0

Są pogłoski, że UEFA będzie chciała pomału wpuszczać kibiców na stadiony, jak myślicie czy teraz podczas meczu gdy kibic wbiegnie na boisko to czy będzie on dodatkowo karany za możliwość narażenia zawodnika covidem?

0

@ksobi bo są szybcy i mają dużo miejsca

4

Ostatni raz mecz polskiej drużyny oglądałem jakieś 7 lat temu, po jakiś 20-30 minutach zasnąłem, gdy się obudziłem to zerwałem się z łóżka i zacząłem się ubierać, nagle dziewczyna się mnie pyta "gdzie się ubierasz? " Ja mówię do roboty bo chyba zaspałem, a ona do mnie przecież jest dopiero 18 a Ty masz na 6 rano. Jak widać po tym co piszecie to polska piłka trzyma ten sam poziom czyli nadaje się tylko do usypiania.

1

Nigdy nie wyobrażałem sobie Barcelony bez Messiego, gdy pojawiały się plotki o Interze czy to City że szejkowie chcą zapłacić nawet 400mln za transfer to pojawiał mi się uśmiech na twarzy bo wiedziałem że żadna kwota nie jest w stanie przekonać Argentyńczyka, ponieważ Barca to coś więcej niż klub, a miłość Leo do Barcy jest bezgraniczna.
Teraz chciałabym żeby Messi odszedł, nie dlatego że jest stary, zarabia za dużo i gra coraz gorzej (tak uważają niektórzy "kibice") moim zdaniem to jest najlepszy zawodnik na świecie i powinien końcówkę swojej kariery spędzić w zespole, który walczy o trofea, ma zawodników którzy potrafią gryźć trawę i którzy mają serce do walki. Dlatego chciałbym żeby Messi odszedł do City i zamknął usta tym którzy uważają, że Messi nie poradziłbym sobie w innym klubie.
Moje serce nadal należy do Barcy i Messiego jednak Leo powinien godnie kończyć karierę, a nie być wrzucony do szamba które zrobił Bartomeo i być może celowo niszczy mu ostatnie lata kariery.

1

@thcmenel420 nie ma to znaczenia. W kontrakcie można praktycznie wszystko wpisać.

1

@Coutinho007 bo nasz zarząd nie potrafi w kontrakcie dodać adnotację o braku możliwości grania przeciwko byłemu klubowi.

0

@Gaucho 40mln to w dzisiejszych czasach grosze.

0

@Mesi12 będą progi zwalniające? :D

0

@Gaucho 40mln a został sprzedany za 42, no faktycznie przepłacili :/

0

@Gaucho masz coś do Paulinho? Gość przyszedł za grosze a był jednym z najlepszych zawodników.

0

@kempnou Przy odrobinie szczęścia i przy lepszej skuteczności kolegów mogło być 3:1 a Messi miałby gola i asystę, mecz mógłby potoczyć się inaczej, Bayern pewnie by to odrobił ale nie skończyło by się klęska, a być może nawet udałoby się awansować.
To był kluczowy moment moim zdaniem, Messiego mi szkoda chociaż wiem co masz na myśli. Czasem też się denerwowałem na Messiego za brak pressingu czy to wczoraj czy w meczach ligowych,ale każdy wie że Messi może stać przez 85 minuta później zrobi 2 rajdy strzeli 2 bramki a na deser dorzucić asystę.
Barca nie potrafi wykorzystać ostatnich lat Messiego a wina leży głównie w zarządzie.

0

@Jonyx Bo trener nie ma jaj. Wynik 4:1 do połowy i wiadomo że z posada się pożegna więc gdyby miał trochę więcej szacunku do samego siebie to nie pozwoliłby na to żeby to zawodnicy decydowali za niego.

15

Coutinho to nasz zawodnik więc skoro strzelił 2 bramki i miał asystę to jest remis 5:5 :D

0

@kempnou a Messiego Ci nie szkoda?

0

To co od 45 minuty Rakitic? :)

0

@Coutinho007 może zaskoczy Setien Bayern i zagra od 1 minuty?
To nie byłby głupi pomysł, lepiej go zmienić po 30 minutach jak dostanę kontuzje (pfu oby nie) niż miałby wejść gdzieś na 15 minut i przy złej rozgrzewce zejść z kontuzja a wtedy być może już nie będzie zmian i będziemy grac w 10.

0

@FafitFCB Forma jest tylko że na fifie xD
Jeśli chłop dostanie jeszcze jedna taka długą kontuzje to ja już nie wiem czy to wina zawodnika czy lekarzy, bo od pewnego czasu za dużo kontuzji u nas jest (poza tym de Jong coś skarżył się delikatnie na pracę lekarzy) a Dembele jak jest zdrowy to klasa światowa.

0

@draxidox Przyjdzie Neymar kopnie trzy razy piłkę, kontuzja i cyk 4 miesiące z bani, na odchodnego pokłóci się z Semedo i urodziny siostry.

6

@Szymix654 Biedronka zamknięta czy dostała okres? :D

0

@Zoker Też by przegrali bo Lipsk miałby wtedy Wernera.

1

@Bagsik88 bo na tym etapie nie ma słabych zespołów :D

2

W tym roku liga mistrzów zmieniła zasady, jeden mecz daje szansę dla słabszego rywala, być może do półfinału trafią Lipsk, Atalanta, Lyon, Barca. Było by ciekawie, czego sobie i Wam również życzę :D

1

@Bykunn dobrze ze przeczytałem komentarze bo miałem napisać to samo co Ty :)

0

@Cvzx a kto oprócz Messiego może strzelić bramkę? Patrzyłem na statystyki i w Bayernie ta dwójka głównie strzela tak jak u nas Messi i Suarez

1

Patrzyłem dziś na statystyki Bayernu, to oprócz Lewego tylko Gnabry ma powyżej 10 bramek (bodajże 12), Miller za to dużo asytuje (statystyka tylko z bundesligi)
Wydaje mi się że mecz rozstrzygnie się pomiędzy Lewy,Gnabry-Messi, Suarez i ta dwójka która zagra lepiej poprowadzi swój zespół do awansu.

0

@kris81 a dlaczego 2 razy Chelsea?

0

@itmustbejoke napewno, kasa z biletów musi się zgadzać a druga sprawa kibice i tak wyjdą na miasto czy do barów.

0

Jeśli zagramy w następnej rundzie to może zgłosić go na mecz z Bayernem :D?
A tak na poważnie to im szybciej tym lepiej, aklimatyzacja jest ważna.

1

@PaulFCB Messi spokojny (może hat-trick? ) , MATS skoncentrowany(na zero z tyłu) , Suarez z agresja (to chyba efekt cieszynki Mertensa), Fati radosny (wie że coś strzeli), a Alba wystraszony (jak z Liverpoolem)

Super tapetka. :)

0

@patrykzmc2000 a ok, myślałem, że poprostu nie pamiętasz lub nie wiesz dokładnie jak to było z Pique :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?