kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maniek9444 Ja na miejscu takiego zawodnika (nie śledze polskiej ligi a tym bardziej niższych) zaskarżył bym klub, osobno tego bandyto-kibica, rozwiązałbym umowę i starał się o odszkodowanie. Wtedy poszedłbym do innego klubu w którym są w miarę "normalni" kibice o ile takich można spotkać na polskich boiskach.
0
@KapiFCB masz błąd w słowie przyhamował.
1
@HERORICH2 @Coutinho007 Atleti ma swojego Felixa my mamy Griezmanna. Myślę że sezon mieli podobny, tak samo jak i kwota była podobna. Według mnie przepłacone oba transfery, jednak to dopiero 1 sezon.
1
@MateuszQ
0
@arraco Tak ja ale jeśli miałby przyjść za darmo.
0
@DaPi to jest Lech a nie Jarek.
2
@XBlairrX @SeeleyBooth @Encore @Corss miejmy nadzieję że przejdziemy Napoli a wtedy sprawdzimy kto jest lepszy MATS czy Neuer.
1
@SonBarcaGoku Jeśli Cie odbyt nie boli to moralniaka możesz sobie odpuścić :)
0
@njuerr ale z czasów gry w Sportingu/początek Manchesteru? Czy już po lekkich korektach wyglądu?
0
@DonMatteo901 1@DonMatteo901 Kto będzie oglądał w TV mecze 2 ligi? Może osoby z tych miast, jaka telewizja taki sport.
Nie dziwię się że Polsat nie będzie żadnych transmisji puszczać(nawet jeśli to 1 liga) bo 30sekundowa reklama ma więcej zysku niż studio przed, 90minut meczu/multiligi, i studio po.
1
@mikiiki Mandy? Varane? Może jeszcze Zidane na SP/SPO?
0
@LuisSalvano w czasach szkolno-osiedlowym to byłem zaliczany do grona psycholi, zmieniłem się dla mojej aktualnej partnerki, poza tym mam syna więc już wypada się trochę uspokoić. Nadal jestem impulsywny jednak potrafię zapanować :) A w konflikty często wpadam ponieważ mam swoje zdanie i mówię jak uważam a zazwyczaj ludzie nie lubią gdy mówi się o nich prawdę :)
Podsumowując ja uważam że to moje zalety a dla innych to wady :)
0
@LuisSalvanokielon
K-Konfliktowy
I-Inteligentny
E-Energiczny
L-Lubieżny (z przymrużeniem oka)
O-Obiektywny
N-Nerwowy
0
@tristan87 a jak go przestawią?
Były bokser?
Zawodnik MMA?
Celebryta?
Być może połącza to wszystko.
1
@Kapitan hawk typy może nie ale Cracovia musisz! :)
0
@BarcaInfo 300M euro? Neymar parę lat temu 222M, kto wogole wymyślą takie klauzule? Real jakoś potrafi wycenić piłkarzy na 500M jak i więcej, wtedy mają pewność że nikt ich nie podkupi.
0
@Krzywy95 też mnie dziwi skoro mieli 1 miejsce (chyba że tak liga zatwierdziła baraże nawet z liderem) a druga sprawa to dlaczego oni grają dalej skoro przegrali po karnych z Logrones (źródło Livescore)?
4
@MrShakira Puig może by się przydał ale Fati? On z nimi nie grał. uważam że nie powinni grać. Mimo wszystko wierzę że awansujemy :)
0
@Kajtek77 nie zmienia to faktu że kupował bravo sport i czerpał stamtąd wiedzę :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 zgadzam się że wszystko co podajesz nie wejdzie bo to są tak jak wspomniałeś ciekawostki a takich ciekawostek jest nie tak jak podajesz 5-6 tylko z 500-600 :) odpowiedziałeś na moje pytanie tak jak chciałem w 100% dzięki! :)
0
@Kamilos84 Chłopaki w wieku 20 lat walczą o awans, a stanowski w wieku 20 lat kupował bravo sport. Taka mała różnica :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 czy mógłbyś napisać procentowo lub poprostu statystycznie ile kuponów weszło z tego wszystkiego co podajesz? I ile kuponów masz po 1 błędzie?
2
@Encore Syn (3tygodnia) źle się czuję. Być może to alergia, tak czy inaczej czuwam przy nim jak i tutaj.
0
@Encore melduje się!
0
@mr_robot oj sorki, chyba o duzo o jedno piwko.Tak czy inaczej gratulacje dla mlodzikow i trzymamy kciuki za final, a nastepnie kolejne emocje, miejmy nadzieje ze Napoli 3:2, Bayern po karnych, półfinal :D i final.
1
czyli w niedziele wielki final. Czyżby seniorzy mieli taką samą drogę? z Napoli 3:2, z Bayernem po karnych i wielki final z...?
Czy wszystko zależy od Barcy B? :D
0
@BarcaInfo też można prosić?
1
@kielon93
1
Sergi Roberto strzelając gola na 6:1 z PSG :)
5
@DonMatteo901 @Kwiatek67 Boniek i Hajto to ta sama "liga wspaniałych"