1

@lucca87 drugi Amber Gold? :)

0

@patrykzmc2000 Czerwona część Manchesteru.

0

@abram3k nie chodzi mi o bramki czy asysty Fatiego tylko o to że gra już w pierwszej 11 i bardzo szybko wkomponował się do drużyny.

14

@abram3k 17 letni Simons debiutuje w sparingu a tymczasem 17 letni Fati strzela bramki w la liga, lidze mistrzów. Taka mała różnica :)

0

@HRYNIU a faktycznie nie zauważyłem :)

0

@Pilka_jest_okragla Messi ma 6 złotych piłek a nie 5 tak jak na obrazku

1

@DaPi the Hidden Face hiszpański film wczoraj oglądałem, polecam.

0

@MesQueUnClub_87 makaron z ziemniakami

0

@kamilop Vidal i Vidal. Jeden przyszedł do Barcy a drugi odszedł w tym samym okienku.

2

@Kettger umcia umcia pękła gumcia :)

0

@lucca87 U nas problem jest też tego typu że oprócz zawodników których mamy młodszych czy starszych to mamy też na wypożyczeniu, przyjdzie Pedri czy Trincao to nie wyobrażam sobie żeby np Coutinho razem z Griezmannem siedzieli na ławce. Musimy tez wyjaśnić sprawy tych zawodników a następnie wprowadzać młodych bo gdy zostanie Cou i Griezmann to muszą odejść młodzi na wypożyczenie.

0

@lucca87 To że mamy młodych graczy to nie oznacza że mamy stary skład. Jeśli popatrzysz na zawodników którzy grają w pierwszym składzie to jest zazwyczaj Rakitic, Busi, Vidal, Suarez, Messi, Pique itp. A to że mamy na ławce czy w rezerwach młodych to nie oznacza że mamy młody skład.
Nie wyobrażam sobie skladu który podałeś np. na mecz z Napoli, Bayernem czy na el Clasico. W takich meczach potrzeba mieszanki, młodzieńczej fantazji jak i doświadczenia, więc uważam że mamy stary skład i trzeba go odmładzać ale to stopniowo.

0

@Misanthrope moim zdaniem prowadzenie PSG czy Juve jeśli chodzi o krajowe podwórko to poradziłby sobie każdy trener, tam brakuje rywalizacji, można by nawet dodać Bayern do tego grona. Jestem ciekaw czy dałby radę w angielskiej i czy wygrałby LM z zespołami wymienionymi wyżej.
@MesQueUnClub_87 3@MesQueUnClub_87 3 razy liga mistrzów z rzędu to robi wrażenie, zdobył też raz la ligę no i teraz drugi raz po powrocie.
Ktoś kto nie potrafi docenić wielkości rywala czy to drużyny czy trenera jest niedojrzały i opinie takich ludzi nie są nic warte.

Podsumowując to wszystko...
Jestem ciekaw jak poradzi sobie w innej drużynie (o Barcy nie mówię bo jego przyjście jest nierealne chociaż w piłce wszystko jest możliwe, a druga sprawa nie wiem czy jest aktualnie trener który poskłada ten burdel z Bartomeu jak i już po jego odejściu) aktualnie piłka nożna stała się bardzo przewidywalna jeśli chodzi o ligę krajowa, jedynie w LM są niewiadome. Zidanowi życzę jak najlepiej bo był genialnym piłkarzem mimo że grał u największego rywala Barcy.
Miejmy nadzieję że wkońcu w piłce krajowej będą emocje i wrócą takie zespoły jak Milan, Inter, Lazio, Roma, Monaco, Lyon, Marsylia, Atletico, Valencia, Sevilla, Borussia, Schalke, Bayer Leverkusen, Werder , itd. i będą walczyć o mistdzostwo, bo niestety mało emocji w tych rozgrywkach.

0

Niektórzy z was chcieli by powrotu Guardioli inni Kloppa, Bielse, Erika Ten Haga itp a jak myślicie o trenerze naszego największego rywal, poradziłby sobie u nas lub w jakimś innym klubie? Czy ma poprostu szczęście do realu?

2

@zenoowity był remis 0:0 :)

0

@tadzik447 W momencie kiedy polacy będą ciemnoskórzy... Czyli nigdy.

2

@FC1899Barca mieszkasz w Londynie lub w okolicy? Deszczowa i depresyjna anglia to mit, jeśli się mieszka w południowo wschodniej części Angli. Owszem Anglia to nie Hiszpania jednak pisać że pogoda jest depresyjna to mocno wyolbrzymione twierdzenie.

1

@NeroTFP a po 38 meczach na 6 miejscu.

1

@PatrychoO przeprowadź się lub zadzwoń że jest bomba :)

0

@BorzyKrzys Borek KOCHAM CIĘ!!! :) musimy sie napić.

#impreza u Borka

0

@Mareeek2050 przeglądam na telefonie i nie mam żadnych reklam.

0

@KmN W ten sposób wzbogaca się bukmacher :) 50zl, 10zl,40zl.. Złotówka do złotówki i miliony zysku :)

0

@Colon szum wiatraka :)

0

@BarcaInfo Statystyki mega mimo że to PSG i wiadomo że tam liga słabsza jednak nie ma co umniejszać Mbappe bo to genialny zawodnik. Jak tak dalej pójdzie to pobije wszystkie rekordy i Messiego zostawi daleko w tyle (oby nie) :)

0

@daniel32778 u buka przegrałeś? :)

0

@BarcaInfo zgadzam się bo za chwilę zostanie mu rok kontraktu i wtedy kluby będą płacić 20M bo będą wiedzieć że Barca musi go sprzedać jeśli nie chcą by odszedł za darmo.

1

@zadafcb gratulacje. A powiedz mi jak się uczyles angielskiego? Ze szkoły czy raczej samouk? I co byś polecał dla osoby która chce się sama nauczyc, jakieś rady?

0

@rasta212 z chęcią Ci udowodnie. To kiedy challange? :)

0

Dries Mertens: "Jestem przekonany, że możemy wyeliminować Messiego"
Jedyne wyeliminowanie Messiego to jeśli będą na niego "polować" bo drodzy koledzy z Włoch, zostały Wam 2 mecze i wakacje.

0

@sL0dki Dla Ciebie większość duchownych niesie pomoc? Bardzo interesujące, większość z nich żyje w luksusie gdzie ich parafianie a zwłaszcza dzieci żyją w biedzie. Dzieci głodują, a oni jeżdżą nowymi samochodami.
"złote, a skromne"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?