5

Zidane ile był trenerem zanim objął pierwszy skład realu?

1

@Hushovt A kto Ci powiedzial ze ja go nie szanuje?
To byl dobry trener ale zaznaczam "byl" , gdyby przyszedl do nas to nic by nie dalo.
Wenger juz nic nie osiagnie , pilka sie zmienila a on nadal zyje z nadzieja ze wroca czasy z 2006r.

2

A moze by tak przestac ogladac Barce i wyjechac w bieszczady?

1

@MontelQ I walka o top4?

0

Atmosfera na stadionie jest ciekawa.
Czasem na Camp Nou brakuje tych szejkow :)

0

@Artsss Tylko i wyłącznie szklana zielona butelka!

0

@Artsss w wieku 10 lat mój rekord to 386. Później już nie liczyłem.
W sumie ciekawe ile bym teraz zrobił :) 6 lat bez piłki przy nodze to różnie mogłoby być.

1

A gdzie skład Atletico?

0

@Anonymus0608 Mbappe.

0

@gumaz ja dalem Valencie, remis Barcy z Atletico, dodatkowo 2 remisy i Torino.

0

@Xavyol @Hiacynk No i jeszcze Zlatan :)

0

@damianex10 Jak TVP to ja nie oglądam.

1

@RydwanFaraona nic straconego, zawsze możesz z nim pograć w fife online.

0

@Jordi10 wielkie dzięki. Napewno się zatnie. Liga raczej wygrana ale spadek formy może przyjść na Lige Mistrzów.

0

Nie oglądam ligi angielskiej więc mam do Was pytanie...
Ten Liverpool to taki mocny czy rywale maja gorszy sezon i stąd taka różnica punktowa?

1

@SonBarcaGoku Kolega musi się dowartosciowac. Jedna wygrana liga mistrzów i już swiruje :)
W maju będzie miał gula jak to My będziemy się cieszyć z triumfu :)

7

Życzę wszystkim zdrowia i wspólnej radości w maju z wygranej Ligi mistrzów i trypletu !!!! :)

0

W zimowym oknie powinien zostać sprzedany Valverde!!!

1

@Barca_Big_Moment @lukas10 @LuisSalvano Jestem za przyjściem Neymara jednak to nie będzie prosta operacja.
Coutinho który raczej do nas wróci, Dembele który nie chce odejść, Griezmann, Suarez i Messi. Coś za dużo ich. A dodatkowo Neymar.
Ciężko to widzę...

0

U bialych jest zaloba i oglaszaja Barce mistrzem :)

4

@bartekmess @Kapitan hawk @trolownik Sciagnac medal to jeszcze nic zlego ale nie podac reki gdy ktos Ci gratuluje to masakra. Chlop juz grubo po 30stce wygral prawie wszystko a takie zachowanie i to po meczu w ktorym gra sie o puchar ktorego wogole mogloby nie byc.
Wstyd!!

3

Fajny ten Vinicius taki nie za dobry :)

0

@Tuc Ja ogladalem ostatni mecz polskiej ligi jakies 5-6lat temu. Wytrzymalem do 15minuty a pozniej... zasnalem. To byl moj ostatni mecz.

0

@kubusnitecki A skąd Cię stać na taki samochód? Kolega pewnie polityk albo ksiądz? :D

0

@juliacicha Barcelona zaczynać będzie w "10"? :D

0

@kewin @NGTRX A Messi wykonuje perfekcyjnie rzuty wolne dlatego ze znalazl je w Laysach ? :D

4

Krystyna znów nastrzela bramkę w LM i Messi znów będzie miał ciężko

0

To Krystynka sobie postrzela...

0

Jak myslicie , rezerwy Liverpoolu dadza rade pokonac Aston Villa ? Kurs dobry ale dosc ryzykowne.

1

@kubix05 Marian Paździoch lubi to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?