0

@SuperPatsonFCB
Jaki roberto z przodu? W waznym meczu ustawienie 4-5-1 .
4 obroncow, 2 defensywnych pomocnikow, jeden kreatywny,pupilek i Messi. A z przodu suarez:)
Tak to trzeba grac w waznym meczu :)

2

Za rok mozna go kupic za 170mln bez pytania o zgode PSG. Wiec 300mln? Sa smieszni.

0

@Messibestplayerintheworld
Pogodzili sie? Jestes pewien?
Nie wazne ze to bylo 2 lata temu czy dluzej. Mysle ze konflikt jest.

0

Jest goraca dyskusja widze Neymarze. Wiec moje pytanie brzmi. Semedo i Neymar w jednym klubie? Czy to nie skonczy sie sprzedaza Nelsona?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaXt3r
Ja moge byc zmiennikiem Suareza. Napewno bede lepszy niz Boateng i wezme mniej kasy :)

0

@BarcaInfo Mi sie wydaje ze teraz te kontuzje w wiekszosci to jego wymysl. W Barcy nie mial tylu urazow i z checia zobacze go u nas. Griezmann czy Neymar? Bez zastanowienia brazylijczyk.

1

Neymar przychodzi do nas za 142 mln (222-142 i jestesmy 80 na plusie).Z Griezmanna rezygnujemy i wtedy to my go wychu..my :)

1

@Ronaldinho10_ Wyniama Dembele LUB Coutinho. Nigdy w zyciu dwoch zawodnikow za jednego

0

@jedrek7000 a mial setke z glowy

1

@SeeleyBooth zamknij sie :D

0

Troche dziwna jest drabinka bo w grupie gdzie gra Argentyna zespol ktory zajmie 1 miejsce gra z zespolem z 2 miejsca. A w innych grupach zespol z 1 miejsca gra z zespolem z 3 miejsca.

0

@sprajtex a gdzie Pique i Suarez?

2

To nie jest zaden fake. Ernesto robi sobie jaja z zarzadu. Dal zgode na transfer bo wie ze Rakitic nie chce odejsc. A skoro Ivan nie odejdzie to i tak bedzie gral u niego w podstawowym skladzie. A Ernesto zyska w oczach zarzadu a tak naprawde ma ich w dupie.
Nasz zarzad to cos strasznego.

0

@Kacper1432 zgadzam sie co do Lewego a z Toba @DonAndresFCB niestety nie. Lewy nie jest sam sobie winien. Owszem bundesliga to nie jest najsilniejsza liga jednak patrzac na liczby oraz jego styl jak gra i jak poprowil sie na przestrzeni lat to uwazam ze jest niedoceniany. Neymar zjechal w dol a Lewy utrzymuje sie na TOPie.
Mysle ze Lewy strzela najlepiej karne na calym swiecie. Rzuty wolne tez poprawil i teraz strzela lepiej od Ronaldo. Takze technicznie sie poprawil (ostatni mecz w reprezentacji, podanie ala Iniesta) no i gra fizyczna. Jestem ciekawy ktore miejsce bedzie zajmowal w rankingach. Jesli za Neymarem to bedzie wstyd. A patrzac na sezon to takze chyba lepszy od Suareza.

0

@czosnekfcb o kur*** ale się uśmiałem!! :D

0

@guetta256 jeszcze musza sie zgrac

6

Co tak slabo urugwaj?

2

@Krzysiek872 Bo jestem dostawcą

10

Oddamy Cou za Neymara dopłacimy jeszcze jakieś 50mln po czym pójdzie siedzieć za gwałty i prochy hahaha

0

@FC1899Barca wygląda z tą brodą jak koza. Jak go Salah od tyłu zajdzie to bardzo szybko te pucharu mu spadną.

2

Zabrakło troche szczescia a mialby sezon lepszy niz nie jeden klasowy zawodnik. Mogl miec LM, puchar narodow no i zdobyta lige. Mysle ze sezon moze zaliczyc do udanych

1

@Katalończyk 99 napewno bedzie lepszy niz Cou czy Dembele a kosztuje mniej

0

@KaJoFCB a u nas cisza. Nie zdziwie sie jak nawet Griezmann nas wychu... znowu. Wtedy juz nie ma kogo brac bo albo kwota za duza albo klub nie pusci.

1

@Messibestplayerintheworld
Messi jest genialny ale co Ty porownujesz 2 zawodnikow do 1?


1

Real sie zbroi. Hazard kupiony. Ciekawe kogo jeszcze kupia. Jakby przyszedl do nich jeszcze Mbappe to juz pozamiatane.

0

Byle by tylko nie za szybko i zeby na nowy sezon byl w pelni zdrowy

2

@sevs
Bo jest zajechany przez Valdka. Gdyby odpoczywal to by gral lepiej.

3

@pio92 Roberto to zapchaj dziura.
Prawa, lewa obrona.
Wszystkie pozycje w pomocy
Ostatnio nawet jako skrzydlowy.
Zostalo mu juz tylko 3 pozycje.
Stoper, "9" i bramkarz. Takze wszystko przed nim.
To jest jakis obled !!!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?