kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 a w Fifie?
A ogólnie można jakoś ciekawie pograć online (nie licząc pojedynczego meczu)?
2
Pytanie do graczy PES.
Mam zamiar kupić PESa i chciałbym pograć z bratem online ligę, np ja grałbym Barca on Realem i czy jest taka możliwość byśmy grali swoje mecze, o różnych porach i w różnych dniach, a w momencie kiedy wypadło by el clasico to ustawilibyśmy się na konkretny dzień i zagrali meczyk online, a następnie znów grali o różnych porach. Czy jest taka możliwość?
0
@Bobo25 może to wcale nie chodziło o córkę tylko o Ciebie, że oglądasz pół nagie kobiety? :D
3
Dziś mecz amatorzy vs pół amatorzy
czyli San Marino vs Polska,miejmy nadzieję że dziś wkońcu zagramy na zero z tyłu.
0
@vangoor masz rację, patrząc jednak na jego wiem mam nadzieję że kilka wrzutek zejdzie mu na pole karne na głowę któregoś z naszych zawodników.
2
Moim zdaniem Luuk de Jong przyda się nam, wiadomo nie jest to jakiś wybitny zawodnik jednak Koeman wie że tiki taka się skończyła, Depay potrafi uderzyć z dystansu, a de Jong potrafi grać głową. Skończy się w końcu granie klepka na 16 metrze i w polu karnym rywali. Nie mamy już takich zawodników jak Xavi i Iniesta ani nie potrafimy zepchac rywala pod własne pole karne i kontrolować mecz od 1 do 90 minuty z posiadaniem 75% i więcej, kadrę jaką mamy każdy wie dlatego trzeba zmienić styl i jeśli granie na rosłego napastnika oraz strzału z dystansu coś dadzą to może uda się coś wygrać w tym sezonie. Jeśli jednak będziemy wierni naszej filozofii to musimy poczekać na kolejną złota erę la masii a to może potrwać...
2
@barca87f Pique owszem nadaje się kapitana bardziej niż Busi ale patrząc aktualnie na jego kontuzje to częściej jest poza grą więc Busi i tak będzie tym pierwszym.
2
@domin1515 obyś się musiał wykosztować :D
1
@PatrychoO aguero Dembele Coutinho de Jong Fati Pedri MATS Pique Alba Busi Depay to chyba jednak nie są średniacy... Niektórzy życiowa formę mają za sobą jednak pewien poziom utrzymują i to napewno nie średniacy.
2
Ale bym zobaczył takiego Aspasa u nas.
1
Ktoś tu pisał że jak Kuman zostanie trenerem to będzie chciał zrobić sobie druga reprezentację Holandii i chyba faktycznie coś w tym jest.
0
@FC1899Barca beka będzie jak w el clasico Barca wygra 1:0 po bramce luuka de Jonga a Mbappe zostanie najgorszym zawodnikiem meczu.
0
@Criss18Barca zgadza się. Popełniał błędy, nie można go równać do Buffona, Dida, itd. Gdyby trenerem nie był Hiszpan to myślę że Dudek dalej by bronił.
1
@TheNekro94 Reina był gorszym bramkarzem niż Dudek jednak Benitez uwielbiał swojego rodaka więc Dudek musiał pogodzić się z ławką i nic nie dało wygranie LM.
1
@Gaucho Romario z reprezentacji :)
6
Umtiti "możliwe" że zejdzie z pensji a tu już każdy widzi go w pierwszej 11.
Wczoraj na trybuny a dziś lider obrony. Straszne chorągiewki tutaj są...
0
@Hasszz jak dla mnie to może zostać królem strzelców i poprowadzić Barce do mistrzostwa. Nie obraziłbym się :)
0
@MSN30 co ja Ci zrobiłem że chcesz mnie walnąć? :D
Zgadza się, dobre mięsko jako wkładeczka musi być :)
8
@FC1899Barca z całym szacunkiem ale Suarez i Benzema nie mają konkurencji, miejmy nadzieję że Memphis się do nich zbliży.
0
@Dojaar Ronaldinho.
0
@lambard zagrałby 20 meczy a po powrocie przy pierwszej lepszej okazji znowu by wyleciał na pół roku lub dłużej.
0
@marcin000019 Grzegorz Rasiak 38meczy - 8 goli.
Rasiak > Dembele
:D
0
@pres lepszego dowcipu dziś już nie przeczytam :D
1
Dużo osób pisze że woli kibicować Realowi niż PSG, bo przynajmniej nie są ponad zasadami itp. Przypomnijcie sobie tylko ile LM zdobyli biali wraz z sędziami? Zresztą to wasza sprawa komu kibicujecie. Dla mnie PSG może wykupić wszystkich zawodników których chcą, mogą wydać nawet 10 mld na transfery a i tak real będzie dla mnie drużyna której nigdy nie będę kibicował nawet jak będą grać z PSG.
Ja kibicuje Barcy i nie ważne kto w niej zostanie, kogo kupią czy sprzedadzą.
0
@koksik2700 nie zamykać klub tylko można było jeszcze z 2 sezony na Messim zarobić a dodatkowo sportowo też jeszcze dużo daje, a w tych czasach przychody są bardzo ważne.
0
Barca ma problemy z finansami? To dopiero początek. Nowych sponsorów nie będzie, jeśli kibice będą mogli wchodzić na stadion to spadnie sprzedaż biletów. koszulek , jak i karnetów, oglądalność spadnie a co za tym idzie w przyszłym sezonie będzie mniej kasy, więc to dopiero początek, nie wspominając już o bramkach i asystach.
0
Gdzie mogę obejrzeć mecz Hiszpanii?
0
@escarabajo
0
@escarabajo Heinze zawsze będzie mi się kojarzył z MŚ jak uderzył głową w kamerę bo kamerzysta za blisko podszedł i walną ręką :)
1
@kaamil1910 @UncleDrew
Oczywiście że nie i nie piłem nic :) Okno transferowe otwarte więc zabawa trwa. Wczoraj Saul dziś Felix, jutro Suarez, pojutrze może Simaone? :D