kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tak jak pisalem wczesniej. Nie rozumiem dlaczego trener wyslal na trybuny Munira. Gdyby Suarez dostal kontuzje to kto by wszedl? Zmienili by ustawienie na 4231 i Messi na szpicy? A moze Dembele lub Malcom? Nie zdziwie sie gdy Munir dostanie oferte i bedzie chcial odejsc. Wtedy zostaje nam tylko Paco a byc moze i on odejdzie, a wtedy nie ma zmiennika dla Suareza. Urugwajczyk nie ma formy i nawet nie musi walczyc o miejsce w skladzie bo i tak bedzie gral od pierwszej minuty. Nie zrozumiala dla mnie decyzja odeslac 2 napastnikow na trybuny w momencie gdy nie ma zmiennika dla "9", Ciekawe co bedzie w nastepnym meczu...
0
Czyli zadnych zmian. To zrozumiale, trzeba zaczac sezon od mocnego uderzenia. Martwi mnie brak zmiennika dla Suareza, chcialbym zeby zlapal lekka kontuzje i musial zejsc z boiska (oczywiacie na nastepny mecz zeby byl gotowy). Ciekawe co wtedy zrobi trener? Zmieni ustawienie na 4231, da Messiego na szpice? Dembele? A moze Malcoma? Mamy duzy przepych w srodku i na skrzydlach bo mozna robic rotacje ale na "9" nie ma zmiennika. Wiadomo ,ze z Alaves to mozna grac bez typowego napastnika albo dac tam kogokolwiek, jednak z mocnym rywalem to juz nie przejdzie, a skoro chca zatrzymac Munira i wysylaja go na trybuny to jesli dostanie oferte ,napewno ja rozwazy.
0
De Jong by wystarczyl, chociaz Rabiot za darmo to tez dobra opcja. Zgadzam sie ze mlodzi powinni dostawac szanse, zwlaszcza alena i oriol. Jednak zamiast nich klub woli kupic "nazwisko" bo moim zdaniem nie trzeba nam Pogby. Za to Alena, Arthur, Puig, de Jong (jesli go kupimy) to ktorys z nich napewno ma szanse stac sie drugim Iniesta lub Xavi. No ale niestety to zarzad trzyma wszystkie sznurki i jak beda chcieli kupic Pogbe to, to zrobia, a nam pozostanie to tylko komentowac.
0
Rafinia moze odejsc w kazdej chwili, Vidal zagra sezon lub 2, Rakitic i Sergio maja juz swoj wiek. Wiec taki de Jong wiadomo ze nie od razu bedzie gral w pierwszej 11, musi miec czas by sie ograc. Tak samo Rabiot. Lepiej miec kilku pomocnikow niz mialo by zabraknac, tak jak to bylo w poprzednim sezonie, gdzie nie bylo zmiennikow.
0
Nadal w plotkach podaje sie ze ze Barca chce Pogbe za jakies 80mln. (chociaz napewno Man Utd bedzie chcialo ponad 100mln) Rabiot nie przedluzyl kontraktu wiec za rok bedzie za darmo i jak ajax odpadnie z LM to jeszcze w tym okienu de Jonga mozna kupic za 40-50mln. Wiec jak dobrze pojdzie to de Jonga bedziemy miec teraz a Rabiota za rok. Pogba wtedy nie potrzebny.
0
Malcom :) tak to jest jak sie pisze z autouzupelnianiem.
1
Moim zdaniem w bramce bedzie Cillessen, bynajmniej mu sie to nalezy skoro to 2 bramkarz a skoro gramy puchar to powinien byc on. Chyba ze trener chce dac sie ograc niemcowi przed liga. Dembele zagra na 99% by przypadkiem jak wplynie oferta za niego zeby sie nie wahal czy zostan czy nie. Fajnie by bylo gdyby zagrali w ataku Marlon,Messi,Dembele wtedy Suarez nie czulby sie nietykalny. Nie wazne kto zagra wazne by zdobyc puchar a po meczu mozna oceniac zaeodnikow.
0
Jezeli wezma go za 100mln a do tego Mina pojdzie za 40mln to jesli cala kwota wyniesie 60mln to ok. Jednak jesli powyzej 100mln i dodatkowo jego wysoka pensja to juz niezbyt dobry interes. Zwlaszcza ze zaraz Suarez i paru innych beda chcieli podwyzke.
0
Son?? Moze znany w azjii ale w Europie to jest jednak sredniak. Bez wielkiego nazwiska w Europie.
0
Dalem przyklad tylko. Koszulki to nie wszystko, to tyljo jedna z wielu opcji.
1
Zarzad chce kupic Pogbe nie ze wzgledu na umiejetnosci a raczej w kontekscie marketingu. Zamiast dac szanse mlodym ktorzy beda lepsi od niego to oni wola kupic francuza. No ale ile Barca zarobi np.z koszulek Puiga a ile za Pogbe? Zamiast ogrywac mlodych ktorzy maja szanse na zrobienie kariery to kupujemy "nazwiska". Pogba jest dobry ale nie za taka kwote.
