0

W niedalekiej przyszłości Xavi pewnie obejmie stanowiska trenera Barcy, jak myślicie czy będzie chciał powrócić do tiki taki i czy większe szanse będą dostawać wychowankowie ?

0

Nie wiem co ludzie maja z tym przelamaniem... Suarez strzela na Camp Nou bramki w LM. To nie mecz wyjazdowy zeby pisac o przelamaniu.

0

A moze kolega mysli ze on gra w Liverpoolu :)

1

Dla mnie Vidal ok. najwiecej biega,walczy do konca, stara sie . taki walczak na Liv to musi byc

0

Oszczedza sily na drugie 45min. Caly sezon gra po 90min to nic dziwnego ze czesto stoi. A to ze Liv gra wysoko to stoi na spalonym.

7

To Klopu podgrzal atmosfere mowiac ze Camp Nou to tylko duzy stadion. Oby jutro mogl sie przekonac ze camp nou to jednak jaskinia lwa :)

1

Grając co tydzień wystarczy by być w rytmie meczowym. A skoro graliśmy w tygodniu z Levante i teraz LM to bez problemu można odpuścić mecz z Celta. Trzeba brac pod uwage dwa czynniki , zmęczenie sezonem oraz możliwość jakiś urazów. Dlatego skład który podaje As jest genialny. A tacy zawodnicy jak Messi, Suarez, Pique powinni zostać w Barcelonie, odpoczywać i spędzać czas z rodziną.

2

A niektore serwisy podniecaja sie ze ronaldo zdobyl 3 mistrzostwa w 3 roznych krajach. Vidal tez zdobedzie a jakos sie nic nie mowi i napewno nic nie bedzie mowilo.

0

Wolisz wygrana Atletico a z Levante bedziesz plakal ze Malcom siedzi na lawce i nie ma rotacji.
Dla mnie mistrzostwo mogloby byc juz dzis bo priorytet to LM. A w weekend na luzie, bez kontuzji z rrotacjami.

0

Spokojnie. Messi ma w LM 2 mecze a jak dobrze pojdzie to i 3 :)
Jak bedzie trzeba nastrzelac bramek to w lidze gdy bedzie juz pewne mistrzostwo to beda grac pod Messiego :)

40

Ostatnio miałem sen że Cou strzelił 6 bramek w 3 meczach (w każdym meczu po 2 ). Fajnie by było jakby mój sen okazał się proroczy i Cou zapewnił nam mistrzostwo :)

0

Dlaczego Coutinho jest jako pomocnik? EV zrobil z niego skrzydlowego.

0

Skoro brali pod uwage glownie MS to powinien zdobyc francuz.
Iniesta nigdy nie dostal mimo ze jest kilka polek wyzej niz modric.

0

Oby tylko nie zlapal kontuzji tak jak Umtiti bo w tamtym sezonie tez zachwycalismy sie francuzem ale po kontuzji forma fatalna. Trzeba trzymac kciuki.

0

To jest Barca. Mial szanse pol roku, jesli tyle czasu gra slabo to kibice go "zjedza" oby zlapal forme i sytuacja powinna sie odwrocic o 180° tak jak w przypadku Dembele.

0

Za mecz. Albo są drużyną albo nie. W tym momencie pokazał że ma w dup... wszystko. No ale tak już mają "gwiazdy" które swoje ego wynoszą ponad drużynę,

0

W półfinale tak jednak jakby dostał dziś to byłby zawieszony.

7

Ronaldo jednak znów pokazał brak klasy, schodząc od razu do szatni. Nie chodzi mi o to żeby pogratulawał rywalowi, jednak podziękować swoim kolegom i kibicom to obowiązek. Znów brak szacunku i zachowanie jak dziecko któremu zabrali piłkę. W sumie to zabrali mu złotą piłkę.

1

Widzę że wiele osób ma wątliwości co do Roberto.
Owszem Semedo ostatnio jest w dobrej formie jednak jest zagrożony zawieszeniem.
Z drugiej strony to my mamy atakować i dyktować warunki, a Man Utd powinien się bać. Więcej optymizmu ! :)

0

Zgadzam się. Obawiam się jednak że wzmocni zespół z madrytu.... Jednak po przyjsciu de Jonga i być może drugiego holendra bedziemy miec jeszcze mocniejszy sklad. ;)

0

Hazard kosztowałby ok 150-200mln. Jesli bysmy sprzedali Cou to może to by miało sens jednak wtedy Dembele na ławke?? Messi Suarez Dembele Hazard ktoś musiałby siedzieć na ławce. Chyba że EV ustawiłby 4-2-3-1
Mats
Semedo(Roberto), Pique, Langlet , Alba
Busi (deJong) , Arthur (Rakitic)
Hazard, Messi , Dembele
Suarez.
Ciekawe by to było jednak uwazam ze EV nigdy by tak nie zagrał.

0

Plotki mówią ,że Barca znów interesuje sie Williamem i że zostaje mu rok do zakończenia kontraktu. Co myślicie o tym transferze za np 40-45mln ? Wydaje mi się że to dobry ruch biorąc pid uwage np kontuzje Dembele. Wiadomo że jest Malcom u Cou jednak wydaje mi się że transfer Cou to nie wypał i trzeba go sprzedać. Na skrzydle mu nie idzie, a dodatkowo w lecie przyjdzie de Jong. Dla mnie William to dobra opcja a dla was??

15

Lekki błąd "Odpoczął* "

2

Chcialbym zobaczyc Ruiza obok Dembele i Malcoma. Mysle ze przy takich skrzydlam Ruiz mialby wiele okazji i warto sprawdzic czy bedzie potrafil je wykorzystac. Boateng transfer bez sensu i EV jakos nie ma do niego przekonania. Dembele Ruiz Malcom !

0

Skrzydla mielibysmy zabojcze jednak mysle ze ktorys z nich zasiadzie na lawce. W razie niekorzystnego wyniku nie mamy nikogo kto z lawki moglby postraszyc, wiec wydaje mi sie ze w ataku zagra Dembele/ Malcom,Boateng , Cou. Chociaz oby mnie EV zaskoczyl i dal Dembele i Malcoma razem.

7

W tamtych czasach owszem Eto'o błyszczał,a Messi był wschodzącą gwiazdą. Jednak kameruńczyk zapomniał o jednym istotnym fakcie,że wtedy był inny "Messi" też grał z 10 ale na plecach miał napis "Ronaldinho" który był wtedy najlepszym zawodnikiem na świecie.

0

Tak samo pokazał się z dobrej strony w Valenci a jednak Barca za wysokie progi. Tak samo może być teraz jeśli pójdzie do mocnego klubu. Jednak dla Barcy priorytetem jest sprzedaż za jak największe pieniądze.

9

Wszyscy już napisali o słabej grze. Dla mnie tylko dziwne jest to że sędzia doliczył tylko 3min !! Wiadomo że to nie liga angielska jednak czerwona kartka , gra na czas , skurcze , wyrzucanie 2 piłek na boisko, zmiany. Moim zdaniem 5 minut powinno być. A wtedy może i wpadła by 5 bramka dla Barcy :)
Wiadomo sędziowie hiszpańscy to nie klasa światowa także w doliczaniu minut.

0

Dlaczego w plecy? Napisales ze max 3 zawodnikow to jest : Boateng Verma i Alena. Reszta to zawodnicy ktorzy regularnie graja, poza Malcomem jednak on aktualnie spisuje sie dobrze mimo malej ilosci minut.

0

Do osób pracujących...
Żyjecie by pracować czy pracujecie by żyć ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?