kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr89Sand @LioMessi10 tez juz jakis czas temu napisalem o tym czy warto dla pieniedzy "meczyc"zawodnikow lotami po roznych kontynentach i czy faktycznie az tak duze pieniadze z tego beda miec.
To taki hejt polecial ze sie zdziwilem. :)
0
@Encore czasy Widzewa czy Wisly minely i predko nie wroca, powod? Jest bardzo prosty, mlodzi zdolni zawodnicy jak i reprezentacji graja w zagranicznych klubach wiec nie ma szans by ogladac polskiego zespolu w LM czy "pucharze UEFA"
0
@KrzysiekM na ZYWO? widziales tych wszystkich graczy na zywo? Podziwiam :)
2
@barik_barca @stradomek @zdrowyrozsądek @Vitoo
Nie ma on 18 lat i byc moze dlatego klub moze zablokowac transfer mimo ze zostala wplacona klauzula.
Przydaloby sie to sprawdzic a byc moze jest blad w artykule :)
1
@MrMischol jestes pewien ze poradza sobie polskie zespoly nawet w lidze europy 2?
4
@masq w srodku nie ma dla niego miejsca.
0
@Lidia
Widocznie niektórych słoneczko za mocno przygrzało. Tyle mają co sobie napiszą :)
1
@SuperPatsonFCB
Fajnie przedstawione procentowo. Lepsze to niz liczba kibicow bo masz racje ze stadiony roznia sie pojemnoscia.
Dobra robota! Mimo ze nie ogladam polskiej pilki to z checia przeczytalem Twoje informacje.
0
@Grzesior667
@Piotr,1985
@kimi23
@ElementarzOre
@Katalończyk 99
@kkbarca
@Phatro
@Chakalaka
Mi chodzi glownie o fife. Gralem swojego czasu na komputerze ale to bylo lata temu. Teraz musialbym kupic nowy sprzet a z dwojga zlego to wole kupic konsole.
Wiec glownie chodzi mi o granie w fife i inne gry sportowe.
0
PS4 czy Xbox? Co lepiej kupic??
1
Ivan a co bedziesz mowil jak od nowego sezonu bedziesz gral w PSG lub we wloszech i trafisz na Barce w LM? :)
0
@Bagsik88 co Ty porownujesz zawodnikow za ktorych Barca musiala zaplacic grube miliony?
Mi chodzi o wychowankow i zawodnikow ktorzy sa w Barcy od dziecinstwa lub przyszli w wieku 12-16 lat ktorzy ucza sie DNA Barcy.
Wymieniles Dembele ktory zostal kupiony za kolosalne pieniadze i jak narazie sie nie splaca,a dodatkowo lapie kontuzje tak samo jak Umtiti. Lenglet byl kupiony na zmiennika ale przy kontuzji francuza na szczescie idealnie zajal jego miejsce.
de Jong i Wague maja zostac wprowadzani wiec czy to wypali to czas pokaze. Alena? Jedyny wychowanek ktory ma szanse sie przebic do pierwszej druzyny tak samo Puig jednak to za malo.
0
@badej60 Tak samo uwazam. Zawsze lewonozny bedzie mial problem by strzelic lub celnie podac prawa noga. Nawet Messi ma problemy. Wiec ten Perez to dla mnie przecietniak.
5
Co Wy macie z tym Perezem? Zagral mecz w ktorym strzelil 2 bramki i juz go chcecie do skladu?
Malcom tez strzelal bramki w tamtym sezonie w presezonie jak i w meczach w ktorych dostawal szanse a i tak skonczy sie na sprzedazy.
Powod? Barca nie stawia na mlodych.. Pedro, Paco , Digne i inni odchodza bo chca grac i praktycznie zawsze w nowym klubie sa kluczowymi zawodnikami.
W poprzednim sezonie mozna bylo zauwazyc ze Suarez, Rakitic , Alba grali praktycznie wszystko. Dodatkowo sciagneli Boatenga. A wystarczy dac szanse mlodym.
2
Teraz kazdy bedzie chcial Pereza do pierwszego skladu. :)
#sen Dembele trwa. Jeszcze nie zapomnial o setce z Liverpoolem na 4:0
1
Czytam informacje i patrze "blamaz realu" mysle ze przegrali 4:1, odpalam skrot meczu i patrze 7:3.
Po Atletico nie widac braku Griezmanna i innych gwiazd. Za to Real trzyma "forme" juz od dwoch lat.
Piekny mialem dzis poranek :)
1
@shinthps Zgadzam sie praktycznie w 100% owszem latwiej sie wybic ze slabszego klubu ale czy wtedy bedzie wiadomo ze jest juz to pilkarz swiatowej klasy? Dopiero klub z TOPu zweryfikuje go czy jest on pilkarzem swiatowego formatu. Czyli w sumie bledne kolo :)
Mimo wszystko masz duzo racji.
1
@Rewolucja123 Rakitic jak najbardziej powinien odejsc, jesli chodzi o Vidala to bym go zostawil. Nie mamy drugiego takiego walczaka jak chilijczyk.
@Commando Roberto to taki zapchaj dziure. Zagra w obronie, zagra w pomocy a ostatnio nawet gral w miejsce dembele.
0
@PrinceDamon Tylko ze to klub proponuje mu podwyzke wiec to nie On niszczy tabele plac :)
0
@Nieznajomy Nie graja w pierwszej druzynie bo poprostu sa za slabi na Barce.
Sluchaj tak sie akurat sklada ze zarabiam bardzo dobrze, lepiej niz w poprzedniej pracy jednak jest to ciezsza praca i bede wracal do mojej poprzedniej pracy i akurat bede zarabial dwa razy mniej niz dotychczas. Powod? Zdrowie wazniejsze oraz komfort psychiczny. Takze pieniadze nie sa najwazniejsze jezeli ma to sie odbic na zdrowiu. A wracajac do sytuacji Xaviego to jeszcze zdazylby zarobic miliony grajac w Barcelonie. To bedzie kolejny przyklad Neymara lub poprostu nie rozwinie sie ,a patrzac na wychowankow PSG to bardzo mozliwe.
1
@shinthps Gdyby stawial kariere na 1 miejscu to by zostal.
1mln dla 16 latka?? To juz przesada. Poza tym w Barcy tez by zarabial, zdecydowanie mniej ale zawsze to cos.
Messi, Iniesta, Xavi i inni zostali bo mieli ten klub w sercu.
2
@DajBicz Jak dla mnie zolta, nie wiem jak wygladala sytuacja na boisku czy Zlatan gral agresywnie , czy byly jakies spiecia, jednak za ten faul to zolta. Jesli czerwona to juz bylaby chyba lekka przesada, a mowa o jakims zawieszeniu nie ma najmniejszego sensu.
0
@Varkond moim zdaniem mieliby szanse awansowac do fazy pucharowej.
0
@MichalZZZ Swiat wedlug kiepskich (stare odcinki)
0
@Gosciuu zalezy z jakiego koszyka by byli losowani. Jesli z 1lub2 to mysle ze tak.
0
@pienaar ja mysle ze PSG :)
33
@TheMugShot to dla nich konkurencja.
0
@Aerox 40mln?? Taniutko jak za takiego zawodnika.
Ciekawe ile Barca by za niego zaplacila? 60-80 mln?
0
@Cave Czekalem wlasnie az ktos doda jakis filmik :D
4
@Cave A ja bym zobaczyl Neymara celebryjacego gola po pieknej akcji z Messim i Suarezem.