kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nioton Zgadza sie ale rzad ich do tego "zmusza" jesli nie chca byc stratni to musza sie na to wszystko godzic i podnosza ceny.
10
@Ratamahatta Nie ma co sie dziwic jak ludzie nie potrafia myslec.
"Politycy" obiecuja 500+ , jakies emerytury itp a skad na to pieniadze? Przeciez rzad nie ma swoich pieniedzy. Wiec durni ludzie ida glosowac bo mysla ze dostana pieniadze za darmo. To jest smieszne, ceny beda rosly z dnia na dzien, nie tylko na te obiecanki ale rowniez na wypchanie ich kieszeni.
Dostana 500+ za ktore beda musieli zaplacic 600zl.
Robia ludzi w chu... pluja im w twarz a oni sie ciesza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzisiejsza wygrana dalaby nam komplet 15 pkt i praktycznie pewny awans. Dzisiejsza porazka i poniedzialkowy mecz bedzie piekielnie trudny mimo atutu naszego boiska.
Przy ewentualnej naszej porazce i wygranej izraela lub slovenii zrobi sie naprawde ciekawie w naszej grupie.
Teraz pytanie do was, wolelibyscie szybki awans czy jednak emocje do ostatniego meczu?
1
@Pyrzo_Barca Byl krytykowanie slusznie gdy zdarzaly mu sie fatalne mecze i to przez niego druzyna przegrywala po bledach.
0
@normasubiektywna Zgadzam sie w 100% .
Miejmy tylko nadzieje ze Puig zechce zostac i byc ciepliwy, bo w innym przypadku inne kluby rzuca sie na niego jak wyglodniale zwierze.
0
@normasubiektywna
Moim zdaniem latwiej bedzie grac Ansu czy Perezowi w pierwszej 11 z prostego powodu, altualnie nie mamy kim grac bo jedynym zdrowym ofensywnym zawodnikiem jest Griezmann (uwazam ze Perez sie nie sprawdzi, moim zdaniem nie rozwinie sie az tak bardzo).
Puigowi bedzie bardzo ciezko bo musi rywalizowac z Arthurem, de Jongiem, Vidalem, Alena, Rakiticem, Roberto (chyba wymienilem wszystkich bo Busi to defensywny) takze nawet przy kontuzji 2-3zawodnikow to Puig zostaje 4 wyborem trenera.
Moim zdaniem to wielki talent i powinien grac juz w pierwszym skladzie chociazby po 15-20min. Niestety dopoki nie sprzedamy kilku pomocnikow to niestety wstrzymamy jego rozwoj bo gra w 3 lidze to troche slabo.
0
@Wittgenstein
4/10
Moim zdaniem w nastepnym okienku (letnim) musimy kupic "9", oraz skrzydlowego z TOP-u. A sprzedac Dembele i Cou.
0
@_Specjalista
Patriota idiota:D
0
@_Specjalista Ja?? Naucz sie czytac ze zrozumieniem
1
Mamy szanse w tym sezonie zdobyc tryplet (oczywiscie przy powrocie Messiego i Suareza) powod? Bardzo prosty, wkoncu mamy lawke! Mamy takich zawodnikow ze wkoncu mozna rotowac skladem i przy niekorzystnym wyniku wchodza rezerwowi i robia roznice.
7
Tym sposobem PSG wycenia Neymara o 20mln wiecej :D
0
Tym o to sposobem PSG podbija cene za Neymara o 20mln :D
1
@zlomanzamosc kolega opanuj sie:) Co Alena zrobil w meczu z Bilbao?
Dramat. W poprzenim meczu Roberto 2 asysty to mial go posadzic na lawce?
Po to sa zmiany zeby w razie czego zrobic zmiany. Dzis Roberto gra fatalnie ale z Betisem zagral bardzo dobrze i logiczne ze dzis gra od 1minuty. A tak nawiasem mowiac to ogolnie Barca dzis gra fatalnie.
0
@SHIBA A ja myslalem ze to polacy na emigracji:D
0
@YouShouldListenToMe To plotka SPORTU , to tak samo jakbys czytal FAKT, kazde jedno slowo to bzdura.
2
@KSSniper Przeciez Ansu nie strzelil 2 bramek i nie mial asysty :D
1
@barteq @Tatazolwinia
Ja tez sie ciesze ze Roberto gra w pierwszym skladzie. To jest pomocnik a z koniecznosci gral na prawej obronie. Teraz pokazuje ze jego pozycja to pomocnik i oby czesciej gral na tej pozycji niz jako obronca. Tak samo de Jong powinien grac wyzej a nie na pozycji Busiego.
Dlatego ten sklad mi sie podoba.
1
Dlaczego narzekacie na Roberto?
Gdyby dal Arthura zamiast Busiego to narzekalibyscie ze de Jong gra defensywnego pomocnika.
Zawsze musicie narzekac, typowa polska mentalnosc...
35
Dlaczego narzekacie na Roberto?
Gdyby dal Arthura zamiast Busiego to narzekalibyscie ze de Jong gra defensywnego pomocnika.
Zawsze musicie narzekac, typowa polska mentalnosc...
4
@KmN to miales farta,strach pomyslec co by bylo jakby byl fanem realu
0
@rayr Madki? A do to takiego?
0
@Wronadlinho a pracuje jako ??
3
@Jarema2000 Jesli masz isc na sektor gdzie sa tzw fanatycy to moim zdaniem nie powinienes isc w koszulce barcy, nie ze wzgledow bezpieczenstwa bo raczej Ci nic nie zrobia ale ze wzgledu na szacunek.
0
@AdiKingu96 Gdybyscie nie czytali i nie komentowali to gazety by nie pisaly takich glupot. Dawali by tylko sprawdzone info a tak to oni sobie pisza i kase zarabiaja. Sami sie smieja z tych glupot.
0
@kamiVeB Coutinho zostal wypozyczony w podobnym czasie wiec rogrywanie meczu nic tu nie zmienia
0
Inter to slaby zespol. Nie wiem dlaczego uwazacie ze Barca ma trudna grupe. Moim zdaniem mamy srednia grupe jesli chodzi o poziom naszych rywali. BvB jedenie zalicza sie do zespolow z gornej polki chociaz nie jest to zespol az tak mocny.
Glowa so gory panowie, przynajmniej na Signal Iduna Park bedzie ciekawe spotkanie, a na Camp Nou komplet 9pkt :)
0
@TR3YWAY Ja pije tylko w zielonych butelkach. Te piwka sa najlepsze (dla mnie)
0
@Luki 10 to tak samo jak herbata. Jest zwykla i owocowa. Jednak jesli ktos chce sie napic "prawdziwej" herbaty to powinien sprobowac zwyklej, tak samo z yerba, jesli ktos chce sprobowac to powinien wypic oryginalna. To jest tylko moje zdanie :)
A tak nawiasem mowiac to od kiedy zaczeli pokazywac Messiego i Suareza z yerba to strasznie duzo osob zaczelo pic yerbe, przypadek? Nie sadze :)
1
@Luki 10 Jak dla mnie to pic naturalna, jesli Ci nie bedzie smakowac to nie ma sensu kupowac smakowych, albo polubisz albo nie :)