1
Mysle ze taki klub jak Barca poradzi sobie z charakterem Vidala. Jesli tylko wkomponuje sie w zespol o onina go kontuzje bedzie duzym wzmocnieniem. Jest doswiadczony, z kondycja da rade bo nie bedzie gral po 90 min. Zgodze sie z Toba iz w poprzednim sezonie nie bylo srodka, jednak takze nie bylo ataku. Dembele mial kontuzje , Suarez gral w kratke, a Messi sam meczu nie wygra. Teraz jest Malcom wiec wiecej bedzie miejsca oraz rywale nie beda mogli robic autobusu. Mamy Cou.Malcoma wiec z dystansu mozna uderzyc oraz Vidala wchodzacego z drugiej linii. Oby wszystko wypalilo.
0
Bartek bedzie sie tylko zastanawial gdzie on byl na wakacjach ze taki opalony i tez bedzie chcial tam pojechac :D
1
Zgadzam sie z innymi, ponioslo Cie. Rakitic bez watpienia kluczowa postac. W pomocy Cou,Rakitic,Sergio, jesli zdecyduja sie na 4 pomocnikow to moze Arthur, pod warunkiem ze Roberto zagra na obronie. Jesli jednak bedzie semedo to wtedy moze isc Roberto do pomocy a Arthur na lawke. Nie napalaj sie bo to nowy zawodnik ktory musi sie ograc.
5
Na zdjęciu koło Del Piero (po jego lewej) to nie przypadkiem Alvaro Soler? :D Może Barca się pomyliła i zamiast piłkarza to kupili piosenkarza? :D
2
Bedzie trzeba uwazac na nogi, dobrze ze pierwszego skladu nie ma bo moglibysmy zaczal sezon on braku kilku zawodnikow z powodu kontuzji. Teraz to musi Malcon uwazac.
2
W 2011-2014 Hiszpanie zdominowali MS i Euro, tez grali bez typowej 9. Jednak czasy sie zmieniaja i jesli Barca zagra twoim systemem to szybko skonczy sie sezon tak samo jak MS dla Hiszpanii, Na szczescie to nie Ty decydujesz o skladzie. :)
2
Takim systemem to mozemy walic glowa w sciane. Suarez potrafi sie zastawic, przytrzymac pilke plecami do bramki,przepchac sie i powalczyc, a kto za niego ma to robic? Messi, czy moze skrzydlowi? Suarez musi byc w pierwszej 11.
0
Zgadza sie. Jestem jak najbardziej za tym aby grali obaj. Tylko patrzac na ostatni sezon to Ernesto zazwyczaj wystawial jeden sklad. Zmiany robil tylko jak musial ,czerwona kartka czy kontuzja. Oby w tym sezonie sie to zmienilo
0
Dembele bedzie mial duuuza konkurencje. Cos mi sie wydaje ze Malcom moze wygryzc francuza,jesli tylko trener da mu szanse.
119
Niech Gomes zalozy koszulke Messiego i sprzedajmy za 400mln € , Moze znow uda sie ich wych...ac ;)
1
Z calym szacunkiem ale Messi ma niezla prawa noge? Gdzie wasza obiektywna ocena?
1
Nie dyskryminuje tylko sie obawiam ze za chwile beda sami lewonozni. :) a trzeba nam zawodnikow obu noznych ;)
0
Zgadza sie. Jednak chodzi mi i to ze lewonozny zazwyczaj nie potrafi grac prawa noga. Messiego juz potrafia zatrzymac, bo wiedza ze moga pozwolic mu zejsc na prawa noge bo nie ma ryzyka.
0
Malcom lepsza opcja niz Willian jednak znow lewonozny. Czy nie za duzo??
0
Tez slyszalem o tym. Widocznie Barca ma dosyc walki z Chelsea i postanowila zrewanzowac sie Romie za LM podbierajac im zawodnika dogadanego w 99% :) Moze wkoncu skonczy sie saga z Willianem. Tylko pojawia sie pytanie, znow lewonozny zawodnik??
2
Jesli to prawda to Barca zrobi niezle swinstwo Romie bo praktycznie byli dogadani ale za LM to im sie teraz nalezy :p przynajmniej udany rewanz bedzie. Napewno to lepsza opcja niz Willian jednak dlaczego znow lewonozny??
0
Willian jest dobry na skrzydlo, jestem ciekawy co z tego wyniknie
0
A kto w srodku jesli Cou pojdzie do przodu? Arthur? nie wiadomo ile zejdzie mu aklimatyzacja? A rakitic sam nie da rady ogarnac srodka, skoro chcieli Griezmanna to powinni kogos kupic na szpice,
0
A w ataku?? Suarez i oprocz niego nie ma nikogo. Wyobrazcie sobie ze np,Luis dostaje kontuzje i co wtedy? Paco? Munir? To juz wole kogos z Barcy B,taki sam poziom. Powinni kupic jakiegos napastnika,mlodego ale z perspektywa na przyszlosc. Suarez ma juz swoj wiek a zeby zgrac sie z zespolem to tez potrzeba czasu,a zarzad obudzi sie z reka w nocniku gdy nie bedzie napastnika swiatowej klasy...