kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gmdfk jak padnie przynajmniej remis to la rambla zrobi dla Ciebie zrzutkę :)
@Piotrekblaugrana69 dla Ciebie też.
4
@TeKa remis wystarczy i jesteśmy zależni od siebie.
0
A co się stanie gdy złamie zakaz i dostanie np. 6 miesiecy zakazu 8 i w tym czasie zostanie zwolniony i obejmie jakiś inny zespół z la liga? Kara zostanie podtrzymana?
0
@AmigoBlancos dla mnie najważniejsze żeby stracili pkty :)
2
Przegraliśmy, zdarza się, taki jest futbol. Mieliśmy dobrą passę która jak wiadomo kiedyś się kończy. Walczymy dalej. Zostało kilka kolejek i trudni rywale mimo to mistrzostwo jest w zasięgu.
PS. Niektórym "kibicom" którzy skreślili Barce (ciekawe który to już raz w tym sezonie) zapraszam do dyskusji w nowym sezonie, skoro już po mistrzostwie to macie wakacje, odpocznijcie i zbierajcie siły na nowy sezon :D
A dla kibiców którzy nadal wierzą, trzymajmy kciuki w weekend i oby tym razem po 3 pkt!
0
@AmigoBlancos jak zadają pytanie w których zawarta jest już odpowiedź to tylko potwierdza, a dodatkowo pewnie mu pisorka zmoczyło :D
1
@ILovethisGame zgadza się ale jeśli do majstra "dodamy" mistrza dla Lille, Juventus w lidze Europy i Liverpool poza pucharami to bedzie to smakować lepiej.
0
@AmigoBlancos strzały w środek zawsze są najtrudniejsze do obrony podczas karnych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Polecam obejrzeć ćwiąkałe i jego film na temat Superligi (a przynajmniej początek, już wtedy Zibi wszystko wyjaśnił) :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Barca szuka lewonożnego środkowego obrońcy... " Mundo Deportivo zwraca uwagę, że alternatywą może byś Aissa Mandi z Betisu. 29-latek jest co prawda prawonożny, ale byłby znacznie tańszą opcją". Śmieszne to :)
0
Załóżmy że w lecie odejdzie Neymar i Mbappe, to jak myślicie kogo ściągnie w ich miejsce szejk?
0
@xBoMBoWiECx jakoś nie szczególnie mocne te drużyny:)
0
Patrząc na obecną formę i miejsce w tabeli to takie zespoły jak Liverpool i BvB mogą zagrać w lidze Europy. Dla wielu zawodników taka sytuacja sprawi że poszukają nowych klubów, kogo z tych 2 zespołów chcielibyście mieć u nas?
2
Większość osób śmieje się że gramy na orliku. Wymiary bernabeu i di Stefano są takie same, nawierzchnia na obydwu stadionach jest taka sama,a czy zagrają przy 6 tys pustych krzesełek czy 80tys to dużej różnicy nie robi. Jedynie co to może mocniej wiać :) stadion to stadion. 3 pkt trzeba zdobyć.
0
@PatrykBarca może i parę razy przewrócić ale przy tym sędziowaniu co będzie to może polecieć szybka czerwona.
0
Stare było lepsze.
0
@n3rni sam odpowiedziałeś sobie na pytanie w ostatnim zdaniu :D
1
@Nazio87 Ty czekasz na słownik ortograficzny :)
1
@fcbarcafan19 smokowski w którymś z odcinków na kanale sportowym o tym opowiadał :)
3
@umtiti ktoś tu już napisał że nie zmarł na covida. Sensacji nie udało Ci się zrobić.
0
@maroon interesuje mnie to jak Rosjanom udało się w tak szybkim tempie powrócić do normalności i mam nadzieję że inne kraje będą brać z nich przykład. @Jinx dzieki wielkie.
1
@Homeopata8989 za 60 mln można go brać jednak cena w okolicach 100mln to jednak duży wydatek. Jakby jeszcze zrobić jakąś wymianę np. COU to wtedy newet nie trzeba było nic dopłacać może jakieś 5-10mln. Pytanie czy Cou by chciał pójść do Interu?
0
@Kettger mamy rewanże z Realem i Atletico jeśli je wygramy to będziemy liderami i będziemy mieć przewagę. Z Juve wygralismy i przegraliśmy, tak samo to z PSG dostalismy w papę ale i zremisowaliśmy, super puchar przegrany. Tu się wszystko zgadza, ja uważam że to była połowa sezonu gdzie Koeman uczył się drużyny i wprowadzał swoją filozofię w okrojonym składzie. Gdybyśmy teraz grali finał pucharu, dwumecz z PSG to jestem pewny że awansowalibyśmy oraz mielibyśmy już super puchar. Jednak teraz musimy skupić się na lidze i wygraniu pucharu króla. Jest to w naszym zasięgu i Koeman zrobił Wielka robotę. Dla mnie powinien zostać. Może ugrać 2 puchary w momencie gdzie niektórzy uważali ze będziemy walczyć o 4 miejsce i grę w przyszłorocznej lidze mistrzów.
2
W Rosji kibice są już w większości na stadionach i wypełniają nawet 3/4 stadionu. Nie śledze informacji o covidzie itp. Ktoś wie ile jest w Rosji zakażeń? Ile się zaszczepiło? Czy szczepią swoją szczepionka czy jednak taką jak wszędzie?
2
@Brashearr wydaje mi się że 80-90% ludzi uważało że Atletico ma już mistrza, nie brali jedynie pod uwagę tego że wkoncu Barca i Real będą wygrywać swoje mecze, a Atletico złapie dołek. Zgadzam się że la liga bonita zeszła na psy. Wolałem la liga loca bez kowala i czasem z ciekawymi gośćmi np ćwiąkała itp.
4
Czyli za tydzień real kończy sezon?
0 pucharów?
9
@pafcioxxx chcesz ich wkur**? Proste że każdy z Barcy jest lepszy których tu wymieniłeś :)