2

Pomarzyc mozna.
MATS
Semedo Langlet Umtiti Vermaelen
Alena Vidal Cou
Malcom Boateng Messi/Suarez

3

"Samuel Umtiti: Ucieszyłbym się z przyjścia Griezmanna, mamy tu dla niego miejsce " na ławce rezerwowych :)

0

Ja też nie wiem kto Ty jestes :D

1

Może kolega ma kość łonową w kolanie :D

7

Zgadzam się z nim w 100% . Nigdy nie założyłby koszulki Barcy bo na trybunach mu by się nie przydała.

0

Mowisz i masz :) Dobrze ze trafilismy na czerwona strone Manchesteru bo na niebieskiej byloby ciezko :)

0

Tak jak myslalem ze Juve trafi na Porto lub Ajax.
Ambasador UEFY c. ronaldo jest zadowolony :)
Dobrze ze Barce ominelo City. Powinnismy dac rade z United.

1

Zeby ronaldo mogl sobie nastukac bramek to beda miec Porto , Ajax albo United. Watpie zeby trafili na City. No ale tak na powaznie to jedynie porto jest slabe i nie ma co sie oszukiwac. Kazdy inny rywal bedzie piekielnie trudny.

1

Malcom jest szybszy,a przede wszystkim po stracie wraca i stara sie odzyskac pilke. Cou tego nie robi.

2

Nie bede ukrywal ze wczoraj sie zdenerwowalem tymi 3 bramkami Ronaldo. Z drugiej strony niech sobie strzela. Jak popatrzymy na spokojnie to Messi jest polke wyzej od Ronaldo. Nie chodzi mi tu bramki,a gre. Messi wielokrotnie udowadnial że zespol jest wazniejszy od rwkordow. Popatrzmy ile oddal karnych czy to w lidze czy LM. Nawet w pamietnym 6:1 z PSG oddal Neymarowi karnego czy rzut wolny. Ronaldo to klasa jednak Messi to czlowiek z innej planety. Cieszy fakt ze mamy takiego zawodnika. !!!!

0

Co w tym dziwnego?? Muszą pokazać zawodnikowi że jest dla nich ważny. Trzeba jakoś podbudować Cou. Nie ma formy od dluższego czasu jednak gdy wejdzie w swoj rytm to bedzie kluczowa postacia w druzynie.

0

Wiem, Boateng nie dostał powołania. To jest mój skład. Jakbyś czytał uważnie to zauważyłbyś, że wystawiłem także Mirande który nie został powołany. To jest tylko i wyłącznie mój skład.

0

Jeśli Barca nie chce sprzedać Cou to powinni zmienić mu klauzule w kontrakcie na jakieś 600mln. Z drugiej strony jeśli myślą o sprzedaży to tylko za 400mln którą ma w kontrakcie. Każda inna oferta powinna lecieć do kosza. Nawet jakby dawali np.150mln + jakiś zawodnik (nie mówie tu o Neymarze czy Mbappe ) to nie ma sensu bo wiadomo ,że w PSG zarabiają kokosy więć automatycznie zawodnicy Barcy chcieliby podwyżke.

Podsumowując :
1.Zwiększamy klauzule do 600mln i go zatrzymujemy dając mu do zrozumienia , że jest kluczową postacią w drużynie.
2.Sprzedajemy za 400mln i kupujemy w jego miejsce klasowego zawodnika lub młody talent z perspektywą na przyszłość.

0

Miejmy tylko nadzieje ze Barca szybko strzeli bramki i zrobi przewage, wtedy moze EV zdecyduje sie na zmiany chociaz Messiego Suareza Rakiticia zeby zagrali max 60min.
Nie jestem trenerem jednak patrza na priorytet jakim jest LM to moj sklad wygladalby tak:
MATS
Semedo Pique Umtiti Miranda
Alena Vidal Cou
Malcom Boateng Dembele

Niestety sklad bedzie inny. Miejmy nadzieje ze chociaz na lawce posadzi Messiego Rakiticia i Busiego bo watpie zeby Suarez siedzial na lawce z Messim a z przodu zagral Cou Dembele i Malcom.

0

Czy przypadkiem redakcja nie pomylila sie w skladach. Ten drugi to typowa 11 trenera, EV mowil,ze walczy o kazdy puchar. A tak powaznie to ciekawy sklad i bedzie mozna obejrzec nasza przyszlosc. Chociaz obawiam sie,ze to Girona bedzie prowadzic mecz,a my tylko bronic. Walczymy o puchar VeB !!!

0

Jak na forme Cou w tym sezonie to i tak te statystyki nie sa zle.

