1

@BarcaInfo @Coutinho007 dzieki wielkie!!

0

Jak wyglądał wczorajszy mecz? Kto na plus a kto na minus?

0

A być może Bartek to farbowany lis i jest z realu? Chce zniszczyć klub od środka??

0

@MACIEK 22 To samo co się dzieje z polską przez kaczora

1

@Comentateiro To nie jest takie proste. Suarez z Messim na boisku mogą grać z zamkniętymi oczami. Gdy przyjdzie nawet Martinez to Suarez nie może odejść bo nie wiadomo czy się wkomponuje Argentyńczyk, a opłacać 2 wysokie pensje by 1 siedział na ławce nie się mija z celem. Owszem Griezmann na sprzedaż i zwolni się wynagrodzenie, ale jednak przyjdzie Coutinho który też zarabia dużo. Pique to solidny obrońca jednak taka sama sytuacja jak z Suarezem, jeśli kupimy kogoś to znów 1 będzie siedział i miał wysoka pensje. Pjanic nie jestem do niego przekonany, odziwo Rakitic pokazuje formę (mimo że chciałem jego odejścia). Przy naszym zarządzie to taki Suarez, Rakitic, Roberto/Semedo, Umtiti i Coutinho to sprzedalibyśmy ich za 80mln a w zamian przyszedłby drugi Pjanic.
Wydaje mi się że najpierw trzeba uporządkować transfery, jednak to może zrobić nowy zarząd, więc musimy poczekać kilka lat niestety.

3

Zaczyna się znów robić jakaś afera. Jest hejt na Setiena (chociaż bardziej na Sarabie).
Ja będę bronił jednak Setiena, gość ledwo jest w stanie wystawić 11 piłkarzy, stawia na młodzież, próbuje zdominować mecz, nie zawsze mu to wychodzi jednak ma jakiś pomysł na grę mimo tak wąskiej kadry.
Valverde grał jednym składem mimo szerokiej kadry, Setien gra tym co ma, różnica jest taka, że teraz Rakitic i Busi zasługują na grę, Suarez strzela, Messi asystuje, coraz częściej gramy na zero z tyłu,a mimo wszystko tracimy pkt, to jest dziwne.
Moim zdaniem problemem nie jest Setien a Sarabia, On nie potrafi rozmawiać z zawodnikami i nie ma u nich szacunku.
Jestem ciekaw czy Xavi zgodziłby się przyjść w nowym sezonie zamiast Sarabii i tworzyłby duet z Setienem, być może to by było rozwiązanie (oczywiście z normalnymi transferami).

7

Zawodnicy chcieli Neymara to dostali Griezmanna, więc nie podają do Francuza, olewają go i gdy on jest na boisku to gramy w 10. Rakitic gdy nie gra to też są obrażeni bo to ich kolega.
Weźcie się do roboty!! Pressingu to Wy wykonujecie tylko na fifie...
Teraz jazda na trenera bo wystawia skład nie taki jak chcecie?? Albo zaczniecie grać i szanowac klub albo wypad bo robicie z klubem to co robi zarząd. Świętych krów nam nie trzeba,a gdy tęskno Wam za kolegami to idźcie do PSG tam sobie razem pogracie.

0

@NaFazieHitman może o dzisiejszym meczu? Mam nadzieję że Puig dostanie dziś szanse w pierwszym składzie.

1

@RonnieVEB ptaszki mogą cwierkac, ale kruki czy gawrony są przeje....

0

@Avada Kedavra To jeszcze jeden podobny komentarz, który pokazuje jakim jesteś "kibicem".

0

@Kapitan hawk Dla mnie jest jeszcze godzina do ciszy wyborczej.

13

Barca sprzedaje Arthura bo szuka pieniędzy na napastnika, a pomocnik im nie potrzebny, po czym w zamian przyjdzie kolejny pomocnik który będzie zarabiał więcej, a te 10mln zysku pojdzie na jego wynagrodzenie i premie.
Ten zarząd zapatrzył się na naszą "władze" robią w ch..., kradną, nie szanują kibiców i plują im w twarz.

Puig znów będzie się wyróżniał, Fati tak samo i obaj będą siedziec na ławie bo jest nowy nabytek, "przyszłość" dla klubu.
Prowadzenie klubu przez zarząd jest bardziej kompromitujące niż porażki z Roma czy Liverpoolem.

