kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 za duzo!! Jesli ma zostac wlaczony Dembele to on + 80mln
0
@geass Raczej Semedo :)
0
Czyli to ma byc plan B jesli chodzi o Griezmanna? No ciekawe:) ale takie plotki to chyba na prima aprilis sie robi? :>
0
Hurra!!!!!!;) udalo sie
0
@Ibra9PSP pykal, pykal a Juninho to slynny spadajacy lisc :) genialne rzuty wolne
0
@Michaelo20000 To moze poczekaj az skonczysz 18lat?;> A tak na powaznie to sprobuj piwo z sokiem a jesli Ci nie podejdzie to nie pij! :)
0
Erik ten Hag lub Ronald Koeman. Jesli Barca chce dominowac w europie to ktos z tej dwojki. Dodatkowo razem z nowym trenerem przyszedl by de ligt. Zrobic wietrzenie szatni i kupic 2-3 zawodnikow.
2
@Kamiloza91 Jesli nadejdzie ta chwila to bedzie ona na glownej !! :)
7
Piękne to były czasy...
0
@Rewolucja123 Chcial 30latka bo chcial sciagnac williama. Tak wiec chcial Ernesto kogos po 30 z doswiadczeniem.
0
@Yoshi94 Moim zdaniem jesli chodzi o transfery to Alba zostaje ale kupujemy mlodego lub bierzemy ktoregos z wychowankow i ogrywamy go. Bo chca zmiennika dla Alby ale mowa tu o np. Felipe Luis. Dobry zawodnik jednak wiek go wyklucza. To samo z Suarezem, mlodego do ogrania jednak podkreslam ze ma byc to zmiennik ktory bedzie otrzymywal szanse. Minimum 20-30min w kazdym meczu a niekiedy cale 90min. Busi i Rakieta na sprzedaz. Mamy Arthura,de Jonga, walczaka Vidala, Alena, Puig. Do tego kupic jeszcze jakiegos obiecujacego lub zostawic jednego z 2 Rakitic,Busi.
0
Widze ze zaostrza sie dyskusja na temat nowego trenera. Jestem za tym aby przyszedl ktos nowy, jednak trzeba popatrzec troche z innej perspektywy. Nowy trener bedzie chcial zrobic czystke w skladzie,byc moze bedzie chcial stawiac na mlodych. Jego zadaniem bedzie zmotywowac pilkarzy do wiekszego zaangazowania w czasie meczu,a dodatkowo bedzie musial przekonac pilkarzy do swojej koncepcji. Jednak gdy sprzeda lub posadzi na lawce np. Rakiete, Busiego, Suareza to ralacje moga nie byc zbyt dobre biorac pod uwage przyjazn np. Suareza i Messiego . Jesli ma przyjsc trener to tylko ten ktory poradzi sobie z takimi problemami.
0
Hahaha milan teraz w LM,. sa emocje
0
@Buksza Pilke wybili rywale po rzucie roznym, Bednarczyk przyjal na klatke i z powietrza huknal w okienko,
0
Ktoś ogląda Polska - Tahiti? Wiadomo że nasi rywale to amatorzy ale nawet u nich jest zlota zasada "gruby na bramke" :) Tak na marginesie pierwsza bramka w turnieju i chyba bramka turnieju !
0
Link plisss. Na telefonie chce poigladac
0
@IronSanHybrid Disco polo to nie dla mnie.Dzem, Perfect itp to jest muzyka mojej mlodosci mimo ze mam 26lat. Kazdy ma swoje gusta ale ognisko,gitara , piweczko to byly czasy ! :)
2
Mbappe ma 30min na strzelenie 4 bramek. Jest to wykonalne jednak Messi jest juz o krok od zlotego buta.
0
Widze ze Ivan lubi pograc w fife. Skoro odejdzie do slabszego klubu to chociaz w fife zdobedzie Lige Mistrzow .
2
40mln? Ja rozumiem ze inne kluby wiedza ze u nas mozna po promocji kupic ale bez jaj. 60mln to mininum. Jesli nie to wole go u nas na zmiennika.
0
To co wolicie Jovicia za 100mln czy Griezmanna za 120?
0
Jesli real kupi Hazarda i Mbappe a my nie wzmocnimi ataku i nie zaczniemy grac w pilke to szczerze mowiac obawiam sie przyszlego sezonu.
0
Watpie ze go puszcza a jak juz to nie za 120 mln poza tym czy sie sprawdzi? Trudno powiedziec
0
Jesli strzeli 2 bramki bedzie bardzo blisko a jesli strzeli 3 brameczki to juz ma zlotego buta :)
6
Valdek powiedzial ze wystawi taki sklad jak na final PK wiec o mlodych mozna pomarzyc. Poco nam de Jong,byc moze de Ligt jak i tak Valdek ma w dupie ich. Puig moze juz sie pakowac bo u nas nie pogra a talent ma na miare Iniesty/Xaviego
0
Mialem nadzieje ze strzela jeszcze na 2:2 ale 2:1 i tak fajnie wyglada :)
0
W La liga byc moze wszystkie mecze skoncza sie 2:0 albo 2:2 :)
0
Nie jest to duza suma wiec mozna ryzykowac. Tak czy inaczej trzymam kciuki :)
0
Stary zobaczylem dopiero liste powolanych. Bierz 20zl i uciekaj :)
0
Jest jeszcze reczna :) sa w final four razem z Vive