kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może by tak Suareza za Griezmanna?
0
@VeB 1899 też mnie zaskoczył ten reprezentant Czech :)
1
Czyli standardowo anglicy w środek?
1
@Boogmacher ale to zawodnik decyduje gdzie będzie grał.
0
@cchesterr43 gdzie awansują?
0
@dmcteam @rasta212 dzieki ale wytrwałem i dałem radę pooglądać :)
0
Będzie gdzieś jutro powtórka finału?
1
@Comentateiro większe
0
Dlaczego ludzie piszą że jeśli Barca nie sprzeda zawodników to Messi odejdzie? Chodzi o limity płacowe? Przecież Messi może podpisać kontrakt że będzie zarabiał np 1mln za sezon a przy wypełnienie kontraktu do końca otrzyma bonus który zrekompensuje mu to wszystko lub w innych bonusach (chyba że to też się liczy?)
0
@dmcteam Nie będę mógł oglądać bo nie jestem w Polsce.
0
Macie może skrót meczu Chorwacja vs Hiszpania?
9
@olejtm Belgia*
2
@BXOD Jacek Gmoch
0
@KrystianR była sprawdzana nie szczelność ale nic nie wyszło. A nawet jakby była taka minimalna to myślisz że cały gaz uciekł by w niecałe 2 tygodnie?
0
Wiem że jest rano i dużo ludzi nie ma o tej porze ale może ktoś miał podobny problem do mojego. 2 tygodnie temu nabiłem klimę nowym czynnikiem i wczoraj klima przestała działać, tzn leci troszeczkę zimne powietrze ale w aucie i tak jest piekarnik, a dziś to już chyba wogole nie będzie. Jadę za niedługo do gościa wyjaśnić sprawę i jak myślicie odda kasę? Czy będzie robił problemy?
Druga sprawa to dlatego tak może być? Czyżby nieszczelnosc? Przy nabijaniu nie wyskoczył żaden błąd a dodam że klima i tak nie chłodziła tak jak przy nabijaniu pierwszym razem i dodatkowo dziwny dzwięk jest podczas działania klimy.
0
@Kacper1432 akurat ten karny to nie był dobrze wykonany. Bramkarz gdyby wybral drugi róg to by w koszyczek złapał.
0
@Kamilos84 będzie okazja :)
2
@ShinobiQWE wielokrotnie się przekonaliśmy że mając gwiazdy w drużynie czy w reprezentacji nie daje to sukcesu. Musisz mieć drużynę a nie indywidualności.
Holandia nie zakwalifikowała się ostatnio na MŚ ani ME.
0
@SinMistico akurat drugi dzień pada
, a ostatnie 2-3 tygodnie to słoneczko i 25-30 stopni :)
0
Macie może video z kontuzją Fernandesa z Rosji?
2
Czy to przypadkiem nie graja nasi? Obrona jakby znajoma, stroje nawet też podobne :D
1
@Verema może nie każdy zrozumial o co chodzi? Może nie każdy zna angielski? :D
0
Wolski świetnie komentuje jednak jego głos bardziej kojarzy mi się z meczami realu. Gdy pada bramka to mam wrażenie że strzelił ktoś od białych :)
0
@Pawelec7 ładna bramka i dodatkowo błąd bramkarza.
1
@IronSanHybrid Espanyol jest chętny?
2
@AmigoBlancos też to widziałem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hanok przyłączam się do pytania
0
@ShinobiQWE w siatkówkę? :D
0
Argentyna bo ma Messiego :D
Z przymrużeniem oka :D