1

@FafitFCB Nic się nie martw, nie jesteś sam, też tak przeczytałem :)

0

@ViscaBarca123 Romero może zadebiutować a Fati strzela w miarę regularnie, dlatego my gramy o mistrzostwo a oni o utrzymanie :)
Jednak napewno to być może będzie historyczny występ.

0

@dzagos jeśli ogólnie to myślę że mimo mojej niechęci to ronaldo też.

0

@sergio5 sorki źle się określiłem. chodzi mi o strony internetowe.

0

Gdzie będę mógł zobaczyć retransmisję meczy Barcy oraz obszerne skróty realu?

0

@Warkret10 Każdy daje Suareza, Albe, Matsa no i Neymara. Zgadzam się, nie zapominajmy o Alvesie i moim zdaniem Paulinho też zasluguje na wyróżnienie. Może to nie transfer dekady jednak moim zdaniem najlepszy w ostatnich latach.

0

@Mateusz981 jeśli zawodnik się nie zgodzi to zarząd może go w d... pocałować :)

1

@PaulFCB ja też :)

107

I gdzie są Ci co nie wierzyli w Barce?? Mamy czerwiec a My nadal gramy w LM :D

2

Komentarz usunięty

0

Różnica w tym wszystkim jest taka że nie stawiamy na młodzież z La Masii.
Owszem Perez, Fati czy inni może trochę odstają od Griezmann czy innych zawodników ściągniętych za grube miliony jednak moim zdaniem za mało dostają szans. Fati pokazuje że ma potencjał, Perez też potrafił dobrze zagrać, może z mocniejszymi rywalami mieli problem ale z zespołami z niższej półki powinni dostawać szanse. Niestety gramy jednym składem, a jak już są rotacje to tylko z powodu kontuzji a i tak wchodzą zawodnicy bliżej końca kariery. Vidal to walczak musi zostać jednak Rakitic zabiera minuty Puigowi, Demebele wiecznie kontuzjowany a Pereza sprzedaliśmy, Griezmann ma statystyki takie jak Fati a teraz będziemy sprzedawać pół drużyny bo Neymara chcą ściągnąć. Wystarczy trochę postawić na młodzież a nie kupować kogoś bo jest promocja. Inny zarząd nie dopuściłby do takiej sytuacji.
A tak na koniec strach pomyśleć co by było gdyby taki zarząd i trenerzy typu Valverde trenowali by w czasach Xaviego, Iniesty, Messiego gdy wchodzili do pierwszej drużyny, ciekawe gdzie by teraz byli i jak potoczyła by się ich kariera, aż strach pomyśleć.

0

@PatrykBarcelona Wisła,


Liverpool,
Juventus,


Bayern i to w takiej kolejności.

1

Kolega @Adamski69 dodal informacje o zakazie jedzenia psów i kotów a w odpowiedziach wyskoczyły mi odpowiedzi @Chakalaka @xofcbxo z posta @kamilos1214 o pizzy. Nieźle combo... Zobaczcie
https://zapodaj.net/ebf7886f71fda.jpg.html

2

Jak myślicie kiedy "księża" za oglądanie ich pracy czyli Mszy, wprowadzą konta premium i będzie można ich oglądać za opłatą??

0

@jordus100 Fabiański próbował tak bronić z Portugalia i wiadomo jak się skończyło.

0

Większość użytkowników nie chce nowej odsłony tiki-taki.
Redakcja twierdzi że to dobra zmiana i potrzeba czasu i koronawirus w tym nie ułatwia bo nie ma rozgrywek. Moim zdaniem powinni to zmienić, chyba że idą w ślady polityków i w du*** nas mają.
#chcemy starą Tiki-take!!

1

@Jacu327 @tadzik447 @SuperVegeta dobry pomysł. A czy Messi też zagra? Wkoncu to żywa legenda klubu? :) Messi i Ronaldinho znowu w jednym teamie (o ile z paki wyjdzie) z chęcią bym zobaczył :)

0

@juliacicha konkurs na najładniejsza asystę rozstrzygnięty, to może teraz czas na najładniejsza paradę bramkarską?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?