kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Jak dla mnie Grosik ladnie przymierzyl w rywala i wiedzial ze to zmyli bramkarza. Tak samo krzynowek z portugalia przymierzyl i wiedzial ze bramkarz sie rzuci wiec zeby dodac dramaturgi to strzelil w slupek.
Polska szkola pilkarska:)
0
@4drian0 a z jakiej to racji??
0
@Prezes_sycylijczyk códotwórca napewno nie :)
0
@hihohihox Zapraszasz do dyskusji? Po co jak wszystko idealnie napisałes :)
0
@Mik123us 3-5-2 lub 3-4-3. Sorki za pomyłkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mik123us @darek60 Kike może próbować grać 3-5-1 lub 3-4-2 więc nawet przy kontuzji Dembele lub Messiego albo nawet ich obydwu skład wyglądac może tak:
MATS
Pique Umtiti Roberto
Alba, Fati, De Jong, Busi Arthur,Griezmann.
Suarez.
3
@jeyx77x Mi sie wydaje cos innego. Trener trenerem ale wiekszy problem jest w jego psychice. Zagral kilka meczy i sie zablokowal. Rywale zaczeli go czytac jak amatora. Cou przy pilke na skrzydle i wiadomo ze bedzie schodzil do srodka na prawa noge. Druga sprawa to ze nie mial zbyt duzo miejsca bo musial sie dzielic z Alba lewa strona.
Mozna by sprobowac Cou grajacego jako srodkowy pomocnik moglby wygladac lepiej niz skrzydlowy, tylko musialby wiecej pracowac w obronie.
Takze Cou to ciezki temat. Mam nadzieje ze jesli do nas wroci to Kike zrobi z niego zawodnika takiego jaki przyszedl do nas z lIverpoolu.
Jednak najlepsza opcja byloby gdyby udalo sie go sprzedac.
0
@Mario96w szukałem kursu z tydzień temu na to że Kubacki wygra puchar Świata. Wiesz może jaki jest kurs?
1
@daro22 @etobzyk @kubix05 Dzięki wielkie!
Oczywiście że zaproszę, wszystkich chętnych z la rambli :) A że termin jest na koniec czerwca i będzie już po sezonie to mam nadzieję że dodatkowo będziemy świętować tryplet!!
A co do nicku to będzie tego pod dostatkiem. Kielon dla KAŻDEGO! :)
15
Słyszeć bicie serca dziecka to coś niesamowitego! Jeszcze go/ją nie widzisz a ten dźwięk sprawia że mięknie kazdy facet!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michaleu Zapatrzyl sie na PiS i tez probuje robic z ludzi idiotow. Pomysl niby ten sam a skutek jakis inny.
Moze beda dawac bilety+ to ludzie zaczna go chwalic :)
1
@kamzar Dlatego Arsenal jest poza TOP od kilku sezonow a my zdobywamy lalige i gramy w LM (z roznym skutkiem) ale zawsze jestesmy w gronie faworytow.
2
@MamerTponad100 bardzo dobrze zrobili. Wczesniej bylo np 5:0 , 6:1 i do tego rewanz. W dwumeczu 10:2.
Teraz przynajmniej latwiej o niespodzianki wiec puchar krola jest trudniej do zdobycia a co za tym idzie ciekawszy.
0
@bixmix zgadza się. Słaby bramkarz jak na Barcelonę.
Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie taki polski Rasiak. Coś potrafił ale ogólnie to drewno.
0
@Jakchcesz że będzie trenował golfiste :)
2
Odpalam dziś fife 20, mecz Valencia - Barcelona, Griezmann niewidoczny, tak samo Fati.
De Jong i Messi z bramka. Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla Barcy. To jednak tylko szczegóły, najważniejsze to gdy ściągnąłem Arthura i wpuściłem Puiga zobaczyłem że nie ma valdka a jest Kike :) Morda mu się ucieszyła, już nawet w grze nie ma gargamela :)
0
@Artsss Dembele + trening = kontuzja??
1
@EsTut Brawo! Takie samo mam zdanie. Zreszta napisałem wcześniej żeby poczekali do 90minuty i wtedy komentować a nie po 45 minutach.
Mecz owszem fatalny ale wynik pozwala na awans i co najważniejsze bez dogrywki.
0
@ksobi 90 minut minelo i jest 1:2.
Awans do kolejnej rundy.
Mówiłem żeby poczekać do końca.
0
45minut fatalnej gry. Narzekajcie po 90minutach. Wam nigdy nie dogodzi...
0
@Artsss de Jong i Arthur mogą zagrać ale max 45min. W weekend mamy mecz z Valencia.
1
Temat Neymara zaraz powróci. Jedni go chcą inni wręcz przeciwnie. Ja z chęcią bym go zobaczył jednak patrząc obiektywnie transfer nie dojdzie do skutku.
Barca musiała by sprzedać Cou i dodatkowo kogoś z linii ataku.
W innym przypadki zostalibyśmy z :
Messim, Suarezem, Dembele, Griezmannem, Neymarem, a dodatkowo młodym Fatim i Perezem.
Można by Griezmanna przesunąć do pomocy ale to czysta fantazja i budżet na pensje by tego nie wytrzymał a mimo to jeden nadal by musiał siedziec na ławce.
Podsumowując moim zdaniem zakup Neymara to strzal w kolano a nawet dwa. Sercem chciałbym go zobaczyć jednak rozum mówi nie!
1
@BarcaInfo https://www.fcbarca.com/93080-abc-barcelona-dodala-do-umow-pilkarzy-zakaz-pozapilkarskiej-dzialalnosci-zawodowej.html
3
@jacob345 Jest napisane #pilkarze więc podchodzę do sprawy profesjonalnie ale jeśli masz smaka to zawsze możesz zmrożona wódeczkę przyłożyć do uda i znieczulić ból od środka. 2 w 1 :D
0
@BarcaInfo a czy nie ma zakazu na prowadzenie wlasnej działalności? Czy coś w tym stylu?
6
@jacob345 czas. Zimne okłady i czas.
0
@Artsss Real ma swojego golfistę a nam rośnie nowy zawodnik nfl albo nba. Chyba sam jeszcze nie zdecydował :D
0
@michaleu Piątek też był już jedna noga w Barcelonie :D