0

@Piotr89Sand wole wierzyc jemu niz tym pajacom z TV i rzadzacym

1

@Hiacynk dla mnie Milowicz to nie aktor. Taka popierdułka ale film jest mega :)

0

Wiem że Niemcy zamknęli kilka granic. Macie może jakieś strony z aktualnymi statystykami? Interesuje mnie to jak sytuacja wygląda w Niemczech, Holandii (Niderlandy), Belgia, Francja, UK. Chcę wrócić do UK ale boję się że w czasie mojej podróży zamkną mi któraś z granic i utknę w jakimś kraju... Ma ktoś jakieś strony czy ta tendecja rośnie, spada i mniej więcej jakie są plany rządzących w sprawie zamykania granic??

1

@fenix1983 to nie Fifa ze takei rewolucję będą robić. Sprzedaz Suareza jest bez sensu. On mimo wieku gwarantuje bramki a nowy grwcz może się nie wpasować. Taka liczba zawodników w ataku ze połowa by zaraz odeszła bo nie chcieli by siedzieć na ławce.

0

@BarcaInfo sory ze to tak glupio zabrzmi ale ahhh te dziury... :)

0

@barcelonaLM a skad wiesz jaka naprawde jest liczba zarazonych i smiertelnych??

0

@Witekk10 za malo tych zawodnikow

0

@Veb1233 @Allbi a jakbym dodal znajomego?

0

Czy w fife20 na xboxa zeby zagrac online to trzeba wykupic dostep? Czy mozna grac za darmo?

0

Ktos dodawal link do youtuba z altualmymi statystykami z koronawirusem. Podrzuci ktos?

0

@CuttingHead tak malo czasu mialem na powrot. Akurat za tydzien mialem wracac. A tu i tak jaka sytuacja jest to wiedza Ci co siedza w bunkrze z kotem. A reszte plepsu ma w du***. A te informacje co podaja w mediach to owszem prawda ale te dane sa sprzed co najmniej 2 tyg a gadaja ze to stan na teraz.

0

@abram3k to jest chore :/ byc uwieziony w kraju i nie moc powrocic do swojego domu.

0

Granice zamykaja a co z osobami ktore mieszkaja np w UK i przyjechali na urlop i chca wracac do swojego domu w UK??

0

@ShinobiQWE u mnie skarbowka , urzedy itp pozamykane

0

@NeroTFP byla by wojna na la Rambli.
Tak jak jest teraz tylko zamiast bialych to by byli czarni i czerwoni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gral lub gra ktos w let's hunt?

0

@Avada Kedavra no @dv7wisnia właśnie o to chodzi xD

0

@DawidekFCB Do tego doszło że skoro zwykły człowiek który pracuje to zarabia 2000-3000 zł miesięcznie to on za pierdnięcie ma więcej.
Piłka nożna to biznes. Nikt się nie przejmuje zdrowiem tylko w tej chwili liczą straty (kluby, zarząd, Fifa, uefa itd)

1

W tej kafejce to nie mają naprawdę o czym gadać..
"Dzisiaj spotkałem się z komentarzem, że przy zawieszeniu LM puchar zdobywa drużyna, która nie doznała porażki w tej edycji. Jest to bodajże Barca, Bayern i City.
Drugim warunkiem jest wyższy współczynnik uefa, czyli puchar trafiłby do Barcy. Ktoś potwierdzi? Bo źródło było słabe, ale wydaje mi się to niestety prawdopodobne."

0

@Katalonbar tak. Każda gra zespołową ma swoją taktykę i wizję gry.

0

@Kwiatek67 cena xD

1

Komentarz usunięty

0

@NorbiTBOB gdyby Dembele strzelił to byśmy przeszli Liverpool

0

@Chakalaka powiedzą w TVPis że to oni przeznaczyli a że Unia nic nie dała.

1

@DonAndresFCB żyjesz w niecywilizowanym kraju z niecywilizowanymi ludźmi.

3

@Piotr89Sand nikt nie wywoził. Te leki są dla Vipow czyli kaczorów co siedzą w bunkrach.

0

Piszą że Inter chce 150mln za Martineza a czy on nie ma klauzuli 111mln?

1

@Cariones rodzina patologiczna z tradycjami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?