis Menotti: "La decisión del Balón de Oro dejará para muchos la sensación de no ser justa y dará lugar a la polémica"
"Decyzja Złota Piłka dla wielu uczuć nie będzie sprawiedliwe i prowadzi do kontrowersji"
Zlota pilke jutro zgarnie messi, @AgenciaNews sie nie myli
0
+ gol szejka z city nieuznany, fajnie sie tam bawia
0
a do tego spuscigrzmot, 18 lat i troje dzieci