0

Chodzi mi o całokształt :) Pinto w PK bronił lepiej niż Valdes w lidze. Jednak teraz mamy 2 klasowych bramkarzy ! :)

2

A ja pamiętam jak Barca głupio rywalizowała o to, który wychowanek jest lepszy. Real miał Casillasa, a Barca Valdesa,który zawalił wiele spotkań i pozbawił nieraz mistrzostwa jak i pucharów. Teraz nareszczie jest Marc i to Barca może się pochwalić TOP1 ! :)

0

Tak samo bedzie z wychowankami. Puig moze szukac innego klubu jesli chce zrobic kariere, Malcom to samo. Mamy mlodych zdolnych ale nic z tego nie wynika. Poczekamy na de jonga czy przypadkiem nie bedzie to zawodnik tylko na puchar krola i jak potoczy sie kariera Cou.

0

O ile nie odnowi sie kontuzja

1

3 pkt i to najwazniejsze,pierwsza polowa do zapomnienia,a drugie 45minut bardzo dobre, oby ten mecz byl przelomem i Barca wskoczyla na wyzszy poziom.

1

Widac brak rytmu u Umtitiego, brak Arthura i brak Dembele. Zamiast dac Cou do pomocy zeby kreowal akcje to na skrzydlo gdzie sie marnuje. Cos czuje ze mozemy w tydzien stracic PK i lige bo jak rywale zobacza ze maja szanse na mistrzostwo to moze byc ciezko. A jeszcze jest LM... Bo Lyon to podobny poziom do Sevilli na obecna chwile. Obym sie mylil. Zobaczymy jak bedzie po przerwie

0

Obowiazek to 3 pkt i to z najmocniejszym skladem.

2

MATS
Semedo,Pique, Langlet , Alba
Busi, Rakitic, Alena
Dembele, Messi , Malcom
Moim zdaniem lepiej tutaj zgarnac 3pkt i nawet zeby mieli pauzowac w laliga z realem to i tak na PK mogli by zagrac. Dlatego lepiej w sobote powalczyc o 3 pkt , w tygodniu o final PK , a w lidze zagrac eksperymentalnie z Alena. Busi, Cou/Roberto, byc moze Arthur zdazy. Jesli bedziemy kombinowac z Sevilla i liczyc tylko na mecze w el clasico to moze sie skonczyc bardzo zle.

0

Na 5-7 meczy to bez problemu Chumi by wystarczyl. Dla mnie EV to nie jest trener na Barce. Ma wyniki ale nie patrzy w przyszlosc. Zamiast dawac szanse mlodym to wystawi dziadka i w ten sposob blokuje rozwoj dla mlodych talentow. Gdyby EV trenowal zamiast Rijkaarda to dzis masturbowalbys sie w bialym przescieradle. :)

0

Smieszy mnie to juz bo nie ma sensu sie demerowac :) najpierw transfer aby dac odpoczac Suarezowi,po czym gosciu gra w 2 meczach. Nastepnie informacja ze EV przedluzyl kontrakt jednak ma stawiac na wychowankow. Jeszcze inna informacja ze Barca wziela pozyczke. To nie lepiej bylo nie kupowac Boatenga a dac zagrac komus z Barcy B? Napewno nic by sie nie stalo jakby zagral jakis wychowanek 2x 60min a kasa za transfer i wynagrodzenie by zostalo. Dziwne to wszystko :/ wyglada to tak jakby zarzad robil swoje a EV ma to w du... I robi to co mu sie podoba.

0

Mysle ze to sie nie zmieni. Wiadomo jak co roku mamy spadek formy i to w tym samym okresie. Gdyby EV wczesniej rotowal skladem to pod koniec sezonu byly by sily, mozna byloby walczyc ale gdy wyjdziemy z dolka to kolejnym problemem bedzie brak swiezosci, a gdy zmiennik dostanie okazje to poprostu bez rytmu meczowego to sie nie uda.

0

Dla zarzadu styl sie nie liczy. EV ma wyniki to i hajs sie zgadza.

1

Zdjał Dembele bo musi wejsc zawodnik za ktorego zaplacili najwiecej w historii klubu. A dlaczego Suarez zostal? Bo EV nie stawia na zmiennikow. Ma Boatenga, Malcoma ale oni jak i inni zmiennicy sa dla niego tylko osobami ktore potrzebuje do treningu,tak aby Suarez, Rakitic mial z kim kopac.

0

Fajny sklad. Zobaczymy jak Roberto bedzie kreowal akcje. Mysle ze w obecnej sytuacji to dobre rozwiazanie. Cou musi troche zlapac forme, a Alena moze nie udzwignac ciezaru spotkania. Dodatkowo Roberto gra lepiej w defensywie od Cou i Aleni,a w razie czego mamy jeszcze Vidala. Mysle ze 3:0 dla Barcy i rewanz na luzie. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?