4

Widzę busiego hahaha hahahaha.

0

@Encore oczywiście że tak.

0

@AmigoBlancos kolego chodzi mi o Chiese. Oglądasz mecz? Czy Ronaldo kogoś dzis podnosił? Czy sfaulował kogoś na żółta kartkę? Nie, więc oglądaj mecz i to że nazwałem kogoś dzisiejsza gwiazdeczka meczu to nie chodzi mi o Ronaldo bo dziś go nie ma na boisku.
Chiesa strzelec 2 goli. To jest dzisiejsza gwiazdeczka dla mnie.

0

Była powtórka Lini spalonego przy asyscie Ronaldo?

0

@AmigoBlancos chodzi mi o Chiese. @Granto dokladnie. Chłopak gra świetne spotkanie ale zaczyna robić z siebie gwiazdę.
Skoro dostał za kopniecie piłki po gwizdu to czy tam przy podnoszeniu rywala na siłę i pyskówka nie powinna polecieć żółta? :)

1

Czy przypadkiem nie powinien dzisiejsza gwiazdeczka z Juve wylecieć z czerwoną? W doliczonym czasie dostał żółta i powinien dostać za nie sportowe zachowanie kilkanaście minut wcześniej za podnoszenie rywala na siłę z murawy?

0

@tbas może strzela szybko 2-3 bramki i wtedy zrobi 5 zmian. Wilk syty i owca cała :) no chyba że trafi się jakiś troll to wtedy i tak mu nie dogodzi.

1

Pytanko mam do was...
Za dzieciaka grałem w różne gry, zacząłem od fify 98, nba 98, komendosa, wormsy itp. Jak byłem starszy to NHL, CS i to wszystko na kompie.
Rok temu kupiłem xboxa żeby pograć sobie w fife i wszystko jest ok oprócz tego że znudziło mi się trochę granie w jedną grę, nie gram niewadomo jak często ale chciałem pograć czasem w coś innego, mam nba bo dostałem razem z Fifa, zainstalowałem też WoT jednak nie potrafię się przyzwyczaić do sterowania i gra mi się ciężko.
Zawsze lubiłem gry sportowe, ze strzelanej tylko CS i jakieś strategiczne np komandos czy settlers, fajnie mi się gralo na klawiaturze czy myszką a na padzie mam problemy, mam pytanie do Was. Polecicie jakąś grę w której będę mógł normalnie pograć?

1

@BarcaInfo a jak wyglądała sytuacja finansowa i transferowa? Dużo nowych zawodników przyszło razem z Xavim lub sezon później?

4

@FCMichalo a oprócz obecnego sezonu ma jeszcze jakieś osiągnięcia?

2

@DaPi świetny pomysł, a może udałoby się zrobić takie małe mistrzostwa? Najpierw każde województwo wyłoniło by zwycięzcę a na koniec turniej w Warszawie? 16 drużyn po 4 w każdej grupie??

0

@Mns21 patrząc na to że Real gra coraz gorzej i nie ma jak narazie szans na zdobywanie jakichś trofeów, a Liverpool być może znów będzie czekać 20-30 lat na wygranie ligi i też grają coraz gorzej to być może będzie rozważał inne kluby.

5

@Mns21 we wtorek wymieniał skład Barcy i mówił że na lewej obronie zagra Alaba.

0

@Gwyn Możesz zmienić na Bartomeu!

11

@333tricampeones333 sprawdzony bo strzelił bramkę? Czy oglądasz jego mecze i możesz coś więcej na ten temat napisać?

0

@maroon ale jeszcze nie musisz za to płacić a za chwilę będzie podatek od wszystkiego.

11

@DonMatteo901 rząd poszukuje źródeł wpływów do skarbu państwa?
A jeszcze niedawno jak to było... ? Rząd ma pieniądze na 500+, a jak ludziom mówili że będą do tego dopłacać 600zl bo państwo nie ma żadnych pieniędzy to każdy miał to gdzieś i stawał krzyżyk na pisiorow. Ludzie są tak zacyfani że rządzący będą robić sobie co chcą. Ja tylko czekam na podatek od oddychania...

1

@Pilka_jest_okragla Jak na tyle urazów to nawet szybko udało mu się zdobyć tą 100. Miejmy nadzieję że urazy będą go omijać (te poważne) bo przy takiej częstotliwości meczy to napewno będą się pojawiać urazy oby tylko krótkie z przemęczenia.

0

@TylkoBarca7273 jakiś czas temu zwróciłem na to uwagę, całkowicie przypadkiem. Gram sobie czasem w fife20 i MATS jest u mnie już grubo po 30stce i szukałem kogoś na zastępstwo i wpadł mi Donnarumma (26l.)

Wiedziałem że jest młody ale myślałem że jest on mniej więcej w wieku MATSA. Biorąc pod uwagę to jak długo może grać bramkarz (przykład Buffon) może pobić wiele rekordów, jednak czy za tym pójdą również trofea? Milan ma szansę wkoncu zdobyć jakieś trofeum, jeśli się uda to byłaby to napewno dla niego drabinka do kariery i mógłby przejść do jednych z najlepszych drużyn na świecie i tu pojawia się pytanie, czy Milan powróci do wielkiej piłki czy jednak będzie to jeden sezon. Zobaczymy jak rozwinie się jego kariera

0

Wchodzi Dembele, to co kontuzja i kasa dla Borussi?

0

@PIWOSZ89 ok dzięki :)

0

Oglądał ktoś Atletico? Zasłużenie wygrali i czy była szansa na remis?

0

Rok temu grał normalnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

W tych czasach nie pozostało nam nic innego jak...
***** ***

5

Strajk mediów a dziś mecz Barcy na TVPis, ale wskoczy im oglądalność. Ja poszukam chyba czegoś na internecie.
***** ***

0

@DonAndrzejos miejmy nadzieję że forma u niego będzie przynajmniej taka jak na początku sezonu bo coraz więcej kontuzji i rotację muszą być.

0

Była przed chwilą reklama la ligi i komentator mówił "Coutinho" zapomniałem o nim. Wiadomo kiedy wraca? I jak myślicie będzie grzał ławę? Dla mnie aktualnie nie ma dla niego miejsca, tylko jako zmiennik.

1

Są rotację i mimo to nadal jakieś niezadowolone osoby? Wam już nie dogodzi widzę. Koeman powiedział że puchar króla jest najkrótsza drogą do zdobycia pucharu więc logiczne że daje odpocząć przed półfinałem, zwłaszcza że gramy z Sevilla. Rezerwowi dostaną szansę więc oby wykorzystali okazję i zdobyli 3 pkt.

4

@Roobo zależy czyja to by była ręka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?