0

@sopelinho i kto wtedy na lawe, de Jong , Arthur czy Eriksen?

0

@Jordi10 zgadzam sie. Zdziwilem sie ze nie przerwal gry odrazu. Zareagowalem tak samo jak trener naszych rywali tylko ze ja dostalbym czerwona kartke.

7

@Jackazz kielona xD

2

Jak myslicie jaki bedzie kurs na czerwien w meczu Polska-Macedonia? 1.01?:D pozdrowienia dla Lahoza.
A swoja droga ciekawe ile "cieplych" slow poleci w jego strone, chlop sie zdziwi ze w polsce tez sa kibice blaugrany. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo pierwsza przypomina mi Basel. Druga super (oby tylko czarny nie okazal sie zaloba w LM) a 3 niezbyt chiciaz rzadka beda grac (byc moze wiecej fanek nam przybedzie)

0

@Brashearr @Odesseiron@Brashearr a czy przypadkiem nie trzeba miec karty membership? Czy cos w tym stylu...?

0

@luki1889 skoro "mosisz" to tak musi byc.

2

@pluszek Zazwyczaj pilkarze maja swoich ludzi od tego a nawet jesli nie maja to swiadczy tylko o tym ze nie sa swiadomi tego wszystkiego.
Oni maja wszystko zaplanowane co do godziny a jak maja czas wolny to chca spedzic czas z rodzina lub poprostu odpoczac a nie siedziec w podatkach gdzie wiekszosc jest to dla nich czarna magia.

0

@moronw To wyglada podobnie jak u nas w urzedach. Siedza , "pracuja" a jak trzeba cos zalatwic to oni nie wiedza albo nie moga a kasa sie zgadza. Tak samo w tych komisjach, przyjda , posiedza , wypija kawe , pogadaja i nic sie nie zmienia ale kasa sie zgadza.

8

Byl kontakt?? A co to kur*** szachy ?? To nawet w koszykowce by nie odgwizdali faulu.

0

@Criss18Barca Teraz moze sie wydawac ze kibicuje Barcelonie, jednak gdy ogladalem wczesniejsze jego wypowiedzi z tamtego sezonu to wydawalo mi sie ze jest fanem realu. Byc moze faktycznie jest bezstronny...

2

@escarabajo Juz znalazlem...
Dzieki za pomoc smieszku....

0

Macie moze link albo moze znacie zawodnikow z realu ktorzy sa zagrozeni zawieszeniem na el clasico ?

0

2014-2015
Dom

Charakterystyczne granatowo-bordowe paski, nawiązujące do tradycji i rozpoznawane na całym świecie koszulki FC Barcelony.
Ostatni sezon w którym zdobyliśmy Ligę Mistrzów oraz świadomość , że pomału kończy się złota era Xaviego, Iniesty i tiki taki sprawia moim zdaniem że te koszulki były najlepsze w historii.

0

@nitey koledze chyba chodzilo wieczne dobranoc

0

@l0Messini 87 minuta Barca-Sevilla i glowny bohater Lahoz

0

@Mario96w moze w nastepnych derbach sie odkujesz podwojnie bo moze ramos i pique beda musieli sie wykartkowac :) No i jest jeszcze el clasico a tam tez kartki beda latac jednak tam juz nie bedzie takiego pewniaka jak dzis.

4

@Szarley Arthur tez swietny transfer

1

@Mario96w kur*** ale chu***
To szkoda. Mam nadzieje ze przed nastepnym klasykiem bedzie podobna sytuacja i wtedy zdazysz.

0

@MJ45 23 minuta

0

@Mario96w zdazyles?

0

@Gacu95 @Rastafarnianin
Kiedys polska liga byla porownywana do francuskiej, tez byly trzy mocne zespoly (Lech Legia Wisla) i (PSG Lyon OM) , teraz jedynie PSG broni honoru ligi a u nas juz nie ma nikogo :D

1

Rzucilem okiem na tabele polskiej ligi (nie ogladam) legia i wisla jest narazie w strefie spadkowej a dodatkowo legia ma teraz mecze z lechem oraz wisla wiec byc moze w polowie sezonu oba zespoly beda walczyc o utrzymanie.
Dosc ciekawie to sie zapowiada :)
I tu nasuwa sie pytanie... czy to slabsze druzyny staly sie mocniejsze czy te mocniejsze staly sie slabsze ?? :D
Ja odpowiedz znam a Wy??

0

@Mario96w No to lipa. A nie masz mozliwosci pojsc do punktu jakiegos i pusic tam?

0

@Mario96w
@Douglasinho
Na 99% wejdzie Ci to i nie chodzi tu o to ze graja z Sevilla i Pique ostatnio w kazdym meczu lapie kartki a poprostu musi sie wykartkowac na Eibar zeby moc w el clasico zagrac. ;)
Gratuluje wygranej :)

0

@ViscaBarca123 Jak dla mnie to wolalbym zeby Espanyol byl liderem a real na przedostatnim miejscu.

1

@CuleB Bo jak by ich wpuscil w pierwszym skladzie i by nie rozruszali to kto mialby to zrobic?
A tak jesli gra nie bedzie sie ukladac to moze znowu beda to dobre zmiany.

1

@heniek168 A za kogo ma grac?
de Jong i Arthur sa nie do ruszenia, a Busi to defensywny pomocnik.
Vidal to walczak ktory musi byc na lawce, a Roberto to zapchaj dziura ktory tez musi byc w skladzie na mecz. Nawet jakby Alena znalazlby sie na lawce to by nie pogral a Rakitic musi miec minuty zeby ktokolwiek zechcialby go kupic.

0

@LioMessi10
@Gitarkafcb
@tadzik447
Z ciekawosci napisalem to pytanie i tak jak myslalem...
Wiekszosc osob narzeka na zycie w polsce bo mamy taki rzad itp...
A wogole nie chodza glosowac "bo to nic nie zmieni"
A jednak wielcy fanatycy PiS chodza glosowac i jakos to daje efekty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?