kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lord_Vader Nie mam. Jedynie gdy ktoś wspomina o Ronaldo gdy macha rękami to mi się to przypomina. :)
0
@Katalonbar zwłaszcza podczas el clasico gdy biegał w kółko a nasi klepali ahahahhaahha :)
0
@Munio to zawodnik.
0
@kamilop moim zdaniem powinieneś sam sprawdzić ponieważ dla jednego to ciekawy piłkarz a dla drugiego słaby.
Nie ma co się sugerować opinia innych w takich niejasnych sprawach. :)
0
Dziś Mirandes 1:0? :D
0
@kozaczenko z tym się zgadzam. Jednak moja ostatnia gra w kosza to nba 98 :) coś pięknego. Tak samo jak Fifa 98 :)
Nie mam zbyt dużo czasu żeby grać więc jeśli mam wybrac między Fifa a nba to wybieram fife.
0
@GeFcIo ja kupielm zboxa z fifa20 i nba 2k20. .zagralem 1 mecz w nba i jakos mnie nie kreci zeby zagrac jeszcze raz :)
0
@Kondziubarca @Avada Kedavra dzieki ! Takze moze byc ciezko ale trzeba wierzyc !
0
Przy takiej samej licznie pkt miatrzostwo zdobywa ten co mial lepszy wynik w dwumeczu czy inny czynnik na to wplywa.?
3
@IronSanHybrid ja sie z nim zgadzam!! To kara za grzechy ale tych panow w sukienkach.
0
@TheNekro94 oczywiscie ze nie zbawi, jednak obecnie wystarczy przykryc Messiego i Barca nie potrafi nic zrobic. A z Neymarem rywal bedzie mysial uwazac takze na niego. Wiec z podwojenia Messiego i Neymara robi sie wiecej miejsca dla innych zawodnikow jak i wiecej swobody dla Messiego i Neymara w zaleznosci od tego kto bedzie mial pilke. Jedyny minut to taki ze brakuje nam kogos takiego jak Iniesta. Ktory potrafi i nie boi sie grac do przodu.
2
@Barwindg Fifa 20 to kpina. Kupiłem ją a miałem przerwę ok 8 lat (nie grałem w nic). A tu są takie błędy że szok.
Rozgrywam piłkę pod polem karnym rywala a komentator mówi "zmarnowana okazja z rzutu rożnego". Zawodnik gra u mnie praktycznie wszystko a on mówi że musi grać więcej. Strzaly są często nierealne, nie wspominając o wyglądzie zawodników którzy nie są podobni do siebie. Grać online można tylko odpłatnie. Takze moim zdaniem Fifa 20 jest fatalna.
Jestem ciekaw jak PES 20?
0
@Crema Catalunya No tak ale co z Coutinho i Dembele? Oni zarabiają kokosy a dodatkowo Neymar?
Drabinka płacową to by wystrzeliła jak koronawirus.
0
@El dominatore Jeśli miałbym wybrać jedno nie pasujące to wybieram 1, bo za 2-3 lata i tak będzie rewolucja.
Pique, Busi, Rakitic, Messi, Vidal, Alba, Suarez będą już poza klubem albo blisko końca kariery więc chcąc nie chcąc ich rola będzie już znikoma.
0
Zanim się kogoś kupi to trzeba rozwiązać sprawę z Dembele, Coutinho i Griezmannem.
Jeśli ma przyjść Neymar to 2 zawodników w/w musi odejść. A jeśli chcemy Lautaro to myślę że ta trójka musi się pożegnać chyba że Suarez i Messi zgodzą się na obniżenie wynagrodzenia.
Tak więc realnie patrząc to albo Neymar albo Lautaro w innym przypadku Barca nie da rady z wynagrodzeniami.
0
@klemens100 ja mam swój telefon jakieś 6 lat ale kupiłem 4 miesiące temu nowy bo na ten stary już nie można pobrać aktualizacji. Jednak nadal działa. Mecze oglądam, korzystam z niego jak z laptopa a ten nowy tylko do dzwonienia i pisania smsow.
0
@Hiacynk pieśń strudzonego renifera!!
To był hit :)
1
@Lewando bo nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.
6
@juliacicha coraz więcej jest tu hejtu. Nawet w niedzielę gdyby udało nam się wygrac 0:5 padały by komentarze "on tylko podaje do tyłu, dlaczego Puig nie zagrał, City by nas zjadło,itp" zamiast się cieszyć z wygranej to więcej radości sprawia im nienawiści, a głównie to są młodzi ludzie.
Podziwiam Was za pracę, za poświęcenie, za czas który przeznaczacie dla nas by rozbudowywać stronę.
Trzymam za Was wszystkich kciuki i przede wszystkim za Ciebie @juliacicha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@natanvip wypożyczenie *
0
@dv7wisnia Mam to samo. Od kiedy nasz styl nie zachwyca to lepiej smakuje porazka bialych niz wygrana Barcy :)
0
To ja zmieniłem komentarz z polskiego na angielski w fifie20 bo wkurzało mnie "antycypował" a tu nadal to samo :) ale czas zmienić i oglądanie LM na angielski :)
0
Krótka zabawa.
4 zawodników (bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik)
Możecie delikatnie modyfikować.
Buffon (+gra nogami MATS)
Maldini (+wola walki Puyola)
Iniesta
Messi (+prawa noga Ronaldinho)
0
@szczota21 Barca i Remis Chelsea z Bayernem. @chavez
0
@FC1899Barca ja dałem Chelsea remis i Barcelona ze wygra.
0
@SuperVegeta jedynie to zatrzymywać czas do Varu bo tam nieraz jest 5 minut + zmiany i doliczają 3-4minuty. A granie na czas to normalność.
0
@Colon "no i w piz... i wylądował"
"gazu kiler spier...."
0
@chavez oo i to jest świetny pomysł :) bynajmniej Ronaldo by sobie nabił statystyki :D i znów by mogli mówić że jest faworytem do ZP
0
@Hiacynk wszystko jest fair. CSKA Moskwa to zespół który nabił dużo pkt w rankingu. Grali zawsze w fazie grupowej i rywale zwłaszcza gdy mieli lecieć do mroźnej stolicy to gubili punkty.
Francuska podobnie OL. Lyon, Monaco no i PSG zapracowali na to.
A w zamian tych zespołów to kto miałby to dostać? Angielska? Hiszpańska? Pół ligi ma grać w LM? 4 zespoły wystarcza.