0

@Lord_Vader Nie mam. Jedynie gdy ktoś wspomina o Ronaldo gdy macha rękami to mi się to przypomina. :)

0

@Katalonbar zwłaszcza podczas el clasico gdy biegał w kółko a nasi klepali ahahahhaahha :)


0

@Munio to zawodnik.

0

@kamilop moim zdaniem powinieneś sam sprawdzić ponieważ dla jednego to ciekawy piłkarz a dla drugiego słaby.
Nie ma co się sugerować opinia innych w takich niejasnych sprawach. :)

0

Dziś Mirandes 1:0? :D

0

@kozaczenko z tym się zgadzam. Jednak moja ostatnia gra w kosza to nba 98 :) coś pięknego. Tak samo jak Fifa 98 :)
Nie mam zbyt dużo czasu żeby grać więc jeśli mam wybrac między Fifa a nba to wybieram fife.

0

@GeFcIo ja kupielm zboxa z fifa20 i nba 2k20. .zagralem 1 mecz w nba i jakos mnie nie kreci zeby zagrac jeszcze raz :)

0

@Kondziubarca @Avada Kedavra dzieki ! Takze moze byc ciezko ale trzeba wierzyc !

0

Przy takiej samej licznie pkt miatrzostwo zdobywa ten co mial lepszy wynik w dwumeczu czy inny czynnik na to wplywa.?

3

@IronSanHybrid ja sie z nim zgadzam!! To kara za grzechy ale tych panow w sukienkach.

0

@TheNekro94 oczywiscie ze nie zbawi, jednak obecnie wystarczy przykryc Messiego i Barca nie potrafi nic zrobic. A z Neymarem rywal bedzie mysial uwazac takze na niego. Wiec z podwojenia Messiego i Neymara robi sie wiecej miejsca dla innych zawodnikow jak i wiecej swobody dla Messiego i Neymara w zaleznosci od tego kto bedzie mial pilke. Jedyny minut to taki ze brakuje nam kogos takiego jak Iniesta. Ktory potrafi i nie boi sie grac do przodu.

2

@Barwindg Fifa 20 to kpina. Kupiłem ją a miałem przerwę ok 8 lat (nie grałem w nic). A tu są takie błędy że szok.
Rozgrywam piłkę pod polem karnym rywala a komentator mówi "zmarnowana okazja z rzutu rożnego". Zawodnik gra u mnie praktycznie wszystko a on mówi że musi grać więcej. Strzaly są często nierealne, nie wspominając o wyglądzie zawodników którzy nie są podobni do siebie. Grać online można tylko odpłatnie. Takze moim zdaniem Fifa 20 jest fatalna.

Jestem ciekaw jak PES 20?

0

@Crema Catalunya No tak ale co z Coutinho i Dembele? Oni zarabiają kokosy a dodatkowo Neymar?
Drabinka płacową to by wystrzeliła jak koronawirus.

0

@El dominatore Jeśli miałbym wybrać jedno nie pasujące to wybieram 1, bo za 2-3 lata i tak będzie rewolucja.
Pique, Busi, Rakitic, Messi, Vidal, Alba, Suarez będą już poza klubem albo blisko końca kariery więc chcąc nie chcąc ich rola będzie już znikoma.

0

Zanim się kogoś kupi to trzeba rozwiązać sprawę z Dembele, Coutinho i Griezmannem.
Jeśli ma przyjść Neymar to 2 zawodników w/w musi odejść. A jeśli chcemy Lautaro to myślę że ta trójka musi się pożegnać chyba że Suarez i Messi zgodzą się na obniżenie wynagrodzenia.

Tak więc realnie patrząc to albo Neymar albo Lautaro w innym przypadku Barca nie da rady z wynagrodzeniami.

0

@klemens100 ja mam swój telefon jakieś 6 lat ale kupiłem 4 miesiące temu nowy bo na ten stary już nie można pobrać aktualizacji. Jednak nadal działa. Mecze oglądam, korzystam z niego jak z laptopa a ten nowy tylko do dzwonienia i pisania smsow.

0

@Hiacynk pieśń strudzonego renifera!!
To był hit :)

1

@Lewando bo nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.

6

@juliacicha coraz więcej jest tu hejtu. Nawet w niedzielę gdyby udało nam się wygrac 0:5 padały by komentarze "on tylko podaje do tyłu, dlaczego Puig nie zagrał, City by nas zjadło,itp" zamiast się cieszyć z wygranej to więcej radości sprawia im nienawiści, a głównie to są młodzi ludzie.
Podziwiam Was za pracę, za poświęcenie, za czas który przeznaczacie dla nas by rozbudowywać stronę.
Trzymam za Was wszystkich kciuki i przede wszystkim za Ciebie @juliacicha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@natanvip wypożyczenie *

0

@dv7wisnia Mam to samo. Od kiedy nasz styl nie zachwyca to lepiej smakuje porazka bialych niz wygrana Barcy :)

0

To ja zmieniłem komentarz z polskiego na angielski w fifie20 bo wkurzało mnie "antycypował" a tu nadal to samo :) ale czas zmienić i oglądanie LM na angielski :)

0

Krótka zabawa.
4 zawodników (bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik)
Możecie delikatnie modyfikować.

Buffon (+gra nogami MATS)
Maldini (+wola walki Puyola)
Iniesta
Messi (+prawa noga Ronaldinho)

0

@szczota21 Barca i Remis Chelsea z Bayernem. @chavez

0

@FC1899Barca ja dałem Chelsea remis i Barcelona ze wygra.

0

@SuperVegeta jedynie to zatrzymywać czas do Varu bo tam nieraz jest 5 minut + zmiany i doliczają 3-4minuty. A granie na czas to normalność.

0

@Colon "no i w piz... i wylądował"

"gazu kiler spier...."

0

@chavez oo i to jest świetny pomysł :) bynajmniej Ronaldo by sobie nabił statystyki :D i znów by mogli mówić że jest faworytem do ZP

0

@Hiacynk wszystko jest fair. CSKA Moskwa to zespół który nabił dużo pkt w rankingu. Grali zawsze w fazie grupowej i rywale zwłaszcza gdy mieli lecieć do mroźnej stolicy to gubili punkty.
Francuska podobnie OL. Lyon, Monaco no i PSG zapracowali na to.
A w zamian tych zespołów to kto miałby to dostać? Angielska? Hiszpańska? Pół ligi ma grać w LM? 4 zespoły wystarcza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?