kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zidane ile był trenerem zanim objął pierwszy skład realu?
1
@Hushovt A kto Ci powiedzial ze ja go nie szanuje?
To byl dobry trener ale zaznaczam "byl" , gdyby przyszedl do nas to nic by nie dalo.
Wenger juz nic nie osiagnie , pilka sie zmienila a on nadal zyje z nadzieja ze wroca czasy z 2006r.
2
A moze by tak przestac ogladac Barce i wyjechac w bieszczady?
1
@MontelQ I walka o top4?
0
Atmosfera na stadionie jest ciekawa.
Czasem na Camp Nou brakuje tych szejkow :)
0
@Artsss Tylko i wyłącznie szklana zielona butelka!
0
@Artsss w wieku 10 lat mój rekord to 386. Później już nie liczyłem.
W sumie ciekawe ile bym teraz zrobił :) 6 lat bez piłki przy nodze to różnie mogłoby być.
1
A gdzie skład Atletico?
0
@Anonymus0608 Mbappe.
0
@gumaz ja dalem Valencie, remis Barcy z Atletico, dodatkowo 2 remisy i Torino.
0
@Xavyol @Hiacynk No i jeszcze Zlatan :)
0
@damianex10 Jak TVP to ja nie oglądam.
1
@RydwanFaraona nic straconego, zawsze możesz z nim pograć w fife online.
0
@Jordi10 wielkie dzięki. Napewno się zatnie. Liga raczej wygrana ale spadek formy może przyjść na Lige Mistrzów.
0
Nie oglądam ligi angielskiej więc mam do Was pytanie...
Ten Liverpool to taki mocny czy rywale maja gorszy sezon i stąd taka różnica punktowa?
1
@SonBarcaGoku Kolega musi się dowartosciowac. Jedna wygrana liga mistrzów i już swiruje :)
W maju będzie miał gula jak to My będziemy się cieszyć z triumfu :)
7
Życzę wszystkim zdrowia i wspólnej radości w maju z wygranej Ligi mistrzów i trypletu !!!! :)
0
W zimowym oknie powinien zostać sprzedany Valverde!!!
1
@Barca_Big_Moment @lukas10 @LuisSalvano Jestem za przyjściem Neymara jednak to nie będzie prosta operacja.
Coutinho który raczej do nas wróci, Dembele który nie chce odejść, Griezmann, Suarez i Messi. Coś za dużo ich. A dodatkowo Neymar.
Ciężko to widzę...
0
U bialych jest zaloba i oglaszaja Barce mistrzem :)
4
@bartekmess @Kapitan hawk @trolownik Sciagnac medal to jeszcze nic zlego ale nie podac reki gdy ktos Ci gratuluje to masakra. Chlop juz grubo po 30stce wygral prawie wszystko a takie zachowanie i to po meczu w ktorym gra sie o puchar ktorego wogole mogloby nie byc.
Wstyd!!
3
Fajny ten Vinicius taki nie za dobry :)
0
@Tuc Ja ogladalem ostatni mecz polskiej ligi jakies 5-6lat temu. Wytrzymalem do 15minuty a pozniej... zasnalem. To byl moj ostatni mecz.
0
@kubusnitecki A skąd Cię stać na taki samochód? Kolega pewnie polityk albo ksiądz? :D
0
@juliacicha Barcelona zaczynać będzie w "10"? :D
0
@kewin @NGTRX A Messi wykonuje perfekcyjnie rzuty wolne dlatego ze znalazl je w Laysach ? :D
4
Krystyna znów nastrzela bramkę w LM i Messi znów będzie miał ciężko
0
To Krystynka sobie postrzela...
0
Jak myslicie , rezerwy Liverpoolu dadza rade pokonac Aston Villa ? Kurs dobry ale dosc ryzykowne.
1
@kubix05 Marian Paździoch lubi to!