kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Dlaczego mają utrzymywać dystans? Przecież Barca to nie jest potęga w tej chwili żeby się ich bać. A na obecną chwilę klub jest jak kabaret więc najlepiej być jak najbliżej.
1
@Mroziu a ile miałeś lat? Czy oprócz pilki to miałeś już rodzinę? Dzieci?
1
@matirix20 owszem zgadzam się. Trener tak zadecydował to muszą się stosować. Tylko co to ma na celu przyczenie szybciej "do pracy". Chcę relacje zbudować? To można pójść do restauracji na kolację.
16
@BarcaInfo Dla mnie to trochę dziwne stawiać się godzinę przed treningiem.
Co mają robić przez ten cały czas? Przebierać się godzinę? Pogadać sobie? 30 minut to już max ale godzina to dla mnie przesada.
0
@BarcaInfo a może by tak Ibre za Suareza? :D
0
@Statistics Jak tam Bale?
0
@Jaca27 zjadłby człowiek coś... Eh a w lodówce pusto..
1
@Bykunn @tadzik447 Jakis czas temu przyjechałem do matki w odwiedziny i zobaczyłem że jest list w którym zbierają pieniądze na chore dziecko. Pytałem matki czy jest pewna że to nie oszuści, ona mówi twardo że nie. Wchodzę na internet sprawdzam a taka firma czy to fundacja nie istnieje.
Na fb co chwilę wyskakują ogłoszenia z prośbą o pomoc. Szczerze? Omijam i nie czytam. Większość to oszuści, a człowiek chciałby pomóc ale to nigdy nie wiadomo.
Najlepiej się zarabia na biednych i ludzkim cierpieniu niestety to się sprawdza.
0
@damian.09 @damian.09
2osoby
45
Szkoda ze Rakuten nie nagrywa Matchday 2.
Byłoby co oglądać :D
0
@clyde zupka chińska xD
1
Moim zdaniem Messi zostanie w Barcelonie ponieważ klub go nie sprzeda a klauzula wygasła. Nawet gdy pójdą do sądu to sprawa nie skończy się tak szybko. Okno transferowe się zamknie, a sytuacja nadal nie będzie wyjaśniona.
Bartomeu nie poda się do dymisji chyba że kibice go do tego zmusza chociaż patrząc na to jakim jest skurw... to obawiam się że zostanie do Marca.
Odbędą się wybory, a Messi z końcem sezony chyba odejdzie bo wątpię że nowy prezydent czy nawet nowy trener go zatrzymają (chyba że przyjdzie Xavi).
To będzie ostatni sezon Messiego w Barcelonie, a Bartomeu na sam koniec dopnie swego i pozbędzie się Argentyńczyka z klubu to będzie gwóźdź do trumny dla klubu.
43
Czyli to było tak.
LM: Sprowadzicie Neymara?
RK:Nie.
I to by było na tyle.
74
OFICJALNIE!!
Legia awansowała do III rundy Ligi Europy.
Gratulacje :D
0
Nie rozegrał ostatniego meczu w barwach Barcy bo przed nim mecz legend i znów zagra z Ronaldinho w jednym składzie.
0
Prawie 4 tys użytkowników na stronie!
1
@Pablit nie opuszcza tonącego statku bo to on robi w niej dziurę. Messi latał dziurę czym się da, strzelał gole i asystował a Bartek w tym momencie podcinał mu skrzydła.
0
W taki sposób jak Bartomeu niszczy Barcelonę, tak samo Kaczyński robi z polską.
0
@Danny Gaucho Jak to nie? Uważam że większość osób była blisko albo nawet spełniła swoje największe marzenie, wygrali ligę mistrzów w fife, różnica jest taka że Neymar przegrał mecz a inny w takim przypadku klikali "zagraj ponownie".
Dla mnie Neymar pokazał tym zachowaniem że mu zależało i to tyle. Jeden płacze, drugi ma kamienna twarz, trzeci ze złości rozwala wszystko dookoła. To są wielkie emocje a Neymar uświadomił sobie ze być może to była ostatnia szansa jego w PSG na zdobycie LM.
2
@NGTRX przecież to flaga Monaco!
5
Kto jest największym zwycięzcą tegorocznej ligi mistrzów?? Lewy? Neymar? Nie!
Oczywiście że kristiano, jego rekord nadal aktualny, gdyby nie zmienione zasady to płakałby tak samo jak Neymar. Głupi to ma zawsze szczęście :)
0
@Zbyszard Xavi + Iniesta
0
@Kubox "jego trzeba aresztować"
0
@Joe_Pesci tak samo produkty "truskawkowe", dodaje się do nich koszenile czyli wysuszone i zmielone owady.
0
@ForcaMilosz wiadomo że większość zostanie sprzedana i wypożyczona jednak jestem ciekawy co się stanie z piłkarzami ofensywnymi bo raczej Cou czy Griezmann zostaną u nas bo nikt ich nie chce (no chyba że Bartek odda ich za darmo lub wypożyczą i będą opłacać 100% wynagrodzenia). Jak myślisz kto będzie siedział na ławce z grona (Messi, Griezmann, Fati, Coutinho, Dembele, Suarez)?
0
Pod koniec sezonu ledwo można było skompletować 11 piłkarzy, mieliśmy wąska kadrę przez kontuzje i złe zarządzanie drużyna przez zarząd sprzedając i wypożyczając zawodników. Przypomina mi to trochę czasy dzieciństwa gdzie zawsze brakowało 1 lub 2 osób żeby pokopać w piłkę.
Koeman teraz ma do dyspozycji 32 piłkarzy, a dodatkowo chce jeszcze kupić kilku piłkarzy. Jestem ciekawy jaki skład będziemy mieć na nowy sezon.
Moim zdaniem ze starej gwardii powinni zostać tylko Suarez i Alba, jednak powinni obniżyć swoje pensje i ich rola to wchodzenie z ławki.
O Messim nie wspomnę bo to oczywiste że musi zostać i powalczyć o 7 złotą piłek :D
Tak na marginesie jestem ciekawy jak Koeman złoży swoją 11 gdy z przodu będzie miał Messiego, Dembele, Coutinho, Fatiego, Griezmanna.
Nawet gdy spróbuję przesunąć któregoś z piłkarzy do pomocy np.Griezmana to wtedy znowu których z pomocników.
8
@robsesh a co ma płakać i przed każdym meczem wspominać porażki w LM? Wtedy to by był obsrany nawet w meczu pucharu króla z trzecioligowcem, a co dopiero z zespołami z la liga.
Druga sprawa ma urlop to odpoczywa.
A do kompromitacji naprawdę przyłożył wielka cegiełkę grając okrągłe 0 minut.
Wiadomo jego czas w Barcelonie już minął jednak moim zdaniem normalnie się zachowuje zwłaszcza że to jego były jak i przyszły klub któremu też wiele zawdzięcza.
0
@Songo91 Kluby mogą sobie gadać a jeśli piłkarz nie chce odejść to nic nie zrobią.
0
@DonMatteo901 i to ma być fair play? Ciekawe czy gdyby podobna sytuacja przytrafiła by się jakiemuś zespołowi z Topu to czy też mielibyśmy zespół złożony z graczy la liga, serie A itp?
2
@NeroTFP Każdy zachodni kraj jest bardziej cywilizowany od polski. Owszem oni też mają czasem głupie pomysły jednak życie na zachodzie a wschodzie jest kolosalnie różne. Niby jest strefa Schengen a mimo to mam wrażenie że Polsce bliżej do Ukrainy niż do Niemiec.