3

@amanter obfita miesiączka.

0

Za jakieś 2 mln jestem w stanie zagwarantować 10 bramek do końca sezonu, jeśli nie to wystawiajcie sobie luuka...

0

@Messiah10 Na takie dolegliwości to tylko rosołek.

0

Kuman Ty.... Laporta okazał Ci wsparcie bo nie ma kim Ciebie zastąpić, jeśli pojawi się konkretna opcja i finanse pozwolą to Cię wywali na zbity.... szybciej niż Ci się wydaje.

0

Jeśli chodzi o Laporte to wydaje mi się że nie ma kandydata na jego miejsce lub też finanse na to nie pozwalają.
Powiedział że Koeman ma jego zaufanie bo woli gasić pożar niż dolewać oliwy do ognia. A gdy sytuacja będzie na tyle komfortowa że będzie mógł go zwolnić to zrobić to najszybciej jak będzie mógł, nawet o 2 w nocy przyjedzie z taczkami i go wywiezie do sąsiadów z Espanyolu.

1

Jedynie co może cieszyć to Gavi.
Kolejna perełka.

0

@Kgorecki2500 Roberto i Umtiti

0

To w drugiej połowie Roberto i Luuk? :D

Pierwsza połowa nie była taka zła, wynik jednak już wygląda źle.
Pique 2 bramki zawalił...

4

Znawcy już wiedzą że Barca w LM powalczy o 3 miejsce i ligę Europy, a w lidze spadniemy poza TOP 4.

W takim razie drodzy kibice/znawcy, widzimy się za rok w nowym sezonie, bo skoro wszystko wiecie to nie ma co oglądać.

0

Laporta obiecywał że Messi zostanie. Messi odszedł.
Laporta obiecywał wzmocnienia przychodzi Luuk de Jong...
Laporta mówi że ma dobre relacje z Koemanem, prasa pisze że są skonfliktowani.
Laporta chce ten Haga, jeśli to prawda to czy ten Hag chce prowadzić Barcelone.

Wiadomo nie od dziś że to co piszą gazety to lepiej nie czytać, to do obiecuje Laporta to też trzeba brać duża poprawkę na to, a to w jakiej sytuacji finansowej jest Barca to (mam taką nadzieję) wie tylko Laporta.

Potrzebny jest trener który poprowadzi klub przez kilka lat (nie zależnie od wyników sportowych, wiadomo top4 to obowiązek) musi być projekt sportowy i konkretne cele. Trener musi mieć czas na poukładanie drużyny oraz budowanie, a Laporta musi zająć się finansami oby klub wrócił na właściwe tory.

1

@AmigoBlancos
1:3
0:2
1:1

0

@Krystian1588 zgadza się. Widziałem naszych "rodaków" jak napełniają i już kombinują jakby tu zarobić.
@Wiktoria13 w UK są problemy.
@Krystian1588 moim zdaniem chcieli pozbyć się obcokrajowców (bo głosowali Ci którzy nie wiedzą kto napędza ich gospodarkę) przed brexitem rozmawiałem z managerem i mówił że jeśli wyjdą z Unii to będzie strzał w kolano. A do tego się nie przyznają bo im duma nie pozwala. Dlatego pomału, po cichu będę chcieli aby ludzie wrócili do UK ale oczywiscie głośno nie powiedzą ze to był ich błąd tylko bedą zachęcać wyższą płacą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Krystian1588 @Piernik brexit to cały problem.
Zagłosowali za wyjściem z Unii, więc ogrom ludzi opuściło UK. Brakuje poprostu kierowców, jedyny plus to że dostają podwyżki bo się boją stracić więcej pracowników, a za najniższą to już nawet agencyjni nie chcą robić.

0

Do kibiców/znawców ekstraklasy.
Nie oglądam polskiej piłki ale zastanawia mnie fenomen Rakowa.
Pierwszy sezon 10 miejsce, drugi sezon 2 miejsce, teraz trzeci i mają szansę na mistrzostwo.
Maja dobrych zawodników? Pieniądze? Drużyny obniżyły loty czy jeszcze coś innego?

0

@Pieprz jak dla mnie wszyscy gospodarze mogą wygrać :)

0

@AmigoBlancos zadajesz pytanie a na końcu sam odpowiadasz.

Nie wypłacaj.

