kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Hiszpania i Mourinho. Neymar przyszedł do la ligi jako piłkarz do pierwszego składu, a Messi wchodził pomału. A Torres to złote dziecko Hiszpanii i Atletico a wiek nie ma dużego znaczenia w tym przypadku.
4
@Cobra303 rotował w Pucharze i był remis, a teraz gramy z zespołem o 2 klasy wyżej więc rotować po pierwsze trzeba mieć szeroką kadrę która potrafi rywalizować a my takiej nie mamy a po drugie trzeba zdobywać punkty. Zajedzie ich ale nie ma innego wyjścia jeśli chcemy zająć wysokie miejsce w lidze.
2
Podziękujmy za superpuchar w takiej formie i to w środku sezonu, ale kasa musi się zgadzać.
1
Taki Mascherano to by te karne strzelił
0
@BarcaInfo czyli zagrać na zero z tyłu i mamy puchar :)
2
@NaFazieHitman coca colę lub pepsi. Każdy się śmieje że teraz to towar luksusowy więc co by nie było to się szarpniesz. Tylko obserwuj czy żona nie dostanie od kogoś innego jakiegoś prezentu np. bukietu róż lub biżuterii bo ktoś inny też mógł wpaść na tak genialny pomysł i odkładać 2zl ale nie załamuj się, liczy się gest :D
1
Śmieszne jest to jak drużyny z tunelu wychodzą oddzielnie, social distancing? Czy może chodzi o coś innego?
5
@FcBeniU tak właśnie czytają artykuły...
2
@Marcel_proo Messiego nie ma w składzie na mecz
1
@don'T.R.I.P.e to może by zrobić wymianę? Hazard do nas a Cou do nich+ :D
0
@BarcaInfo poleci rekord, pytanie czy strona to wytrzyma? :) A wybierać będziesz sam czy zrobisz jakieś losowanie ?
9
Barcelona przegrywa-źle, remisuje-źle, wygrywa też źle. Wiadomo ostatni zespół w tabeli to powinno się skończyć manitą? Owszem ale czasy gdy mieliśmy Xaviego, Inieste czy Neymara się skończyły. Dziwią mnie trochę te wpisy że mam dość Barcelony, nie ma sensu oglądać, jesteśmy beznadziejni, PSG nas rozjedzie, Messi wypad, Koeman out itp itd.
Gramy źle, tracimy punkty, sytuacja finansowa jest fatalna, jesteśmy w głębokim kryzysie, kibic ma prawo czuć się źle, być niezadowolony, jednak pluć na własny klub to już chyba przesada. Jeśli nazywacie się prawdziwymi kibicami to takie zachowanie nie przystoi.
Ja przed każdym meczem będę zasiadał przed TV, wierzył w zwycięstwo czy to z zespołem z dołu tabeli, czy z liderem i tak samo w LM. Oczywiście jestem świadomy że formą nie grzeszymy i potrafię obiektywnie oceniać nasze szanse jednak serce kibica mówi że trzeba wierzyć w zwycięstwo i cieszyć się z każdego zwycięstwa. Każdy zespół w swojej historii miał kryzysy, większe lub mniejsze i tak samo był na szczycie. Teraz trzeba się przygotować na kryzys i prawdziwi kibice zostaną a inni zrobią sobie "przerwę" i wrócą gdy znów będą wyniki (no chyba że lubią hejtować to zostaną).
3 pkt zdobyte! Walczymy do końca!
0
@Tomek54321 to za 4 lata sprawdzimy :)
1
@zorf Eibar. A dlaczego Janusze? Najlepszy mają widok. A i w przerwie można do kibelka bez kolejki pójść :)
1
@FC1899Barca tak dla ścisłości Ronaldo ma 35 lat. Owszem strzelił 2 bramki, jest świetnym zawodnikiem jednak Zlatan ma 39lat i dla mnie wzbudza większy zachwyt.
0
@itmustbejoke odpowiedź prosta. MESSI.
0
@FafitFCB chyba na gali złotego buraka :D
0
@Coutinho007 Tylko czy Borussia oddala by Haalanda za tą trójkę? :) Lukaku czy Haaland jak najbardziej, nawet jak by się nie sprawdzil to zostaje tylko 1 niewypał a nie 3 :)
0
@marcin000019 nie wliczalbym do tego Dembele bo gdyby nie kontuzje to miałby tyle samo bramek co Suarez. Z chęcią oddałbym Cou, Griza i Brajta w zamian za Suareza, zresztą oddanie Suareza to była głupota no ale to nie my o tym decydujemy.
0
@Piernik Poczekamy do wyborów i do końca sezonu. Moim zdaniem Messi zostanie, jeśli nie to Barca straci nie tylko mnóstwo goli i asyst ale zysku z piłkarza. Wiadomo pensja jest duża (chociaż w nowym kontrakcie napewno zarabiałby już mniej) a sprzedaż koszulek, sponsorzy i wiele innych zysków z wizerunku Messiego daje ogromne pieniądze. Jeśli Messi odejdzie to razem z nim ucieknie wiele milionów bo większość kontraktów sponsorskich kończy się w tym roku.
6
@Piernik Messi zostaje więc dalej nie ma sensu się wysilać.
0
@blaugrana158 bo lepiej jest przegrać raz 8:2, a później wygrywać po 1:0 niż, remisować po 1:1
0
@clyde zgadzam się tylko czasem są niewypały więc to niebezpieczne wtedy podchodzić a tym bardziej brać do ręki i wyrzucać.
0
Dobrze ze Bartka nie ma bo dałby te 5mln i dodatkowo Griezmanna i Coutinho :)
0
@IronSanHybrid jak zapewniliśmy jak sezon jeszcze się nie skończył?
0
@fafera Suareza
0
Z tak grającym City to mamy szanse awansować :D
0
@natanvip w tamtej edycji LM byliśmy nawet w maju ale i tak nie wygralismy LM, także tego... :D
2
@NeroTFP a to nie wiedziałem. W takim razie nie trzymamy kciuków za Real ale i tak awansują.
0
Trzymamy kciuki jutro za Real i w fazie pucharowej el clasico? Jedyna szansa żeby awansować dalej bo inne zespoły z pierwszych miejsc są obecnie poza zasięgiem a Real trzyma podobny poziom co my.