0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś utworzył ligę w fantasy euro?

0

@Alberto1031 to że Griezmann u nas się nie odnalazł to nie znaczy że nie ma chętnych na niego.
Brak kontuzji, potrafi grać w defensywie a w reprezentacji to nadal Topka, więc po euro napewno wiele klubów by go chciało.

7

@Coutinho007 City ma potężny skład wliczając w to rezerwowych jednak nie przesadzałbym ze nie ma na kim zawiesić oka:
Messi, MATS, de Jong, Pedri, Araujo, Griezmann i myślę że nawet Dembele czy Alba to zawodnicy których chciałoby City.

0

@Janas11224 głupi pomysł. Lepie niech gra, może czasem coś strzeli na wagę zwycięstwa a przy takiej liczbie minut napewno złapie kontuzje, może akurat przed końcem sezonu i wtedy nie będą chętni na niego.

1

@Coutinho007 obawiam się że 50 to jego max jaki może osiągnąć, bo później może go dopaść demencja a wtedy to może być odwrotnie, z każdym rokiem - 1IQ więc przy setnych urodzinach miałby okrągłe 0IQ :D

1

@Coutinho007 normalnie, z każdym rokiem staje się mądrzejszy, teraz ma 49lat i 49IQ, a za rok osiągnie już potężne 50 :)

2

@VamosGirl za każdym razem czytam #teamświeżałechtaczka :)

0

@SonBarcaGoku dokładnie tak jak mówisz niech odpusci. @xVENUMx chyba że chcesz tak jak ja, 4 operacje w ciągu 14 miesiecy (w tym więzadła)

30

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@EdinsonCavani przegrales finał i się żalisz?

1

@AmigoBlancos i to że jesteś fanem zizu to w nawyku masz klaskanie? :)

1

Jeśli Lewy pobije rekord, a w tym czasie zmarłby Gerd wyobrażacie sobie ile idiotow obwiniało by go za jego śmierć? Dodatkowo Lewy musiałby zapewnić sobie ochronę bo ataki na niego i jego rodzinę były by bardzo często.

2

Gdyby Xavi objął stanowisko trenera zamiast Kumana i sezon byłby identyczny jak ten obecny czyli puchar króla, la liga 3-4 miejsce, 1/8LM, to zostałby na kolejny sezon?

0

Jest może gdzieś Multi liga z la liga?

0

Zostawić go ale powinien dostać kilku nowych zawodników których on chce i wtedy może zbudować skład przyszedł do syfu i z syfu zdobył puchar króla i był bliski mistrzostwa.

0

Patrząc na cały sezon to puchar króla to było maksimum co mogliśmy zdobyć, szkoda tego mistrzostwa bo było naprawdę blisko. Jak każda drużyna ma swój czas dominacji w Europie (czy to LM czy liga krajowa), nasza tiki-taka namieszała dosyć mocno w piłkarskim świecie i teraz przyszedł czas na ten gorszy czas.
Trzeba dograć do końca sezon i udać się na urlop (krótki bo przed nami kolejne turnieje reprezentacyjne) i spróbować powalczyć w następnym sezonie o ligę i puchar króla oraz pokazać się z dobrej strony w LM.
Jako kibic wierzę że zdobędziemy potrójna koronę ale obiektywnie patrząc możemy powalczyć na krajowym podwórku.
Gorszy czas Barcy pozwoli oddzielić prawdziwych kibiców od tych sezonowych którzy wrócą jak pojawią się wyniki :)
Visca el Barca!

0

@Pawlak1992 to teraz stawiać domy, łatwa kasa:)

0

@DLFCB wolność internetu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kkbarca Pjanic to transfer który nigdy nie powinien dojść do skutku ale mógłbyś chociaż liczbę minut które zagrał dodać wtedy te liczby nie wyglądają źle mimo że to okrągłe zero.

0

@Kamiloza91 realne opcje to Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Valverde i jeszcze parę innych.

0

@lukaszmatusiewicz nie będzie celebrować ani jeden ani drugi. Obaj mają szacunek do swoich byłych klubów.

0

@Encore zgoda tylko czy PSG pozwoli sobie na stratę 2 kluczowych zawodników? Nie ma co się oszukiwać ale nie ma kim ich zastąpić.

2

@amanter Mbappe za co 2 miejsce? Przy zdobyciu potrójnej korony przez City de Bruyne może zdobyć złota piłkę.

0

@GeneralXavi a superpuchar?

0

Strzały w bramkarza... Wystarczy więcej precyzji a oni zamykają oczy i oddają strzał.

1

@Wilczeqrzut monetą

0

@Bocheno1 45min na piechote, rowerem, samochodem, czy może samolotem? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?