kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca w bramce stoi osoba która też zarabia miliony i karnych wszystkich nie obroni a dodatkowo przytrafiają się błędy. Dlatego raz się strzeli karnego a raz nie.
0
@AmigoBlancos RSSS (sociedad *)
1
@Rust_Cohle obym się mylił i obyś wygrał kuponik, tego Ci życzę. Po przerwie zawsze jest dużo niespodzianek, Inter może mieć też trudny mecz, chociaż myślę że powinni wygrać. Mam dziwne przeczucie ze BvB zagra na zero z tyłu no ale może jakiś babol w 90min puszczą specjalnie dla Ciebie :)
1
@Rust_Cohle Wydaje mi się że Bvb wygra do zera.
0
@JORD10 dokładnie @daniel32778 poza tym wcześniej głównie przez Bartka i jego wynagrodzenia Barca ma problemy finansowe. Dlatego trzeba uważać na takie transfery.
1
Dla mnie Hålanda może przyjść do Barcy za te 75mln ani euro więcej, to duży talent jednak nie tacy zawodnicy po przyjściu do Barcy zostali szybko zweryfikowani i na pensje zaraz po Messim nie zasługuje.
Zapłacić klauzule i postarać się zbić trochę zarobki w innym przypadku jestem na NIE.
1
@RobiS dżem (15 znaków)
2
Ronaldo dostał żółta kartę za protesty do sędziego liniowego, a czy zejście z boiska podczas meczu to nie jest kolejna żółta kartka?
Dostał jakąś karę za to zachowanie i czy sędziowie poniosą konsekwecja? Ktoś coś wie?
3
@Grabarz1750 Zidane lubi to.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo jeśli zawodnik nie będzie chciał odejść to nic nie zrobią a Brajt otwarcie mówi że mu w Barcelonie dobrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Iniesta, Roberto i Siódmiak :)
0
@Esio spokojnie, na, korzyść drużyny atakującej z Madrytu powinno być ale to nie mogli tak oficjalnie o tym powiedzieć.
0
@Coutinho007 na pake i na komisariat.
0
@tbas Gdybyś troszkę się tym zainteresował to byś wiedział. To w skrócie Ci wytłumaczę, Amantadyna to lek który bardzo skutecznie pomaga w walce z covidem, gdy lekarz o tym poinformował ministerstwo zdrowia bardzo szybko zaczęli robić mu problemy i grozili odebraniem praw do wykonywania zawodu. Ludzie się o tym dowiedzieli i zbierali podpisy pod petycja. Rząd wkoncu nie wyciągnął żadnych "konsekwencji" jednak bardzo szybko wycofali ten produkt z aptek. Dlaczego? Ponieważ ten lek można było kupić za grosze, więc w taki sposób i tak wyszło na ich. Za jakiś czas pojawiła się znowu w aptekach jednak ich cena poszła mocno w górę.
Jeśli cały świat walczy z covidem to dlaczego mamy różne szczepionki? Dlaczego kraje nie współpracują ze sobą i dlaczego nie wszyscy mogą się zaszczepić? Na te pytania możesz sobie sam odpowiedzieć.
0
@Astad Segarra jest do zrobienia ale Donato to już nie :) dzięki wielkie.
0
@pa_ttryk dokładnie tak :)
3
@tbas nie dzban tylko lekarz, który potrafi leczyc covida ale rząd mu zabronił a wszelkie europejskie instytucje to ignorowały jednak gdy sprawa nabrała rozgłosu to pozwolili.
Tak dla ścisłości to lekarz z Przemyśla (o ile wiesz gdzie to jest) :D
0
@LeoMessiah jeśli zostanie to napewno :)
0
Messi bije co jakiś czas różne rekordy. A ktoś wie może kto był najstarszym strzelcem w Barcelonie i la lidze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 akurat końcówki nie oglądałem ale widzę że Wielka afera się zrobiła. Czyli jak zwykle wyolbrzymiają... Co za ludzie.
0
Ma ktoś sytuację z końcówki meczu? Faktycznie sędzia przerwał w dogodnej sytuacji?
1
@Pilka_jest_okragla rękawy mogą być ale środek beznadziejny albo grube paski albo cienkie i bez krzyża.
1
@Jacu327 nie byłoby komu sędziować
3
@messi564 ja chodziłem w jednych butach wszędzie, do szkoły, na podwórko. Gdy już mi się rozpadały i trzeba było kupić nowe buty to starych nie wyrzucałam tylko używałem do grania w piłkę. Nawet jak podeszwa odpadała to trzeba było jakoś starać się zakleić żeby nie trzeba było w nowych grać.
Dla mnie nie ma znaczenia to jakie ma się buty, jak wyglądają itp. Mają być wygodne.
1
@LyFT tak, jak zmienia przepisy.
0
@D10SLEO Ajax to nie ogór a Porto zagrało wczoraj bardzo dobre spotkanie i tylko głupia czerwona kartka sprawiła że Juve miało jakieś szanse na korzystny wynik. Nie zmienia to faktu że Ronaldo to poza kilkoma meczami w tym sezonie to cien samego siebie. Humor jak najbardziej dopisuje z tego powodu :) Dla mnie Juve to teraz można zaliczyć do ogorow :)
2
Awans!!!!!!!!! Porto!!!!!