1

@PatrychoO zgadzam się. Więc ciężko to zrozumieć :)

0

@PatrychoO dobre pytania.
Nie sledze zycia prywatnego aktorow ale moze chodzi o to ze jest na diecie i jednak sie skusila.

0

@PanPatrykk a ja polece troche z fantazja i jesli Liverpool nie strzeli do 30 minuty bramki to odpadna.
Tak wiec Liverpool-Atletico 40-60
Real-City 40-60

0

@DSDaniels czego stoisz na torach

0

@kubusnitecki @MarioVeB! Tez uwazam ze za takiego nieznanego zawodnika jak "Haland" 20 mln to wtopa

1

@Hushovt ja wczoraj 5 a dzis dopiero 1 :) takze jeszcze kolejne 4 przede mna :)

1

@jedrek7000 no i gratuluje :)

2

@Chwytliwy to można śmiało dawać +7,5 kartki hahaha

0

@kulek22 pochwal sie

0

Dziś dużo osób typowało wynik meczu.
Moje typy na dziś to :
1pol/mecz : x2.
BvB-PSG kurs 6zl
Atletico-Liverpool 4.60zl.
Za dyszkę można puscic :)

1

@jedrek7000 Ktoś tu ma dużo hajsu :) Dość ryzykowne :)

0

@max1982 Ściągałem gdy się kąpałem i gdy leżałem w łóżku. Zakładałem tylko do chodzenia. Nie polecam chodzić za długo w ortezie bo gdy uprawiasz sport regularnie to strasznie szybko zanikają mięśnie.
Jedyna moja rada to przyłóż się do rehabilitacji!!

16

@BarcaInfo Rafinha , Suarez i po chwili gol. Jak to pieknie brzmi :) a filmik jeszcze lepszy.

0

@pazio23 pep guardiola

0

@Art tam napewno jest najdrozej jednak byc na Camp Nou i nie kupic czegos w klubowym sklepie to jak zwiedzic Camp Nou i nie pojsc na mecz lub jak miec obok siebie dziewice ktora jest gotowa na swoj pierwszy raz i odmowic:)

0

@kerouac szkoda ze do zakladow online trzeba wysylac skan dowodu itp. Dla mnie to duza inwigilacja.

0

@BarcaInfo za rok tych koszulek nie bedzie :D

1

@kerouac nie można? To chu... :/
Dzięki!

0

Jak mogę puścić kupon na zawodnika ze dostanie żółta kartkę? Bo nie mogę znaleźć...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Volk a co z sezonem 20/21?

2

Ktos tu dodal dzis filmik z bramkami Barcy jak zawodnicy wbiegaja z drugiej linii i strzelaja bramki.
Pisal ze teskni za takimi bramkami wiec kolego mowisz i masz :)

0

@Dzidzius13 to muszą uważać żeby wiecej nie strzeliły bo zaraz będzie pisane ze nie grają fair play i że to nie sportowe zachowanie...

0

Po odpadnieciu z PK bylem zly bo mecz byl do wygrania, jednak patrzac na kalendarz to sie ciesze. Dzis Betis, pozniej Getafe ktore jest tuz za nami , pozniej Eibar, NAPOLI, El Clasico, i mocny Sociedad. Jesli doszedl by dwumecz w PK to nasi by sie zajechali zwlaszcza ze mamy krotka kadre.
Patrzac obiektywnie jesli zdobedziemy chocia jeden puchar to bedzie sukces . Jadnak jako kibic mam nadzieje na 2 puchary.

0

Jak myslicie Kike wkurzyl sie za to ze zawodnicy olewaja jego pomysl na gre ?

0

@DLFCBJa pojde o krok dalej i dodam baty od nas w el clasico :)

1

Sory panowie ... 2 razy patrzylem do bialych i 2 bramki strzelili. Wiecej tam nie wchodze :D.

Edit. Uff to nie ja przynosze pecha :)

2

Czy mi sie wydaje czy tego Isaka pilka szukala lepiej niz Alba Messiego?
Nawet jak sie gdzies odbila to wpadla pod nogi :)

Taki wynik to cos pieknego:D

1

@FC1899Barca ludzie oczekuja ze Messi pogra jeszcze 3-4sezony a krytykuja go za to ze nie biega duzo, ze ospuszcza pressing itp .
Gdyby mial tak grac jak kilka lat temu (chodzi mi o bieganie) to juz by byl blisko zakonczenia kariery a kontuzje mialby tak czeste jak Dembele. Messi dojrzal i zna swoje cialo. On moze stac 90 min a w jednej akcji ruszy i strzeli zwyciesko bramke.
Nie wspolpracuje z Griezmannem owszem zgodze sie, jednak byc moze w tym wszystkim jest drugie dno, a to ze zarzad kupuje zawodnikow nam nie potrzebnych to druga strona medalu.
Messi to zawodnik ktory ma swoje lata jednak bez niego bedzie nam bardzo ciezko.

0

@Lukas171 wiem o tym. Do konca kontraktu zostanie chyba ze zacznie grac i wtedy sie uda go sprzedac , jednak bardziej prawdopodobna opcja jest taka ze wypelni kontrakt do konca, odejdzie za darmo, a klub ktory go zatrudni wpisze sobie w kontrakt cos co zabezpieczy sie na ewentualne kontuzje zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?