0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sehzade1899 mysle ze sie mylisz bo oni wiedza ze za rok moze odejsc za 170mln i wtedy PSG nie ma nic do gadania , a dodatkowo watpie by chcieli trzymac kolejny rok "zgnile jajo" i placic kosmiczna pensje.

1

@kaamil1910 moze i zarobiny 50mln. tylko ile stracilismy na Coutinho?
Neymar musi przyjsc jesli chcemy wygrac LM

4

Po Neymara VAMOS :D

0

@sebasek99 w meczach takich jak ostatnie z Liverpoolem to bylo widac jak nasi zawodnicy prowadzili gre. Wlasnie w takim momencie powienien grac Vidal ktory zagra agresywnie, nawet jesli ma sie to skonczyc zolta kartka ale wtedy rywale beda sie bac ale razem z nim musza zagrac takze inni zawodnicy bo sam Vidal to za malo.

0

@kibicsportu Trzeba pamietac ze to mecz z Betisem i gdy przytrafi sie taka sytyacja jak teraz tylko w fazie pucharowej LM to watpie ze postraszymy Perezem i 16latkiem. A Neymar jednak potrafi zrobic roznicy i to nie wazne czy Betis czy Liverpool. Moim zdaniem Neymar za Dembele + jakis pomocnik np.Rakitic.

1

@Chwytliwy To swietny zawodnik ktory ma problemy z kontuzjami to jego najwiekszy problem.

0

@AmigoBlancos Reniferze wierne zwierze...

10

@AmigoBlancos A ja Arsenal z Henrym, Viera, Berkampem, Ljunbergiem itd

1

@DawidekFCB Barca straci duza czesc "kibicow"

1

Zobaczylem przed chwila naglowek o tym ze fifa chce zastapic sedziow liniowych robotami (nie czytalem artykulu) dla mnie to wszystko idzie w zla strone. Nie chodzi mi teraz o pilke, tylko ogolnie o nasza technologie. Jestem z pokolenia gdzie w dziecinstwie kara dla mnie bylo zakaz wychodzenia na podworko, gdzie cale dnie spedzalo sie z kolegami, bez telefonow itp.
Wbijalo sie 2 patyki i gralo sie w pilke, teraz buduja orliki i stoja one puste.
Ta nowa technologia nas zgubi, ludzie potrafia stworzyc sztuczna inteligencje, ludzie sie ciesza ze maja odkurzacz ktory sam odkurza, moga sterowac pilotem caly dom itp ale nie biora pod uwage tego ze ludzi bedzie sie zastepowac robotami, zamiast placic ludziom np. 2-3 tys zl miesiecznie to oni kupia sobie roboty ktore beda tansze w skali roku i ludzie poprostu zostana bez pracy. To wszystko idzie w zla strone. Takie jest moje zdanie napisalem tylko tak ogolnie i jestem ciekaw jakie jest wasze zdanie na ten temat?

0

@ViscaBarca123 "Jesli ktos ma sie przebic do pierwszej druzyny to wlasnie on"
To slynne zdanie przypisywalo sie wielu mlodym zawodnikom, niestety ostatnio to tylko puste slowa. Oby tym razem sie sprawdzilo choc szczerze w to watpie ale trzymam kciuki.

0

@Criss18Barca Neymar ma przyjsc na wypozyczenie wiec ta kwota nie bedzie duza.

1

Ten Fati to wejdzie tylko na ostatnie 5 min i to przy korzystnym wyniku.
Valdek zagra 442
A jesli sie zdecyduje na 433 to z przodu Griz Perez Rafinha a jesli ktos zlapie uraz na rozgrzewce to nawet Roberto zagra z przodu.
Takze nie ma co sie napala na 16latka. Z checia bym zobaczyl tak mlodego zawodnika w skladzie barcy ale 3 pkt sa wazniejsze.

0

@grizzy10 za rok Neymara mozna kupic za 170mln i dy PSG nie ma nic do gadania. Wtedy to brazylijczyk decyduje gdzie zagra.

0

@Socjopata a ja dopiero teraz zobaczylem.

1

@mesi8191 jesli przegramy to kazdy bedzie wiedzial ze Naymar jest potrzebny i PSG bedzie chcialo jeszcze wiecej kasy za niego...
@VamosRakieta ja tez wole zgarnac 3 pkt i nie kombinowac. Mecz to jest mecz, trzeba wygrac a nie szukac pretekstu do sciagniecia Neymara.
Przyjdzie to bedzie fajnie a jak nie to mowi sie trudno.

0

@Criss18Barca sona? A skad Barca ma wziac kase na transfer??

0

@MesQueUnClub96 wszedzie remisy :D

2

@SHIBA a czy juz wiadomo z jakiej planety przybyl do nas Messi?:)

0

Ogladalem skroty z wystepow Coutinho w Espanyolu. Szkoda ze brazylijczyk trafil za kadencji waldka...

0

@Grzesior667
"no i w piz... wyladawal. I caly misterny plan tez w piz..."
"Widzisz Waski urwales kurze zlote jaja" itp

0

Tranfery rusza dopiero dzien przed zakonczeniem okienka a nawet na kilka godzin przed zamknieciem. Powod jest prosty. Jesli Neymar przeszedlby do Barcy, to PSG musi kupic kogos w jego miejsce, prawdopodobnie moze byc to Dybala wiec Juve automatycznie bedzie oczekiwac wiekszych pieniedzy. Tak wiec wszystko wyjasni sie dopiero pod sam koniec okienka. A te codziennie newsy to mozna o 4 litery rozbic. Wiec Panowie pelny relaks, mamy jeszcze tydzien :)

2

@Mathew86 dwumecz Barcelona - Liverpool

0

@Encore @Makalu @Filantrop zgadzam sie z wami w 100%. Bale jest zdecydowanie lepszy i gdyby omijaly go kontuzje to walczylby nawet o zlota pilke.
Chodzi mi tylko o to ze dla nich pilka nie jest na 1 miejscu.

0

Bale = Dembele obaj maja pusto w glowie.
Bale ma swojego golfa a Dembele ma fortnite.
Jeden i drugi jest bardziej zadowolony gdy ma kontuzje i robi to co chce, a kasa i tak wpada...

4

Dybala do PSG
Neymar do Barcy
Dembele do Juve
Kolo sie zamyka.

0

@Kubsoleon Powtorze pytanie.
Messi i Suarez tez maja zatrudnic kogos prywatnego by "pracowac nad swoim cialem" ?

0

@Cule92 no ciekawy pomysl. Lenglet,Pique,Todibo
Alba,Busi,deJong,Arthur, Semedo
Griezmann,Rafinha. Ciekawie by bylo.

0

@Wojcio rzadko byl szpital? Od dobrych 2-3 sezonow jest jakis problem z kontuzjami.
A skoro wiem tyle co zjem to musze sie pochwalic ogromna wiedza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?