kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czasem tak jest że slabszy zespół wygrywa.
24
@Kredon im szybciej to zakończysz tym lepiej.
1
@mint skoro grał w 2 lidze to nie miał czasu na naukę, football w polskiej lidze pochłania dużo czasu, dwa treningi w tygodniu, jeden mecz, dodatkowo liga mistrzów, liga Europy, la liga ale to już przed telewizorem więc czasu na naukę brak :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Celta vs Barca 1:3
2
@mikael nie ma co obwiniać go, na Anfield mieliśmy oazje, bodajże Alba i Messi strzał prawa noga. Gdy by to wpadło byłby awans.
2
@Redakcja będzie liga typerów?
0
@cinero1996 przyłączam się do pytania tylko że potrzebuję korzystać z przeglądarki czy to chrom, Firefox itp nie ma to znaczenia byle bym mógł korzystać z przeglądarek bo podłączanie na hdmi z laptopa czy innych urządzeń to nie ma sensu czy jest taka możliwość?
6
@LucaBrasi inteligentny człowiek zauważy ze Polska to kraj katolickich popaprańców i ignorantów siedzących w rządzie dla których liczy się tylko władza i kasa.
Dlatego głównym problemem jest LGBT ponieważ zasłaniają tym prawdziwe problemy, a wiedzą że dla elektoratu i państwa kościelnego to świetna wiadomość, że walczą z "odmieńcami" bo jak w piśmie jest napisane "kochaj bliźniego swego jak siebie samego".
0
@pt9 @IronSanHybrid spokojnie, jeśli powstanie więcej kanałów tego typu (z czego się cieszę) to niestety ale będzie to płatne i to nie wiem czy nie więcej jak TV
0
@DaPi morderca zwierząt!! :D
3
@Junngeas Courtois przed strzałem Messiego przekroczył linie bramkowa więc karny powtórzony. W drugim karnym Messi się nie myli i zdobywamy puchar :D
0
Jeśli Lautaro chcesz do nasz przejść a Inter nie jest skłonny do opuszczenia ceny to trzeba poczekać aż skończy się kontrakt i przyjdzie za darmo.
1
@Coutinho007 normalnie. 3 karne czyli hat-trick Ramosa i czerwona dla Lewego za to że Ramos uderzył głową w łokieć Lewego :D
2
Za chwilę będzie 17.09 a więc moję urodziny. Niestety jutro i w piątek do pracy i jak tu żyć?? :D
0
@cchesterr43 @tadzik447 przy jego ruchliwości to prędzej TV/laptop/telefon , znajdzie się na ścianie (w zależności na czym będę oglądał) i nie wykluczone że z dźwiękiem pękającego ekranu będzie można usłyszeć słynne "kur..."
15
Messi strzela a mój 11 tygodniowy syn w tym samym momencie "oooooo" :D
0
@neymarjr_143 ja zaspany i myślałem że to Neymar :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Do roboty, do roboty,
ruszaj dupe królu złoty,
chcesz mieć ville
z basenikiem
zostań dziś pracoholikiem...
1
@Snajper10 Rafinha, Pedri, Alena, Coutinho, Trincao, Pjanic i jest Dembele. Kilku nowych kilka wrocilo wiec nie jest jak napisales.
0
@SiSenior już dawno zauważyłem. Najlepszy przykład to masło... Kiedyś 250g teraz 200g. A gdy próbowałem mojej babce wytłumaczyć że to co robi rząd to czyste złodziejstwo to strzeliła focha bo przecież dostała parę groszy więcej do emerytury ale ze cena prądu, gazu, itp poszła w górę a produkty zmieniają swoją gramaturę i kosztuje niby tyle samo to już ludzie nie myślą.
0
@Fake69 40@Fake69
40 baniek za 21goli i 12 asyst w bodajże 36 meczach,gdzie w tamtym sezonie graliśmy totalna klapę to jeśli dla Cb dużo to popatrz na Griezmanna czy Coutinho. Może kolejny transfer? Do 3 razy sztuka?
Owszem Suarez to już nie ten co kiedyś i gra w kratkę jednak to gwarancja goli. Rakiticia już nie ma, dodatkowo powinien odejść Busi i Vidal bo zawodników w środku pola mamy a niestety klasowej 9 już nie. To powinien być ostatni rok Suareza w Barcy jednak kupować jakiegoś Martineza czy kogoś innego to kolejna gra w rosyjska ruletkę.
0
@bartekvisca niech zaczyna gierki. Messi szczęśliwy to gwarancja wielu goli i asyst, a Suarez na zmiennika jak najbardziej.
0
@Ghotti powtórka z rozrywki? Trener chce zawodnika a zarząd kupuje innego...
0
@Grubson06 dokładnie tylko pytanie kto na 9?
2
@kakusus Widzę że wiesz co mu siedzi w głowie i co chce osiągnąć. Przeczytaj jeszcze raz ten artykuł...
Raz jest napisane że chyba zostaje, raz że nie wie, innym razem ze odchodzi,a jeszcze gdzieś indziej że sprawa trafia do sądu.
Messi nie bierze udziału w przepychankach prasowych, jeśli coś zadecyduje to wtedy się wypowie, a 99% informacji które można teraz czytać to fake newsy. Mamy takie czasy że nie ważne co jest prawdą liczy się to żeby było jak najwięcej wyświetleń bo kasa musi się zgadzać.
Druga sprawa zarząd pozwala odchodzić piłkarzom za 1.5mln a kupuje za ponad 100, projekt sportowy to jest tylko z nazwy a zarząd nie szanuje piłkarzy. Więc dlaczego Messi ma ratować klub na boisku i poza nim schodząc z pensji gdzie klub sam się na to godzi bo ma takich wspaniałych pracowników?
Skończyło się robienie z piłkarzy idiotow.
0
Chce kupić a dokładniej zamówić koszulkę Barcy z własnym nadrukiem. Jaką stronę polecacie?
1
Afera z Messim trwa,a skończy się to tak..
Messi zostaje, Bartek w Marcu odchodzi. Nowy prezydent zatrudnia trenera (Xavi), Messi przedłuża kontrakt.
1
@FC1899Barca owszem Lewy zbliżył się zdecydowanie do czołówki najlepszych jednak ta statystyka to zasługa także Messiego i Ronaldo którzy z roku na rok strzelają mniej niż to do czego nas przyzwyczaili a Lewy odwrotnie, strzela coraz więcej.