1

@Witekk10 dzięki wielkie!!

0

To co mamy mistrza?? Trzeba wygrać z Mallorca a później chyba wstrzymaja wszystkie rozgrywki :)

1

@ksobi @Avada Kedavra mozecie być spokojni, ale jeśli myślimy o czarnym scenariuszu to lepiej żeby powiedział hala madrid niż bartomeu out :D

0

@LeoKrol ja również gratuluję. :D

0

@jeyx77x wiedzielismy od początku ale na USG tak się obracał że nie można było zobaczyć czy chłopak czy dziewczynka.
Jeśli jesteś ciekawy wejdź na mój profil tam jest mój post sprzed kilku tygodni gdzie napisałem że będę miał dziecko a dziś wkoncu dowiedzialem się że to syn.

0

@Avada Kedavra dzięki. Nie ma problemu, wkońcu 50% to jej zasługa :D

40

Wkońcu się dowiedziałem na 100%, pod koniec czerwca nasza wielka catalońska rodzina powiększy się o kolejnego członka i to dosłownie :)
Będę miał Syna !!!!!!

1

@marcin000019 nie kupuj u handlarza!!!

1

@grabor8 @HansLanda owszem zdaje sobie z tego sprawę. Jednak ryzyko jest zdecydowanie mniejsze w momencie kiedy nie przyjadą kibice z Włoch.
A w Barcelonie nie są sami Katalończycy jednak Ci którzy przyjdą na mecz to praktycznie osoby które tam mieszkają więc ryzyko jest znikome.

0

@Klaudix widze ze jeden normalny na 3 osoby. Jesli mamy tu srednia normalnych ludzic na poziomie 33% to ja pier****.

Wracajac do pytania. Jestes zadowolony ze sprzetu? W nocy dobrze nagrywa?

0

Jaka polecacie kamerke samochodowa?

1

@NeroTFP a jak mają złamany nos to grają w maskach :D

0

@pinkfl0yd21 problem w tym że trzeba podawać dużo danych i skan dowodu.
Moim zdaniem to przesada. Chcę zostać anonimowy a gra online jest dużo lepsza bo oglądasz mecz i możesz łatwiej obstawiać co się wydarzy.

27

Miom zdaniem powinien być zakaz dla przyjezdnych a kibice Barcy powinni wejść. Skoro w Hiszpanii rozgrywa się meczę z udziałem publiczności a we Włoszech nie to sprawa jasna.

1

@kubusnitecki też o to pytałem. Bezpośredni mecz

2

Z tego co widziałem to real najbliższą kolejkę gra w piątek..... 13-tego :D

18

@IronSanHybrid co to jest w porownaniu z 2mld ... i serdecznym palcem.

0

@Pstryk ale wtedy nie było Varu, a tu chodzi o Var.
Co jak co ale błędy były, sa i zawsze będą.Mi już przeszło wkurzanie się, szkoda nerwów.

0

@Encore za malo wodki wiec jestem

1

@Mario96w @tadzik447 nie no bez jaj. Dopiero 0.5l.
A przed meczem stwierdziłem że się z nieczułe :) wygrana będzie lepiej smakować a porażka lub remis lepiej przyswoić. Więc kolejny siup, wasze zdrowie poraz kolejny !

0

Panie i Panowie... Wasze zdrowie!!

0

@fracek13 ja jestem na szpicy. Więc 2 bramki napewno ukuje :) trzeba tylko konkretnego do środka żeby piły zagrał do przodu a nie do tyłu :D więc dawać resztę składu... :)

0

@Klaudix Jesli boli to dostaje sie znieczulenie i nic nie boli.

1

@AmigoBlancos mysle ze takie same szanse na odejscie Matsa co na przyjscie Ronaldo.
Trzymajmy sie tych 2% w obu przypadkach.

0

@lucca87 nie widzę

0

@AmigoBlancos jak Ronaldo wróci do Madrytu to będzie kompromitacja Pereza

0

@mindbender84 a płacisz abonament radiowo-telewizyjny??

0

@IronSanHybrid Zawsze mnie to zastanawialo dlaczego ludzie boją się dentysty? Przecież to nie boli. A strach w oczach ludzi w poczekalni jest nie do opisania.

1

@Kettger Kto w dzisiejszych czasach słucha cpuna i Brazylijczyków? :D
Chyyba tylko ćpun i Brazylijczyk :D

0

@takisobiektos dobrze wiemy że w tamtych czasach nawet gdyby wszyscy ruszyli do pressingu to skończyłoby się to podwójna manitą, atakować Barce pressingiem to była głupota i ronaldo niestety dał się ośmieszyć. Zamiast się panowie spinać to trzeba wrzucic na luz bo przed nami ciężki okres i to z nas będą się śmiać. Mamy do wybory albo przyjąć to wszystko z uśmiechem na twarzy albo się spinać. Ja wybieram to pierwsze a Wy róbcie do chcecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?