2

@cudak321 Araujo

0

@DonMatteo901 @mkord @Khajio@Khajio @Riverand moim zdaniem powinno to zostać pod warunkiem że 2 nowych zawodników to muszą być np juniorzy.

0

@don'T.R.I.P.e A co się stanie z Coutinho? :)

1

@macio_944 @Khajio hahaha rozwaliliście system :D
Dzięki wielkie.

Ogólnie mało się udzielam z braku czasu i sił (syn ma 15 miesięcy i nie przespał jeszcze żadnej nocy nie budząc się minimum 4-5 razy w ciągu nocy)

2

Dziś urodziny obchodzi znakomity polski raper, Ryszard Andrzejewski, znany jako "rychu peja" oraz moja skromna osoba.
Wasze zdrowie ramblowicze :D

2

@Azi a co ma mieć UE do Chin? :D

0

@baartekk97 To jeśli by się nie zgodził (nie licząc Fatiego bo on jest młody i kokosów nie będzie zarabiał) to już bym odpuscił Dembele. Chyba że zejdzie duuuzo z pensji to max kontakt na 2 lata chociaż nie wydaje mi się że zagra przynajmniej 1 sezon bez kontuzji.

6

@ściah króciutko odpisze...
Wyobraź sobie że pracujesz w jakieś firmie która dzięki Tobie i Twoim przyjaciołom zarabiła olbrzymie pieniądze. Z roku na rok odchodzą Ci najlepsi z którymi rozwalaliście konkurencję a w zamian dostajesz przygłupów którzy nic nie ogarniają. Z roku na rok robisz konkretne projekty które odbijają się echem na całym świecie. W zamian co dostajesz? Jeszcze gorszych ludzi przez których musisz jeszcze bardziej ciągnąć tą firmę na barkach, a szef daje do podwyżkę i obiecuje ludzi godnych polecenia którzy będą tak samo kreatywnj jak Ci na początku. Po czym pozbywa się ostatniej osoby która mimo wieku była ponad poziomem reszty, a w zamian co dostajesz? Jakiegoś pierwszego lepszego z ulicy żeby zapchać dziurę.
W końcu masz dość i odchodzisz do konkurencji która ma projekt dla Ciebie i dodatkowo jest tam kilku Twoich znajomych których znasz i wiesz jaka mają wartość.

To jest moja opinia. Messi był zwodzony projektem sportowym przez wiele lat a tak naprawdę dostawał leszczy w stylu Brajt, niewypałów w stylu Cou, Griezmann a zwienczeniem było dostawianie wpier***w LM.
Chłop miał już dość.

0

Rok kontekstu Dembele i Fatiego.
Jeśli chcą podpisać z nimi umowę to powinni sobie zastrzec, że jeśli dostaną kontuzje na dłuższy okres to wynagrodzenie automatycznie spada lub w trudnych przypadkach takich jak np Umtiti który woli leczenie zachowawcze mimo że klub naciskał na zabieg możliwość rozwiązania umowy z zawodnikiem bez jakiejkolwiek kary. Wiem że jest to trudne do zrealizowania jednak nie widzę innej opcji jak zostawienie sobie jakieś furtki bo w innym przypadku bardzo duże prawdopodobieństwo że znów będziemy płacić im kokosy za siedzienie na trybunach.

0

@Kamilos84 to i tak o 1pkt za dużo :)

0

@RomanHoffer Teraz jak firma chce zarobić to jest postarzanie produktu więc po gwarancji się psuje i trzeba kupić nowe. Poza tym kiedyś ludzie naprawiali różne rzeczy a teraz już tylko nowe.

1

@MaFCB Ja kupiłem 2 letni samochód w Citroenie i mam go już 3 lata. Jedynie co zrobiłem to wymieniłem opony na wielosezonowe i problem z klimatyzacja miałem ale to już wina raczej fabryczna była. Jutro jadę na przegląd i zobaczymy co z tego wyjdzie. Moim zdaniem lepiej kupić 2-3 letni samochód niż nowy, bo cena jest zdecydowanie mniejsza.

@Bykunn kolego gorszym laikiem nie można być? Oto jestem ja :D

21

@Antimadridista_WR To jest sparing, nikt nie będzie ryzykowała zdrowiem w takim meczu, poza tym to jest jak trening i napewno były jakieś założenia taktyczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?