kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
2 gol dla realu? Nie powinien byc uznany... Powinien byc rzut rozny dla Granady a tu jednak pilka od bramki...
Nie wiedzialem ze jak kopnie sie pilke pietką to ona wraca jak bumerang to chyba interpretacja sedziego :D
1
@Matt_i1992 ...i gra obronna.
0
Panowie i Panie. Dwa Pytania do wszystkich. Jaką partie polityczna popieracie? I czy chodzicie na wybory?
Nie rozpisujcie sie tylko konkrety.
0
@AmigoBlancos Obie druzyny graja koszmarnie , jednak gdy obie druzyny odpala to moim zdaniem znow Barca siegnie po mistrzostwo. Powod? Doskonale wiemy ze gra sie nie uklada i raczej to sie nie zmieni (poza kilkoma meczami gdzie druzyny zagraja fajnie dla oka i kombinacyjnie) jednak Barca ma wiecej zawodnikow ktorzy moga rozstrzygnac mecz w pojedynke Messi, Dembele czy nawet Suarez (co pokazal z Interem) a do tego mozna doliczyc de Jonga czy Arthura ktorzy potrafia jednym podaniem rozmontowac kazda obrone.
A w realu? Benzema jest jedynym ktory narazie ciagnie cala druzyne i mozna doliczyc Bale jesli beda omijac go kontuzje. Reszta? Hazard raczej nie odpali predko, Vinicius tez, moze Rodrygo? Tu Zidane na niego nie stawia.
Podsumowujac zespol ktory wygra lige to zespol ktory bedzie mial w skladzie wiecej indywidualnosci.
Ktos spyta a Atletico? W polowie sezonu zlapia zadyszke a im dalej zajda w LM tym wiecej beda tracic punktow w lidze.
0
@hoeniker Nie gram w gry juz od ponad kilku ladnych lat jednak jak widze postep i to jak to wszystko idzie do przodu to gra ktora ma poltora roku to juz chyba malo atrakcyjna jest?
0
@VenoM @stone80 Valverde byl znany z tego ze nie rotuje skladem i gra defensywnie a ja napisalem o pressingu i grze kombinacyjnej.
Trener ajaxu jak najbardziej by pasowal, pokazal juz w LM ze potrafi narzucic swoj styl gry z mocnymi przeciwnikami i lubi grac ofensywnie.
8
Nie potrzeba nam trenera z Argentyny ktory prowadzi tam zespol.
Nam potrzebny jest trener ktory zna lige hiszpanska i bedzie potrafil zmotywowac pilkarzy oraz wroci do dominowania nad rywalami wliczajac w to gre kombinacyjna i agresywny pressing.
0
@oonter to ze Griezmann czy Semedo nie graja na swoich pozycjach to wina trenera a to ze koledzy graja ze soba czyli Messi i Suarez to tez wina trenera bo to on ustala sklad
3
@busquets5 chyba zlamac sie
0
Ajax piekny kursik i to byl pewniak:)
0
@busquets5 I po 10minutach do zmiany...
0
@NaFazieHitman chyba ogladal mecze sprzed kilku lat, wiele razy w takiej sytuacji widzialem Puyola ktory podnosil Pique ;)
1
@macio_944 raczej powie "Dobra Messi wchodzisz" a Messi ale ja juz gram.
A Valdek:Tak? Hmmm...to probujcie:)
0
@xVENUMx ajax 2. Dobry kurs w ostatecznosci x2.
0
@shinthps lepiej kup piwko.
@KrzysiekM amerene ludzie znaja ale pic siarke i niszczyc zdrowie? To lepiej walnac glowa w sciane ten sam efekt a 5 zl zostaje w kieszeni :)
0
Firpo ? Mysle ze lepiej juz zagra Semedo na lewej.
1
@DonMatteo901 Dzielic sie? Pilka to gra druzynowa, wiec to normalne ze gra dla druzyny.
Benzema to swietny zawodnik ale czy nie doceniany? Nie zgodze sie. Zazwyczaj w rankingach czy jakis galach jest wyzej.
Moim zdaniem to Lewy jest nie doceniany i pomijany przy roznych nagrodach ale nie ma co sie dziwic jak za nazwiska dostaje sie nagrody (Modric, Marcela czy nawet Ronaldo)
Wracajac do Benzemy to Lewy tez gra dla druzyny ale oprocz tego wykonuje najlepiej na swiecie rzuty karne i jest zdecydowanie lepszy w rzutach wolnych.
Gra glowa jest podobna ze wskazanie na francuza jednak za caliksztalt moim zdaniem Lewy jest lepszy od Benzemy .
0
O kur***
Powtorka Brazylia-Niemcy???
0
@Mario96w wole Barce Messim na czele
0
Kto pierwszy straci posade Zidane czy Valverde?
2
Cou slabiutko. Po sezonie znow bedzie "gral" u nas.
0
@Kamiloza91 3.50 w plecy za remis bialych w LM ? Biore w ciemno :)
0
Szybkie pytanie...
Kto pierwszy wyleci...
Zidane czy Valverde?
0
@msmsms gdyby dzis przegrali to moze i tak ale ten remis dal im raczej awans. Chyba ze PSG wygra z Realem i podlozy sie w innych meczach.
0
@MarFan Wiedzial ze bedzie trudniej ale On mial plan jednak Perez nie chcial kupic tych zawodnikow wiec zostal wychu***
0
@Kamiloza91 Tak jest:)
Nie ma co zalowac tych 2zl (mam nadzieje ze nie grales za wiecej?)
1
@Chwytliwy A ja zakonczylem nalogowe granie na poziomie fifa 06 i na chwile wrocilem do PES 11 i od tamtej pory mam ponad 8 lat detoxu :)
1
@Kajtek77 to trzymam kciuki ;)
Ale pierwszy raz sie spotykam z tym ze mozna puszczac za zeta:)
Ja kiedys gralem i mam zamiar znow zaczac sie bawic jednak tylko w punktach stacjonarnych typu sts , fortuna a tam to minimum 2zl ;)
Jednak zaczne stawiac wieksze kwoty.
0
@ViscaBarca123 Ma szanse sie przebic do 1 skladu?
A kogo bys widzial za Suareza ? Oczywiscie nie mowiac o zawodnikach z topu bo nas na nich nie stac a patrzac na ostatnie tranafery to nawet zawodnicy za ponad 100mln to nic pewnego. A Griezmann na "9 "nigdy nie da tyle co Suarez.@
0
@rademenes dzieki