kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xVENUMx piwo! :)
1
Wolfsburg - Werder, bramka za bramka. Już 3:2 a mamy 36 min.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO czyli niedzielny kibic :)
0
@DaPi 56h. (12 znaków)
0
Wuja w drugiej połowie Grosik i Błaszczykowski xD
0
@WiernyKibic111 wydaje mi się że Konrad będzie miał duży problem żeby załatać dziurę po Fatim w przypadku gdy dostanę minuty. Będzie on porównywany do Ansu i każdy mecz bez bramki lub asyst będzie budować dodatkowe napięcie u tego chłopaka (chyba że jest mocny psychicznie)
1
Griezmann wkoncu nie będzie dublować się z Messim. Teraz jest jego szansa.
0
@kuz Bartomeu zniszczył ten klub jak i zawodników, więc jeśli Twój pracodawca gardzi Tobą i Twoja pracą to dlaczego masz godzić się na obniżenie pensji skoro nie wiesz czy za chwilę nie będzie chciał się Ciebie pozbyć.
Teraz jest inna sytuacja, zawodnicy będą walczyć o klub i dlatego zgodzą się na obniżenie pensji.
0
@Hawajczyk słynna tiki taka w wykonaniu Barcy się skończyła więc logiczne że kluby i trenerzy zmieniają taktyka. Skoro Liverpool, czy Bayern wygrali LM i zdobyli mistrzostwa kraju głównej silnymi fizycznie i ciężko pracującymi zawodnikami to oznacza, że jest to złoty środek.
Druga sprawa wydaje mi się że nie ma aktualnie takich talentów jak Iniesta, Xavi, Pirlo itd na których można by opierać swoją grę.
1
@DamianPSV zgadzam się. Jednak przy dobrym wyniku powinien zejść z boiska w 60-70 minucie. @buddy zamiast busiego w obronie lepiej powołać kogoś z rezerw.
1
@Wossi61FCB też jestem ciekawy jak w tym roku grypa będzie postępować.
0
Barcelona vs real 1:3
1
Co się stało z liga typerów?
0
Pomału kończy się serial Świat według kiepskich, najpierw starsze osoby odeszły czyli babka kiepska, borysek, Edzio listonosz, ostatnio malinowska, teraz boczek. Pazdzioch, już też wygląda i czuję się fatalnej. Szkoda bo ekipa była fajna no ale tak musi być.
0
@DonMatteo901 w tej chwili idę na kolegium!
0
@Jacu327 Fatiego za Haalanda.
7
@Jonyx zacząłem to oglądać jako dzieciak i nie zgodzę się z Tobą że śmieszy cały czas tak samo, to śmieszy bardziej zwłaszcza jako dorosły :)
1
"García Pimienta po zakończeniu pojedynku ocenił, że młody zawodnik jest twardy, odważny i utalentowany, ale zaznaczył też, że ma dopiero 16 lat i nie można obarczać go zbyt dużą odpowiedzialnością."
Na przykładzie Fatiego widać że wiek nieraz nie ma większego znaczenia, wiadomo to zależy od zawodnika i od tego czy ma poukładane w głowie.
Bardzo dobrze że mamy utalentowana młodzież!
0
@MESSIah16mbappe owszem może wejść na ich poziom. Jednak co do Haalanda to wydaje mi się że będzie średniak.
0
@Danny Gaucho Skoro to france football to Zidane napewno.
1
@DonAndresFCB hiszpański sędzia :) komentarz zbędny.
0
@itmustbejoke Zawsze kibicuje Nadalowi, nie ma to dla mnie znaczenia komu kibicuje. Tak samo lubię i szanuje Casillasa mimo że to legenda realu.
2
@zadafcb jest i Walduś Kiepski :D
1
@Piorun TVN. ........
0
@wroclawianin89 bo Ramos wiedział że to ostatnia szansa by zatrzymać puchar w Madrycie :D
1
Matheus Fernandes, kibice nawet nie wiedzą kto to jest, a to napewno świetny zawodnik, zaraz za Messim najlepszy zawodnik na świecie skoro kosztował więcej niż Suarez, Rakitic, Vidal i Rafinha razem wzięci. Chłopak ma dopiero 22 lata to nasza przyszłość :D
1
@budel17 dzięki mistrzu :)
0
Gdzie można zobaczyć Świątek? Jakiś kanał transmituje?
3
@dorkizos on, ona i dzieciaki.