0

A może by tak Suareza za Griezmanna?

0

@VeB 1899 też mnie zaskoczył ten reprezentant Czech :)

1

Czyli standardowo anglicy w środek?

1

@Boogmacher ale to zawodnik decyduje gdzie będzie grał.

0

@cchesterr43 gdzie awansują?

0

@dmcteam @rasta212 dzieki ale wytrwałem i dałem radę pooglądać :)

0

Będzie gdzieś jutro powtórka finału?

1

@Comentateiro większe

0

Dlaczego ludzie piszą że jeśli Barca nie sprzeda zawodników to Messi odejdzie? Chodzi o limity płacowe? Przecież Messi może podpisać kontrakt że będzie zarabiał np 1mln za sezon a przy wypełnienie kontraktu do końca otrzyma bonus który zrekompensuje mu to wszystko lub w innych bonusach (chyba że to też się liczy?)

0

@dmcteam Nie będę mógł oglądać bo nie jestem w Polsce.

0

Macie może skrót meczu Chorwacja vs Hiszpania?

9

@olejtm Belgia*

2

@BXOD Jacek Gmoch

0

@KrystianR była sprawdzana nie szczelność ale nic nie wyszło. A nawet jakby była taka minimalna to myślisz że cały gaz uciekł by w niecałe 2 tygodnie?

0

Wiem że jest rano i dużo ludzi nie ma o tej porze ale może ktoś miał podobny problem do mojego. 2 tygodnie temu nabiłem klimę nowym czynnikiem i wczoraj klima przestała działać, tzn leci troszeczkę zimne powietrze ale w aucie i tak jest piekarnik, a dziś to już chyba wogole nie będzie. Jadę za niedługo do gościa wyjaśnić sprawę i jak myślicie odda kasę? Czy będzie robił problemy?
Druga sprawa to dlatego tak może być? Czyżby nieszczelnosc? Przy nabijaniu nie wyskoczył żaden błąd a dodam że klima i tak nie chłodziła tak jak przy nabijaniu pierwszym razem i dodatkowo dziwny dzwięk jest podczas działania klimy.

0

@Kacper1432 akurat ten karny to nie był dobrze wykonany. Bramkarz gdyby wybral drugi róg to by w koszyczek złapał.

0

@Kamilos84 będzie okazja :)

2

@ShinobiQWE wielokrotnie się przekonaliśmy że mając gwiazdy w drużynie czy w reprezentacji nie daje to sukcesu. Musisz mieć drużynę a nie indywidualności.

Holandia nie zakwalifikowała się ostatnio na MŚ ani ME.

0

@SinMistico akurat drugi dzień pada
, a ostatnie 2-3 tygodnie to słoneczko i 25-30 stopni :)

0

Macie może video z kontuzją Fernandesa z Rosji?

2

Czy to przypadkiem nie graja nasi? Obrona jakby znajoma, stroje nawet też podobne :D

1

@Verema może nie każdy zrozumial o co chodzi? Może nie każdy zna angielski? :D

0

Wolski świetnie komentuje jednak jego głos bardziej kojarzy mi się z meczami realu. Gdy pada bramka to mam wrażenie że strzelił ktoś od białych :)

0

@Pawelec7 ładna bramka i dodatkowo błąd bramkarza.

1

@IronSanHybrid Espanyol jest chętny?

2

@AmigoBlancos też to widziałem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hanok przyłączam się do pytania

0

@ShinobiQWE w siatkówkę? :D

0

Argentyna bo ma Messiego :D

Z przymrużeniem oka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?