0

Potrzebuje link do meczu francja korea ms kobiet

0

@kryss20
Nie ma zespolu ktory zdobedzie napewno LM. A skoro interesuja sie nim kluby z Niemiec i Chin to raczej z nami mialby najwieksze szanse.

1

@Yoshi94 dla mnie buffon idealny. Duze nazwisko i za darmo. Napewno zarobki by zmiejszyl bo wie ze moze zdobyc LM ktorej mu brakuje.

0

@cyron1
Jak nie wypali to jego cena spadnie bardzo szybko. Mysle ze jest wart ponad 100mln i warto go kupic bo poprostu jest lepszy od Dembele za ktorego przeplacilismy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@M_Kos Killer i NIETYKALNi

1

@Borry i to polowa sezonu w Genoi zespol ktory walczyl o utrzymanie :)

6

Ronaldo zlota pilka?? Ciekawie piszecie.
Messi wprowadził Argentyne do MS w rosji po hattricku z ekwadorem badz kolumbia nie jestem do konca pewny.
Poza tym Messi jest finalista mistrzostw swiada a ronaldo na MS nic nie osiagnal.
Takze po jednym hattricku w reprezentacji nie rozdaje sie zlotej pilki.
To nagroda indywidualna a w serie A nie byl nawet krolem strzelcow.
Messi krol strzelcow la liga, ligi mistrzow takze ma wieksze szanse na zlota pilke. Owszem Ronaldo zdobyl mistrzostwa europy jednak Messi moze zdobyc copa america (bedzie piekielnie ciezko ale szanse ma )
Proponuje ochlonac i na spokojnie dodawac swoje opinie bo nie jestescie obiektywny.
Ronaldo jest swietny jednak na obecna chwile to jest poza podium o zlota pilke.

1

@dzagos hahahaha :)

0

@Dejvo mial byc nowym iniesta a zrobili z niego ... Nawet nie wiem jak go nazwac.

0

@Katalończyk 99
Dembele droższy od Hazarda a w umiejetnosciach jest odwrotnie.

1

@Dejvo przy Valdku on grac bedzie z przodu.

1

@Dejvo zgadzam sie. Tylko przy Valdku to raczej nie mozliwe. Jedynie co przemawia za Rakiticiem to doswiadczenie w trudnych meczach np. El clasico,czy liga mistrzow. Jednak jestem za tym by Rakitic odszedl.

0

@MarioVeB! Wiem. Ale takiego zawodnika za 100mln to napewno chcialoby PSG , Juventus , zespoly z anglii. Wiadomo ze Hazard chcial trafic do realu jednak chelsea napewno by chcialo wyciagnac wiecej.

0

@Dejvo chcialbym zeby dostawal te 30min jednak ewidentnie widac ze trener jesli bedzie mial wybrac puiga czy alene to wybierze tego drugiego.

2

Czytalem ze real dogadal sie z chelsea i prawdopodobnie hazard przejdzie za 100mln euro. Jesli to prawda to trzeba przyznac ze nasi rywale potrafie robic swietne transfery za niewielkie pieniadze.

0

@Coutinho007
Za rok bedzie mozna go kupic za 170mln nie pytajac PSG.

0

@Deraxium
Moze tak byc. Zgadzam sie ze Semedo za Roberto. Tylko co wtedy z Wague bo Roberto to moze byc taka zalataj dziure. Od biedy moze zagrac w pomocy jak i w obronie. Tylko wtedy Roberto lub Wague bedzie mial malo minut.

0

@Deraxium A co chciałbyś wymienić całą 11?

2

@koszol
Sam jestem zszokowany jak nasza druzyna sobie poradzi po takim "wietrzeniu" szatni :)

1

@Avada Kedavra w zadna. Co Ci w tym nie pasuje?

0

Sklad na nastepny sezon.
MATS
Roberto,Pique,Langlet , Alba
Busi, Rakitic , Arthur
Messi, Suarez , Dembele
A z lawki:
Coutinho , de Jong, Vidal

Moim zdaniem sklad powinien wygladac tak :
MATS
Roberto/Wague, Pique/de Ligt ,Langlet, Alba/F.Luis
Busi, Arthur , de Jong,
Griezmann, Suarez , Messi

Na lawce Vidal , Alena , Puig ,Dembele
Na sprzedaz: Rakitic, Coutinho i dodatkowo takich zawodnikow jak Gomes, D.Suarez , Rafinha itp.
A jesli Dembele nie odpali to sprzedac za rok i kupic Neymara za 170mln wtedy atak wygladalby tak
Neymar Griezmann Messi
A z lawki doswiadczony Suarez.
Razem z Dembele odszedlby juz Busi,Vidal i F.Luis itp a w ich miejsce wychowankowie ktorzy byliby juz wczesniej wprowadzani.

1

Sklad na nastepny sezon.
MATS
Roberto,Pique,Langlet , Alba
Busi, Rakitic , Arthur
Messi, Suarez , Dembele
A z lawki:
Coutinho , de Jong, Vidal

0

@BarcaInfo Właśnie na Twoim przykładzie widać jak śmieszne są informacje które piszą gazety, strony internetowe itp. Ty zbierasz to w jedną całość i dopiero wtedy widać jak robią nas w ...
PSG chciało Coutinho w ubiegłym sezonie za 270mln? No ok niech tak będzie. Jednak z wiadomością o Semedo to już kompletne jaja :D
"Barcelona domaga się 50M euro. [Catalunya Ràdio] " a 4 godziny temu dodałeś taką informacje " Barcelona może włączyć Semedo w transfer Griezmanna i dopłacić 20M euro. [MD]"
Czyli teraz Barca chce za Semedo dwa razy tyle czyli100mln (tyle ile ma klauzuli) no ciekawe te informacje.
Tak czy inaczej strach pomyśleć co to będzie jak otworzy się okienko transferowe. Będziesz miał duuuużo pracy :D Powiem Ci szczerze że na La Ramble wchodzę tylko po to by poczytać Twoje informacje.
Podziwiam Cię za Twoją prace! Tak trzymać!

0

Puyol!!!!!! To jest klasa! Brakuje nam takiego obroncy jak i pomocnika (Iniesta,Xavi), zostal nam tylko Messi.

0

@Colon Fajnie ze umiesz się przyznać do błędu :)
Szkoda że Valdek nie potrafi :)

0

@Colon
Co to takiego korzuch?

0

@judaszowe_srebrniki
No to chyba licza tylko lige angielska. Bo w LM tez zostal przedryblowany.

0

Jestem ciekaw na jakiej podstawie oni napisali ze VVD nie zostal przedryblowany?

1

@ArcziArtt tu wiekszy problem jest w agencie a nie w zawodniku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?