1

Gdyby Fifa/UEFA szanowały piłkę nożną to mogli by bez problemu rozwiązać sytuację.
Ten wirus potrwa jeszcze długi czas, nie wróci to tak szybko jakby wszyscy chcieli.
Rozgrywki zawiesić nawet do następnego roku. Wcześniej np wrzesień/październik rozegrać ME i Copa America. Wrócić w grudniu/styczniu do rozgrywek i dokończyć sezon.
Okno transferowe trwało by do rozpoczęcia turnieju ME, a zawodnikom kończącym się kontrakt pozwolić odejść a przedłużenie okna transferowego zapewnić klubom wypełnienie tej luki.
Jednak dopóki biznes nie zejdzie na drugi plan to piłka nożna stanie się walką klubów z federacjami i zawodnikami o pieniądze.

1

@Witekk10 @Hiacynk wiecie co jest najlepsze w tym pisaniu tekstów z miodowych lat??
To że jak czytam te cytowane przez was teksty to słyszę głos norka i Krawczyka a co więcej nawet widzę gestykulacje :) to normalne? Bo nie chce wyjść na świra...

0

@Explode raczej więzienia będą przepełniony bo ludzie nie będą mieli jak zapłacić :)

3

@klemens100 ciemny naród kupi wszystko. Począwszy od 500+ za które dopłacają 600+, 2mld na telewizję zamiast na służbę zdrowia, która jak się teraz okazuje jest odziwo potrzebna nawet tym świniom z wiejskiej oraz statystyki zachorować i zgonów które są tak obsurdalne jak przemówienia ojca Rydzyka. @ściah a ja widzę dopiero pierwszy raz i dla mnie to ciekawa informacja.

0

Mozna gdzieś sprawdzić z jakich miejscowości są ofiary wirusa?

0

@contowsky współczucia kolego....

0

@noxy ja mam Golda. Mogę go jakoś dodać do mojego konta byśmy mogli grać?

0

Czy mogę dodać znajomego który nie ma konta Gold na xboxa byśmy mogli grać razem online??

1

@victor jedyne co Valdes mial wartosciowego w swojej karierze to stroj bramkarski.

1

@Chwytliwy nikt sie nie urodzil wtedy co ja??

0

@kuz źle się wyraziłem Niech sobie zagra vs computer.

0

Moim zdaniem powinni Chociaż symualcje puścić...

1

10 - 5pkt
19- 3pkt
21- 1pkt

1

@ACRAB95 było w 1 półfinale

0

Proponuję tym co wpadli na takie rozwiązanie bieganie co 3 dni po 90minut a jeśli nie pozwala im na to stan zdrowia to zamknąć ich w pokoju z 11 gejami co 3 dni przez 90 minut aż zakończą się rozgrywki w la liga.

0

@AllBundy Jańczyk

0

@tobiasson92 tak to niestety u nas wyglada... Wszyscy "pracujacy" przy ulicy wiejskiej ida tam by wypchac sobie kieszenie. Nikt nie mysli o obywatelach. W normalnym cywilizowanym kraju czlowiek moze godnie zyc, u nas niestety nie. Nie interesuje mnie kro rzadzi czy PiS , PO czy ktos inny. Kazdy obywatel chcialby zyc normalnie, przy zarobkach jakie mamy cena za paliwo powinna byc 1.20zl za litr, chleb 1zl, maslo 1,50zl itp nie potrzeba nam wtedy zadnych 500+ czy innych smiesznych dodatkow za ktore musimy doplacic. Wystarczy nam zarabiac 1500zl ale ceny powinny byc adelwatne do zarobkow. Tak jest w kazdym normalnym cywilizowanym kraju. Polsce niestety baaaaardzo daleko do tego.

0

Jak moze zagrac jak nie jest zarejestrowany??

0

@Avada Kedavra dokladnie!!! Iker to klasa swiatowa a my mielismy goscia z dziurawymi rekawicami. Ta walka z wychowankiem na bramce doprowadzala mnie do szalu bo co strzal to balem sie co zrobi Valdes. A wlasciwie kto sie wylamal pierwszy z tej zasady? Wydaje mi sie ze Real albo oba zespoly zmienily bramkarzy?

1

@Avada Kedavra nie chciałem pisać o Valdesie bo ostatnio polecial na mnie hejt jak napisałem że gdybyśmy mieli lepszego bramkarza niż Valdes to mielibyśmy więcej pucharów to parę osób było bardzo niezadowolonych :)

1

Droga redakcjo, skoro bawimy się w najpiekniejsze bramki to może po zakończeniu zabawy pójdziemy o krok dalej i zagłosujemy na najlepszą paradę oraz na największego babola??

0

@DLFCB to jest 1 półfinał. Może będzie w drugiej. Mam nadzieję też na bramkę Messiego z wolnego i karny rozegrnany.

0

Nr 9 - 5
Nr 7 - 3
Nr 16 - 1

0

@Messiah10 bierz koleżanke z pracy i jazda :)

0

@NaFazieHitman już dawno jest trener zmieniony.

0

@socha no chce właśnie wrócić do domu...

1

Drodzy Cules... Francją zamknęła granice, jednak na stronie z promamy i Eurotunelem wszystko działa i ruch się odbywa. Z UK do Francji trzeba napisać jakieś papiery (po francusku) jednak ja chce się dostać do UK. Dzwonię do ambasady we Francji, do UK, do Belgii ale nie można się dodzwonić. Nie chcę jechać żeby później się okazało że nie wpuszcza mnie i z powrotem do polski będę musiał wracać. Gdzie jeszcze mogę dzwonic żeby się dowiedzieć czy mogę wrócić do UK i czy Francją mnie wpuści.???

0

@AmigoBlancos var po samoboju? To co tam bylo??

0

@Danny Gaucho Kazdy na swoj sposob byl wyjatkowy. Moim zdaniem nie mozna tego ocenic jednoznacznie.

1

@AmigoBlancos SAMOBOJ Varana juz 2:1 dla City. Po meczu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?